Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition Türkçe Yama (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
2.497
Cevap
76
Favori
299.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
192 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herhangi bir mod yüklemeden aynı sorunu Türkçe yamayı kaldırdığımda yaşamıştım. Yedeklenen backup dosyalarını yüklediğimde düzelmişti. System klasöründeki .ini dosyalarından biri silinmiş veya başka bir dosyayla çakışmış olabilir.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    http://s3.dosya.tc/server15/0bsrgl/System.rar.html

systemdeki ini dosyaları bu şekilde.
  • dil satırları save dosyasına kısım kısım işleniyor, dosyaları atıp baktım sorun yok gibi ama yeni bir materyal işlendiğinde durum değişebilir. yamada kullanılan modül diziniyle orjinal oyun ve yüklü modların modül dizinleri farklı olabilir. Dosya doğrulatıp yeniden dene belki bi' karışıklık olmuştur. Yama test ettiğim kadarıyla rise of white wolf moduyla da uyumluydu en son. diğerlerinde dil satırı yoksa onların da sorun çıkarmaması gerekirdi.
    The Witcher: Enhanced Edition Türkçe Yama

kurduklarımın tamamı resimde

remastered tr yi kurmadım. Prologue moduydu sanırım onunla alakalıydı o.
  • o yama witcher 3 için bu oyun için değil.
    witcher 1 in prologue kısmını 3 gibi yapan mod yok mu onunla alakalı değil mi yani o? Modlarda bi sıkıntı yok de mi?
  • Ben mod kullanmam, sadece rise of white wolfu kullanmıştım Türkçe yamayla uyumlu mu diye soran çok olduğu için. remastered ilk oyunun giriş bölümünü son oyunda oynamak için yapılmış bir mod, bu oyuna ait değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 9 Mayıs 2018; 21:37:53 >
    onu hallettim şimdi de tam prologue 1 in bittiği kısımda eksik bozuk dosya hatası veriyor load sırasında.
  • Yamanın kurulumunda sıkıntı var öyleyse, binlerce dosya yazıldığı için eksik çıkarmış olabilir. Modüllerin çakışma yapıyor. Ayrıca oyuna başlarken save klasörünü boşalt, yamayı kur ve sonrasında dosyalarda değişiklik olmasın. Yama kurulduktan ve oyuna başlandıktan sonra dosyalarda değişiklik olursa çakışmalar baş gösterebiliyor. Gıcık bir save sistemi var oyunda, bu yüzden baştan sonra dosyaların stabil olmak zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 10 Mayıs 2018; 1:20:36 >
  • Witcher 1 Enhanced edition oynuyorum, daha yeni başladım aslında oyuna daha önce başlamıştım fakat türkçe yama indirdirten sonra tekrar baştan yeni kayıp açmak durumunda kaldım.Bu oyunu bitirince oyunun save'lerini 2. oyuna taşırken türkçe olunca sorun oluyormu ??? İkinci oyun sıkıntı yaratır mı
  • hopeleaivess H kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda cevaplandı.
  • Oyunu türkçe olarak bitirdim fakat yeni maceralar kısmını bir türlü türkçeye çeviremiyorum. Gog sürümüne sahibim yamayı the witcher klasörünün içinden tutunda system klasörüne kadar her yere kopyaladım fakat yinede türkçe olmuyor yardım eder misin ?
  • Öncelikle elinize sağlık. Tüm mesajları okumadım kusura bakmayın. Resmi oyuna eklenmesiyle ilgili bir çalışma yapıldı mı acaba Karapathian bey? Resmi oyuna gelirse çok seviniriz. İyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matolimehmet kullanıcısına yanıt
    Konuyla alakalı bilgi verdik hatta resmi forumlarında haberi yapıldı ama farklı projelerle ilgilendiklerini mevcut oyuna güncelleme yapılırsa değerlendirebileceklerini ilettiler. Açıkçası çok da önemli değil zaten gerektiğinde güncelleme de yapıyoruz.
    Fark etmez benim için burdan indirip kurarım. Emekleriniz için teşekkürler.

• Uzun zamandır bu oyunu oynamak istiyordum fakat Türkçe yamasının olmadığını sandığım için oynamıyordum. Bugün ilk kez forumda Türkçe yamasının yayınlanmış olduğunu gördüm. Bu oyunu çeviren ve çeviride yardımı dokunan herkese ne kadar teşekkür etsem azdır.
  • Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.Kurdum yamayı.Gayet güzel çalışıyor.
  • Elinize sağlık, gerçekten çok büyük bir emek var. Çok teşekkürler.

• Sizin sayenizde oyunu oynamaya karar verdim geç olsada teşekkürler.
  • Laptop'da 2016 yılının Mayıs ayında 52 saat maceram olmuştu. Cuma günü yeni bilgisayarımın anakartını yaptırdıktan sonra hikayeli oyunlarda Witcher ile açılış yaptım ve tabii ki sizin yamanızla. Gerçekten amatör çeviri ekibi olmasına rağmen kaliteli bir yamaydı. Tekrardan teşekkür ediyorum sizlere.

Şu oyunu sadece 3. oyunuyla oynayanlar harbiden oyuna ayıp ediyorlar bildiğin küfür ediyorlar. Umarım herkes 1. oyundan başlayarak hikayenin tadını çıkarırlar.
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.