Şimdi Ara

The Walking Dead: Survival Instinct [Ana Konu] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
9.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

sağlam kafa patlatacaz

Bu videodan sonra daha iyimser düşündüm oyunun için korsanını belki oynayabilirim.

Grafik hiç önemli dğeil bence incelemelerde önemli değil. Tarzına uyuyuormu bu önemli ben TWD fanıyım ve adventure tarzındakinide oynadım Yılın oyunu seçilen beğendim o o oyunuda ama oynayamıyorduk oyunu yani doğruya doğru ben gerçekten bir fps istiyordum kana kan dizi karakterleri olan. Çizgi roman tarzındaydı çizgi romanın değil ben dizisinin hayranıyım

Aynen bende dizinin fanıyım. Ama yinede insan grafik değilde oynanış açısından bir oynanış rahatlığı istiyor. İlk gameplay videosunda çok kötü buldum oynanışını fakat senin attığın videoda daha iyi buldum sanırım bireysel olarak test etmek lazım single player oyun olduğu için doğru bir düşünce tarzı olmasada ben single player oyun oynamam genelde en kötü coop olmalı 2 playerlı, olaki single player oyun oynayacağım onuda korsan oynarım illegalite yanlış tabiki fakat IDM ye para vermek kadar saçma geliyor insana doğruya doğru.

yanlış hatırlamıyorsam coop modu vardı survival tarzı bir şey

• cod un walking dead uyarlaması. Yiyecek arama yok, tedavi sistemi yok. Abi yiyecek ve içeceğin sağlık doldurmasımı kaldı artık. Yani yaralanmasan yiyecek ve içeceğin bi önemi yok bu kadar basit İndirmeye bile üşenirim. Ha pata küte zombiye dalmak istiyorsanız iyidir Ben hiç almayayım odun gibi zombie oyunu oynamak istemem.

Yemek ve su stoklama olmalıydı. Mesela 20 birim yemek bulduk şu kadar gün gider, 10 tane su bulduk 2 gün gider gibi...
    Bu haliyle hiç üzerinde kafa yorulmamış basit bir fps olmuş. İçinede Daryl ve Merle ü koyalım adına da the walking dead dedikmi tamamdır

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

sağlam kafa patlatacaz

Bu videodan sonra daha iyimser düşündüm oyunun için korsanını belki oynayabilirim.

Grafik hiç önemli dğeil bence incelemelerde önemli değil. Tarzına uyuyuormu bu önemli ben TWD fanıyım ve adventure tarzındakinide oynadım Yılın oyunu seçilen beğendim o o oyunuda ama oynayamıyorduk oyunu yani doğruya doğru ben gerçekten bir fps istiyordum kana kan dizi karakterleri olan. Çizgi roman tarzındaydı çizgi romanın değil ben dizisinin hayranıyım

Aynen bende dizinin fanıyım. Ama yinede insan grafik değilde oynanış açısından bir oynanış rahatlığı istiyor. İlk gameplay videosunda çok kötü buldum oynanışını fakat senin attığın videoda daha iyi buldum sanırım bireysel olarak test etmek lazım single player oyun olduğu için doğru bir düşünce tarzı olmasada ben single player oyun oynamam genelde en kötü coop olmalı 2 playerlı, olaki single player oyun oynayacağım onuda korsan oynarım illegalite yanlış tabiki fakat IDM ye para vermek kadar saçma geliyor insana doğruya doğru.

yanlış hatırlamıyorsam coop modu vardı survival tarzı bir şey

hocam ben steamde baktım single player diyor ama modları konusunda bilgim yok.

• Pc de herkesçe bilinen değişik cangıllı ortamlarda an itibariyle 8 küsür gigabyte ı ile arz-ı endam ederler. Haftasonu yardırırız artık daryl reğizle.
  • tps olsaydı daha iyi olurdu. darly'i görurduk.
  • Konu sahibi de başlığı değiştirse iyi olur

The Walking Dead™: Survival Instinct olması lazım copy paste yapıversin işte.
  • Oyun güzel mi? Oynayanlar yorumlasın hele
  • quote:

Orijinalden alıntı: angaraeski

Oyun güzel mi? Oynayanlar yorumlasın hele

+1
  • İndiriyorum bakalım nasıl bir oyunmuş. Buraya yazarım iyi mi kötü mü, indirmeye değer mi değmez mi?
  • Resmen hayal kırıklığı,çok boş bvaktiniz varsa oynayabilirsiniz ben 5 dk tan fazla dayanamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Resmen hayal kırıklığı,çok boş bvaktiniz varsa oynayabilirsiniz ben 5 dk tan fazla dayanamadım.

