Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition Türkçe Yama (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.497
Cevap
76
Favori
299.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
192 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyunda 6 saat ilerledikten sonra "kaydedilmiş oyun eksik veya bozuk" diye hata alıyorum. Yamayı kaldırdım, oyunu tekrar indirip kurdum ama oyunu çalıştırdığımda direk karşıma çeviriyle alakalı intro geliyor. Tam olarak yamayı kaldıramadım sanırım, yardımcı olabilir misiniz?

Edit:

Yamayı sildim denedim olmadı, oyunu tekrar indirdim yine olmadı. Daha sonra oyun dosyasına girip beni oku dosyasının kaldığını gördüm, onu silip tekrar yamayı kurdum ancak yamayı bu sefer yönetici olarak çalıştır diyerek kurdum. Sorunum çözüldü. Tam Mikula geçiş kağıdını verdiğimde yaşadım bu problemi, umarım yardımcı olur başkalarına yorumum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tristan23 -- 26 Aralık 2019; 14:42:35 >
  • yamayı launcher.exe uygulamasının bulunduğu klasöre kurdum oyunu açamıyorum başlatılamıyor hata falan da vermiyor oyunun steam kopyasına sahibim
  • elinize sağlık çeviri için.

oyunu oynadım. dövüş mekaniği değilde eski olmasından dolayı oyuna devam etmek yerine 2. bölümden itibaren youtube da oynayan birini izledim. 1 in konusunu öğrenmiş oldum. 2 yi açtığımda ise 1 in kayıtları 2 yi şekillendirdiğini gördüm. acaba 1 i bitirmek 2 de ne kadar etki ediyor. değer mi 1 i bitirmeye? çalışan insanım evliyim çocuk falanda var çok zamanım yok ona göre vevap verin
  • Forumda konusunu görünce hemen indirdim oyunu yamayı kurup en kısa zamanda oynayacağım.Yapımda ve yayında emeği geçen herkese çok teşekkürler.Emeğinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

elinize sağlık çeviri için.

oyunu oynadım. dövüş mekaniği değilde eski olmasından dolayı oyuna devam etmek yerine 2. bölümden itibaren youtube da oynayan birini izledim. 1 in konusunu öğrenmiş oldum. 2 yi açtığımda ise 1 in kayıtları 2 yi şekillendirdiğini gördüm. acaba 1 i bitirmek 2 de ne kadar etki ediyor. değer mi 1 i bitirmeye? çalışan insanım evliyim çocuk falanda var çok zamanım yok ona göre vevap verin
    Seçimlerin genelde oyun içinde etki ediyor. Bir iki tanesi 2 ve 3 etkiliyor. Etkiliyor derken öyle aman aman bir değişiklik olmuyor tabi.
    Hatırladığım [spoiler=5158515668] Thaler var sağ bırakırsan 2de sana mektupmu ne atıyodu. 3de karşına tekrar çıkıyor. Birde Seçtiğin yola göre (Gül tarikatı, elfler veya tarafsız.) 2 ve 3 göre diyaloglarda ne yaptığın geçiyor.. Önemsiz bir iki karakterde ileriki oyunlarda karşına çıkıyor. "Beni hatırladınmı şurada bunu şunu yaptık" vs. [/spoiler] Pek takılmayın bence dövüş mekaniği görüntü vsye amaç oyun oynayıp zevkli zaman geçirmekse bunları görmemezlikden gelmek en iyisi. Ki oyunda başlarda zorluk çekiyosun dövüş mekanikleri ilerledikce alışıyorsun. Gelişincede zorluk denen bir şey kalmıyor.
    Şahsen ben oyuna girerken " Hızlıca oynayıp bir save dosyası yapayım 3 4 güne biter dedim. Sonra oyunun 2 ve 3 göre daha derin bir hikayesinin olduğunu anladım. Oyuna başladım saveyi unutup kendimi kaptırdım oyuna 2 ay oynadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gushka

yamayı launcher.exe uygulamasının bulunduğu klasöre kurdum oyunu açamıyorum başlatılamıyor hata falan da vermiyor oyunun steam kopyasına sahibim
    yardım edebilecek biri var mı ya da aynı sorunu yaşayan birisi?
  • Bende dosyaları denilen yere attım ama türkçe seçeneği çıkmıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Normanci05

Bende dosyaları denilen yere attım ama türkçe seçeneği çıkmıyor :(
    Sorunu çözdüm otomatik güncellemeleri kapattım oyun ayarlarından otomatik olarak Türkçe oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sorunu çözdüm otomatik güncellemeleri kapattım oyun ayarlarından otomatik olarak Türkçe oldu

Alıntıları Göster
    otomatik güncelleme nasıl kapatılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Normanci05

otomatik güncelleme nasıl kapatılıyor?

Alıntıları Göster
    Steam kütüphanesinden oyunun üzerine gelerek sağ tık yapın özellikler diyin güncelleştirme ayarlarını oyuna girince güncelleştirsin var onu seçin. Bunu yaparken yamayı silin oyun ingilizce dilde ve çalışıyor olsun. Sonra bu seçeneği seçip temiz kurulum yapın ben de işe yaradı. Yama kurulum notlarında bunu yapmamız söylenmiş fakat pek dikkat etmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Steam kütüphanesinden oyunun üzerine gelerek sağ tık yapın özellikler diyin güncelleştirme ayarlarını oyuna girince güncelleştirsin var onu seçin. Bunu yaparken yamayı silin oyun ingilizce dilde ve çalışıyor olsun. Sonra bu seçeneği seçip temiz kurulum yapın ben de işe yaradı. Yama kurulum notlarında bunu yapmamız söylenmiş fakat pek dikkat etmedim.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim deneyeceğim.
  • Rise of the White Wolf modunu kursam Bi sıkıntı olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackTim kullanıcısına yanıt
    Dosya değişikliği kayıt dosyasında bozulmalara sebep olabiliyor. Modu kurduktan sonra tekrar yamayı kurun ve oyuna temiz bir kayıtla başlayın, tavsiyem budur.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç bir sorun yaşamadan oyunu bitirdim çeviriyi çok beğendim bu arada kısa maceraların ilk bölümünde baya sıkıldım hepsi böylemi yoksa yapımcı firmanın yaptıkları iyi mi?
  • JackTim kullanıcısına yanıt
    Firmanın yaptıkları orijinal oyun tadında, ayrıca yazarının hikâyelerinden esinlenilmişler. Diğerleri dublajsız oldukları için yavan fakat yer yer keyifliler.
  • Yapımda emeği geçen arkadaşlar Witcher 1'i yeni türkçe kurdum teşekkür ediyorum çoooooooook. Sağolun türkçe güzel olmuş bence gerçi daha ilk boss'u kestim sadece ama harika olmuş sağolun. Birde yorumlarda emeği okudumda ne kadar çok zamanları gidiyormuş :( üzüldüm koaly gelsin hayırlı çeviriler :D
  • muazzam bir emek var.. çok teşekkürler tüm emekçilere bu güzel serinin ilk oyununu anlaşılabilir kıldıkları için
  • Ömür hocam yeni maceralardan üç tanesi falan İngilizce kaldı normal mi bu? Tamamını çevirmiş miydin?
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Tamamı çevrildi, sende bir sıkıntı olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Ömür hocam yeni maceralardan üç tanesi falan İngilizce kaldı normal mi bu? Tamamını çevirmiş miydin?
    Normalde ingilizce yok o maceralarda mod ile maceramı eklediniz?
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.