Şimdi Ara

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series türkçe yama ''İstek'' (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
12
Favori
19.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha önceki arkadaş bırak tımı acaba ya?
  • purrfect kullanıcısına yanıt
    dil dosyalarını ulaştırabilirseniz ben el atabilirim. cüzi bir miktar karşılığında çözeriz bu işi :D bu arada şaka yapmıyorum. dil dosyalarını açıp "al kardeş çevir" yapabilecek biri varsa özel mesaj atabilir bana.

cüzi miktar işin şakası. gönüllü çeviririm. bağış yapmak isteyen yapar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 31 Aralık 2019; 19:45:52 >
  • WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Sen önce Watch Dogs'u fişekle hocam. Gaza getirdin, full paket oyunu da aldık tekrar.
  • WesterLandX arkadasımızin bu oyuna el atmasi gercekten sevindirici dil dosyalari icin yardim edebilecek varsa cok guzel olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Hocam top bence onda degil u-crew de onlari zaten anlatmaya gerek yok

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    valla ben de beklemedeyim o konuda, iş benden çıktı
  • Walking final seazon icin WesterLandx hocama ben rica,ettim sagolsun kirmadi insallah dil dosyalari icinde yardim bulabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baaburcan -- 31 Aralık 2019; 20:48:42 >
  • Dil dosyalarına ulaşan arkadaşlar bir yardım etsin çeviren bir arkadaş çıkmış onuda kaybetmeyelim
  • Ücretli de olsa biri el atsa keşke. Yoksa oyun gündemden düşüp gidecek. Ben de uzun süredir bekleyenlerdenim. İnşallah çok uzamaz ve biri tamamlar.
  • Dil dosyalarını atan olsa arkadaş çevirecek zaten
  • Wasterland hocam sen takıl buralarada dosyaları atan birisi çıkar elbet sen beklemede kal
  • Sessizce nöbetteyiz..
  • Bekliyoruz hala umarım çevirilir de oynayabiliriz oyunu satım aldım yanmasın paralarımız
  • paradan değil de çevirmenlerin bu bütün oyunların birleşimininin çevirisin yapmamamları çok şaşırtıyo beni.
  • Beyler ben dosyaları çıkartır arkadaşa sunarım biraz bekleticem bu akşam saat 8 gibi atarım dosyaları
  • Lütven yapan kişi var olan yamaları entegre edip kalan kısım olursa oraları çevirebilir. not:The walking dead final season tekrar çevirilse iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten final sezonu hariç çeviriler kötü değil. Problem şu; mevcut internette olan sezon 1-2-3-4.. çevirileri definite sürümüne uygun değil. yani dosyalar uyumsuz. zaten çeviri hazır sadece dosya formatları değişmesi gerekiyor sanırım.
  • BıoMachine B kullanıcısına yanıt
    @WesterLandX arkadaşımıza ulaştırabilirsen oda yaparsa bu iş hallolur gibime geliyor.İnşallah kısa zamanda yaparsınız.
  • WesterLandX kullanıcısına yanıt
    Buyrun dosyalar:http://dosya.co/4cime7preep0/DOsyalar.rar.html
    kolay gelsin şimdiden eline emeğine sağlık
  • @WesterLandX son söz sende heralda o zaman.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.