Eyvallah.
  • Pc versiyonu iptal edilmişti diye hatırlıyorum, sadece konsollara çıkacaktı demekki sonra vazgeçtiler.
  • oyun nası beyler oynayanlar 1-2 yorum atsın ona göre temin edelim.
  • quote:

Resmen hayal kırıklığı,çok boş bvaktiniz varsa oynayabilirsiniz ben 5 dk tan fazla dayanamadım.

Ya benim oyundan beklentim biraz stress yapmak. Yani dan dun öldürmek yerine büyük bir zombi topluluğunun yanından yöresinden geçerken çekinmek. Gizlenerek hareket etmek. Eğer her zombiyi el kol sallaya sallaya öldürebiliyorsak gereği yok oynamanın. Bu konu hakkında ne düşünüyorsun?
  • Aslında oyunda güzel fikirler var mesela görevlere giderken yanımızdaki adamlara değişik görevler verebilmek gibi ama oyunun konusu genel itibariyle sadece benzin bulmaya dayandığı için bu oyunu tamamen konusuz bir oyun yapıyor.Halbuki ilk giriş şahnesindeki yaşadığım şoktan sonra nasıl da umutlanmıştım belki diye ama konunun en heyecanlı noktası belki de oraydı.Grafiklere hiç takılmayın hatta en son rahatsız olacağınız şey bu olsun çünkü oyunda ondan önce gelen rezillikler var.Oynanış diye bir şey yok oyunda zaten.Tek bir vuruş hareketiyle sol mouse a basa basa ilerliyoruz.Üstüne bir de animasyon anlamında komedi denebilecek ve saldırmayan sap gibi duran zombiler de eklendiğinde tt nin yaptığı oyunun şaheser olduğunu bir kez daha anlamama yardımcı oldu en azından.Bir de oyunun finalini yanlışlıkla izledim ki o da ayrı bir olay.Oyun bitme şekli de komedi geçerken bir uğradık hadi hafiften kalkalım havasında resmen.Dizinin adını kötüleyen rezillikten başka bir şey değil ben ki zombi den zombici olan insan resmen zombiden soğudum hatta walking dead den soğudum.Pazartesi muhteşem bir bölüm gelecek biliyorum ama bu oyun yüzünden diziye kıl olmaya başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: angaraeski

quote:

Ya benim oyundan beklentim biraz stress yapmak. Yani dan dun öldürmek yerine büyük bir zombi topluluğunun yanından yöresinden geçerken çekinmek. Gizlenerek hareket etmek. Eğer her zombiyi el kol sallaya sallaya öldürebiliyorsak gereği yok oynamanın. Bu konu hakkında ne düşünüyorsun?

Dostum hiç cevap verme ben şu vidyo ile aldım cevabımı

• quote:

O kadar kötü demek. Beklentim büyüktü denemeyeyim bile teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukardaki videoyu izledikten sonra kurmam bile artık bilgisayarıma
  • Oyuna grafiksel açıdan yaklaşmıyorum. Bana kalırsa çok sığ bir oyun olmuş. Zombilerle dolu bir dünya da en önemli şeylerden biri yardımlaşma olayıdır. Oyunun odak noktasında sadece biz varız ve her şeye biz koşuyoruz. Ve oyunda hayali bir tavan mevcut. Zıpladığınızda, bunu çok rahat hissediyorsunuz.
  • Bu oyunu yapan yapımcıların hiç mi utanması yok arkadaş ya..
    Elinde Çizgi Roman, Dizi ve bir de Telltale Games'in şahaser oyununa konu olmuş içinde birbirinden sağlam karakterler barındıran muhteşem bir senaryo var ve sen kalkmış bu rezaleti piyasaya sürüyorsun. Hayır yani bu para kazanmak için bile olamaz. Ben ve benim gibi düşünen, oyunu gözü kapalı alma niyetinde olan Walking Dead fanları internetteki bir kaç incelemeye ve videoya göz gezdirseler zaten bu çöpe para vermemeye karar vereceklerdir.
    Bu oyunu bizimle dalga geçer gibi piyasaya sürenlere koca bir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.