Şimdi Ara

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series türkçe yama ''İstek'' (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
12
Favori
19.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dosyalar da gelmiş, umarım tamamlanır. çeviri tamamlandığında iban vs bir şey paylaşılırsa ufak bir bağış atabilirim, başkaları da 3-5 bir şey gönderir diye umuyorum.
  • Yakından tanıdığımız bir çeviri grubunun çevirdiğine dair duyum aldım, bence işlerine çomak sokmayalım :)..
  • Valla benim herkes den umudum var şu aralar ilk sezonu ingilizce oynadım ama türkçesi kadar zevk vermiyo yakın zamanda hallederler inşallah.
  • Xeptile X kullanıcısına yanıt
    Bende herkes gibi bekliyorum umutlu olmani tavsiye ediyorum:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baaburcan kullanıcısına yanıt
    Tanıdığımız bu grupta çevirince nere atarlar acaba çeviriyi?(Grubun adı ne bu arada ben tanımıyorum :D)
    Konu ile ilgili zamani geldiginde ceviren ekip bilgi verecektir

• hergün buraya gelip bakıyorum bi gelişme varmı diye lütfen güzel bi haber verin dostlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihat3457 -- 7 Ocak 2020; 21:24:35 >
    Şuanda ki gelişmeler nelerdir? Bir de bu ekipin ismi nedir acaba? :)
  • Hangi ekibin çevirdiğini ekip kendi duyuru yapmadan söylemem doğru olmaz Şunu da ekleyeyim aldığım diğer duyum, çeviren ekip eski yamaları düzenlemiyor Definitivede yer alan seazonları Sıfırdan çeviriyor diye biliyorum onun için çeviri biraz zaman alacak gibi duruyor.
    var mı haberdar olduğunuz bir gelişme?
    Maalesef su an son durum nedir bilmiyorum fakat ceviren grup yama bitmeden veya teste girmeden duyuru yapmayacak gibi duruyor
    Benimde dortgozle bekledigim bir calisma
    Kisa zamanda sonuca ulasir insallah

• bir çalışma var mı bu konuda onu da anlamış değilim.
  • İnşallah kısa zamanda çeviri işi tamamlanir. Oyunu hem yarım yamalak oynadım. Şimdi Türkçe yama ile komple bitirmek çok güzel olur. Bu işe el atan çeviri ekibine kolaylıklar diliyorum. Beklemedeyiz.

• Yamayı 3 harfliler mi yapıyor anlamadım?Definitive sürüme yama çıksa inanılmaz sükse yapar ama ses seda yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de çeviriyi yapan arkadaşın iban numarasına 50 tl bağış yaparım.
  • purrfect kullanıcısına yanıt
    Yakin zamanda cikacagini dusunmuyorum oyunda 5 season mevcut ceviren grupun veya kisinin yakin zamanda duyuru yapacaginida sanmiyorum sadece diyaloglardan olusan bir oyunun ve toplam 5 seazon olan oyunun cevirisi 3-4 ayda bitme ihtimalini dusuk goruyorum
    Bende sabirsizlikla bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.