Şimdi Ara

The Wire (2002 - 2008) | HBO (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
10
Favori
49.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biraz ağırdan alayım dedim 1 günde bitirdim son sezonu.

Dizi için ekşide bir yorum görmüştüm. Sanki dizi izlemiyoruz baltimore sokaklarındaki gizli kameraları izliyoruz. demişti. Bu kadar iyi oyuncularla bu kadar iyi senaryo çok sık gördüğümüz bir şey değil. Akla mantığa yatmayan hiçbir şey yok ve dünyada işlerin nasıl yürüdüğünü çok açık bir şekilde yansıtıyor. Dizi 10 sezon bile olabilirdi malzeme vardı ama tadında bırakmak istediler sanırım. Ve finali en çok içime sinen dizilerden biri oldu.

İzlemeyenlere sözüm: çok şanslısınız. Önünüzde koca 5 sezon var.

• Yaz bi gelsin. Sindire sindire bu diziyi izlemeyi planlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve 2.sezon bittirdim. Gördüğüm en gerçekçi dizi
  • :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başlıyorum birazdan, muhtemelen sabaha kadar izleyip 1 sezonu bitiririm
  • Boxset halinde altyazısı gömülmüş olarak indirebileceğim bir link atacak kimse var mı? Çok iyi olur. Kalite çok önemli değil (çamur olmadıkça)

Teşekkürler.
  • Canım ne zaman sıkkınsa izlerim, hep de eğlendirir Sheeeiit reyiz.

• Yok mu buna benzer bir dizi ? Oz hariç onu izledim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr34 -- 29 Ocak 2017; 20:16:43 >
  • Diziyi an itibariyle bitirdim, söyleyecek söz yok, bu kıvamda başka bir dizi daha yoktur herhalde..

@EdWood Benim de ağzıma dolandı 10 numara olmuş
  • Altyazı yüzünden izlerken zevk almıyordum. Şimdi gördüm ilk sezonu yeniden çevirmişler. Umarım devamı gelir de ağız tadıyla devam ederim ben de.
  • Ne kadar gerçek? Çok gerçek.. Ben bu dizinin en çok 2. sezonunu sevmiştim. Hele Frank Sobotka abimizi unutmak mümkün mü?

The Wire (2002 - 2008) | HBO
  • Diziyi iki defa bitirdim. Kafama eserse bir defa daha bitirmeyi düşünüyorum.

Edit: What the fuck did i do
  • 2 yıl önce başlayıp bir iki sezon izleyip bırakmıştım. Devam etmeyi düşünüyorum ama kaldığın bölümü bulmak ölüm.
  • Efsanedir. Belkide dizi tarihinin en gerçekçi dizisidir. İzlemeyenlerin sabırla izlemesini tavsiye ederim. Dizinin bölümlerini 2-3 gün aralıklar ile izlerseniz, seyrini merakla bekleyip, sıkılmadan ve anlayarak izleme fırsatını yakalarsınız...The Wire (2002 - 2008) | HBO
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Bu sahneyi asla unutmayacağım sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 9 Haziran 2017; 3:43:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhatxK

Ne kadar gerçek? Çok gerçek.. Ben bu dizinin en çok 2. sezonunu sevmiştim. Hele Frank Sobotka abimizi unutmak mümkün mü?

The Wire (2002 - 2008) | HBO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sánchez -- 14 Eylül 2017; 17:31:46 >

• diziyi öneriyor musunuz beyler.yorumlara bilerek bakmadım spoiler olması bakımından
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

diziyi öneriyor musunuz beyler.yorumlara bilerek bakmadım spoiler olması bakımından

büyük harflerle EVET
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

diziyi öneriyor musunuz beyler.yorumlara bilerek bakmadım spoiler olması bakımından

İzlediğim en iyi 2 diziden birisidir. Kesin izlemelisin.
  • hemen başlıyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.