Şimdi Ara

The Walking Dead: Survival Instinct [Ana Konu] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
9.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pek bir beklentim yok bu oyundan. acti nin parmağı var nede olsa. Yapımcıda zaten yakın geçmişte konsola oyun yapan bir firma.

Bu arada konun sahibi oyunun ismini The Walking Dead - Survival Instinct olarak değiştir istersen.
  • Çok kötü.
  • oha süper ya war z ve day z den daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BooM Head Shot

oha süper ya war z ve day z den daha iyi

/>

• ÖNCELİKLE SELAM...BU OYUNDAN FAZLA BİRŞEY BEKLEMEYENLER VARSA OYUNUN GAMEPLAY ını BULDUM İZLEYİN

http://www.youtube.com/watch?v=PA8_MSWlDj8
  • Pek düzgün bir şey çıkmayacak gibi ama sonuçta oynayıp göreceğiz.
  • Son 2 gün.
  • rezalet :D
  • berbat gözüküyor
  • Eminim kötü yapacaklar
  • Kötü
  • Yarın çıkıyor ben steam'den aldım keyimi steam için dijital hadi bakalım gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

Yarın çıkıyor ben steam'den aldım keyimi steam için dijital hadi bakalım gelsin

Yav arkadaşım bari yalan söylemeyin oyun steamde var tamam da siparişe açık değil ki.Aldım deyip de neyi kanıtlamayı çalışıyorsun anlayamıyorum ki?
  • pc için iptal edilmemiş miydi bu oyun yaw ?

• sağlam kafa patlatacaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurOnly

quote:

Yarın çıkıyor ben steam'den aldım keyimi steam için dijital hadi bakalım gelsin

Yav arkadaşım bari yalan söylemeyin oyun steamde var tamam da siparişe açık değil ki.Aldım deyip de neyi kanıtlamayı çalışıyorsun anlayamıyorum ki?

lan bilmeden sallama oyun dijital aldım dedim downloade code http://www.gamestop.com/pc/games/the-walking-dead-survival-instinct/108737

quote:

Orijinalden alıntı: Wiedźmin

pc için iptal edilmemiş miydi bu oyun yaw ?

hayır o eurogamerin yalanı ben ta ilk trailerden beri sordum adamlar dijital çıkaracaklarından kutulu yok resimde ondan yok o videoda facebooktan iletişim kurabilirsiniz mail attım falan cevap verdim adamlar nasılsa küçük geliştirici yarın oynarım yalanmı görürsün üstteki arkadaş sende

• quote:

Orijinalden alıntı: evohan

sağlam kafa patlatacaz

Bu videodan sonra daha iyimser düşündüm oyunun için korsanını belki oynayabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

sağlam kafa patlatacaz

Bu videodan sonra daha iyimser düşündüm oyunun için korsanını belki oynayabilirim.

Grafik hiç önemli dğeil bence incelemelerde önemli değil. Tarzına uyuyuormu bu önemli ben TWD fanıyım ve adventure tarzındakinide oynadım Yılın oyunu seçilen beğendim o o oyunuda ama oynayamıyorduk oyunu yani doğruya doğru ben gerçekten bir fps istiyordum kana kan dizi karakterleri olan. Çizgi roman tarzındaydı çizgi romanın değil ben dizisinin hayranıyım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

sağlam kafa patlatacaz

Grafik hiç önemli dğeil bence incelemelerde önemli değil. Tarzına uyuyuormu bu önemli ben TWD fanıyım ve adventure tarzındakinide oynadım Yılın oyunu seçilen beğendim o o oyunuda ama oynayamıyorduk oyunu yani doğruya doğru ben gerçekten bir fps istiyordum kana kan dizi karakterleri olan. Çizgi roman tarzındaydı çizgi romanın değil ben dizisinin hayranıyım

Aynen bende dizinin fanıyım. Ama yinede insan grafik değilde oynanış açısından bir oynanış rahatlığı istiyor. İlk gameplay videosunda çok kötü buldum oynanışını fakat senin attığın videoda daha iyi buldum sanırım bireysel olarak test etmek lazım single player oyun olduğu için doğru bir düşünce tarzı olmasada ben single player oyun oynamam genelde en kötü coop olmalı 2 playerlı, olaki single player oyun oynayacağım onuda korsan oynarım illegalite yanlış tabiki fakat IDM ye para vermek kadar saçma geliyor insana doğruya doğru.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.