Şimdi Ara

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series türkçe yama ''İstek'' (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
12
Favori
19.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geri dönüş için çok teşekkür ederim.Çevirmen arkadaşlarımızdan yardımcı olmak isteyen çıkar mı?İnanıyorum ki bu işlerden anlayan bir arkadaşımız el atsa çok kısa sürede hallolur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unraiser kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yavaş gitsende sıkıntı yok umarım çıkar bu serinin yaması..
    Yavaş olsun ama yeter ki çıksın.Lütfen bırakmayın.🙏

• purrfect kullanıcısına yanıt
    Aynen hatta arkadaşın yanına bi çevirmen bulalım Trgamestudio dan yardım isteyelim belki onlar yardım eder..
  • TR game bu iş için uygun olduğunu düşünmüyorum Plus veya Apex çevirideki arkadaşlar yardımcı olursa daha iyi olur her 2 grupta güvenilir kaliteli çeviri yapıyorlar yarı yolda bir sürü yarım yama bırakan iptal eden gruplardan değiller
  • baaburcan kullanıcısına yanıt
    O zaman onları ikna etmemiz lazım yoksa kalacak bu yama
  • baaburcan kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum.Trgamestudio bu işe bulaşmasın fakat son sezon hariç ilk 3 sezon için sıfırdan yama yapılmasına gerek yok çünkü çevirileri çok kaliteli.İlgilenen arkadaşımız da zaten yamaları yeni oyuna aktarıyor.Sadece 4.sezon için definitive series ile uyumlu yeni bir yama yapabilirler.İşte o zaman çok güzel olur.

• Bende final seazonun yeniden cevrilmesini istiyorum ozellikle episode2-3 definitive uyumlu olursa iyi olur ama sadece final seazon eaki surumde de olursa benim icin sorun olmaz discord kanalindan ilgili arkadaslarla irtibata gececegim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    şu çeviri işi yalan olmasa..
  • arkadaşlar biz bekleriz acele etmeyin ama lütfen çıkarın şu definitive yamasını çok dua ederiz size
  • 1 2 3 4 sezon yamalari zaten var. Ama definete sürümü uyarli değil. O uyarlansa bile iyi

• shockwave error kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum sadece eski yamaları definitive sürüme uyarlarken 4.sezon için yeni yama yapsalar çünkü fel fecir facia bir çeviri olmuş.

• eşim ve ben umutla bekliyoruz
  • Plus ceviri ellerinde baska projeler olduklarini soylemisti gecen hafta
    Uzgunum ki ceviren bir grup cikmayacak gibi gozukuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TURKCE YAMASİ CIKMADİ Mİ ACABA BİLEN VAR MI
  • Bu yama isi yalan olacak heralde. Silicem artik oyunu cok yer kapliyor.

• bu oyun ne özeli var butun seri bittirdim hepsi icinde yok mu bunlarin normali indir turkce yamala hocam
  • Duruma bakmak için foruma uğramıştım çeviri yapan arkadaş yoğunmuş,destek için yapılması gereken bişey atılması gereken bi mail varsa yol yordamı gösterebilirseniz konuyu takip edenler olarak birlikte hareket etmek biraz daha dikkat çekici olabilir

• JackLucas J kullanıcısına yanıt
    Şuan için tek istenen, mevcut season 1-2-3-4 türkçe yamalarını Definite sürüme uyarlamak.

Eski Türkçe yamalar, bu definitive sürümü ile uyuşmuyor. Dosya isimleri değiştiği için.
  • ]Arkadaşlar yama çıktı mı bilen var mı? Oyunu satın aldım yamayı bekliyorum daha rahat olur diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entropy1 -- 21 Aralık 2019; 1:54:2 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.