Şimdi Ara

The Walking Dead: Survival Instinct [Ana Konu] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
9.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben oynadım ama bence sıkıcıydı zaten grafik desen yok zaten.
  • tek kelimeyle mükemmel bir oyun. uzun zamandır kendine böyle hapseden bir oyun oynamamıştım. dram aksiyon herşey var. episode 5 türkçe yaması çıkınca onuda bitireceğim. zaten final :(
  • "Telltale Games'in The Walking Dead oyununu gördükten sonra hayal kırıklığına uğrayanlar" 'mı? Canları sağolsun ne diyeyim. Bu diziye yapılabilecek en güzel oyunu yapmış bana göre adamlar. Gelecek olan FPS oyunundan hiç bir beklentim yok. Umarım yanılırım.
  • Telltale Games'a helal olsun süper yapmışlar oyunu, umarım yeni çıkartacakları oyunda süper olacak...
  • İlk olarak konuyu açan kişi sırf Telltale firmasının yapmış olduğu oyunun oynanış türü farklı diye hayal kırıklığı olarak belirtemesi çok yanlış. Oyun çok güzel ve fanları dahil pek çok kişi oyunu beğendi kesinlikle bir hayal kırıklığı değil. Son olarak da bazıları L4D ile karşılaştırıp oyunun hiç şansının olmayacağını söylemişler ve bayağı saçmalamışlar. Bu iki oyun arasında zombi teması dışında benzer hiçbir şey yok. Birinde önüne geleni vurduğun multiplayer ağırlıklı bir oyundan bahsediliyor ötekisi ise hayatta kalmaya dayalı zombi temasının daha ağır olarak işlendiği bir oyundan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justpassenger -- 5 Aralık 2012; 17:51:16 >
  • Henüz bitirdim ve iyiki oynamışım dediğim bir oyun. Oynamayan arkadaşlara tavsiye ederim.

Ağladım, bildiğin ağladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

Henüz bitirdim ve iyiki oynamışım dediğim bir oyun. Oynamayan arkadaşlara tavsiye ederim.

Bu oyun o oyun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: POLATAGA

quote:

Henüz bitirdim ve iyiki oynamışım dediğim bir oyun. Oynamayan arkadaşlara tavsiye ederim.

Bu oyun o oyun değil

Hay allah Başlığı görünce içeriğe bakmadan yazmışım. Koskoca fps yazıyor başlıktada hem
  • umarım sıkıcı olmaz. büyük ihtimal sadece xbow kullanıcaz o da bi süre sonra sıkıcı olur diye düşünüyorum
  • telltale'in yapmış olduğu 5 serilik oyunu bitirdim, bitirmeyenler varsa bir an önce başlasınlar... 2. oyun da yapılacak...

bu oyun için çok da iyi şeyler düşünmüyorum inş güzel bir oyun çıkar ortaya...
  • selam arkadaşlar,

oldukça sakin yazıyorum fakat durumum şudur...

http://www.youtube.com/watch?v=NjdEBJVRlzU

sebebiyse oyunu oynayanlar varsa episode 3 de maalesef ki..clem'i hücrenin arkasına gönderiyor hani..sonrasında saldıran 2 zombinin saldırısı..geçemiyorum ve gözüm dönmüş halde oturuyorum yerimde..

yanlış yere gönderdiysem mesajı kusura bakmayın ama lütfen biri el astın :(
    şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AAT.BH

Aslında zombilere karşı direnen usa komando birliği olsa ve karakterlerimiz captain price, soap mactavish, ghost, gas, yuri, sandman olsa biz soap ı yönetsek makarov bizle dost olsa zombileri elinde makinalıyla katlederek önden yavaş yavaş gidip zombilere karşı bize yol açsa fena oyun olurdu. Zombilere karşı captain price yeterde artar adam bıyığıyla bile zombi katletecek biri.

Yaş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

üçüncü bölümde tren istasyonunda kaldım :( o iki zombiyi öldüremiyorum...nasıl yaptın ://
  • Türkçe altyazıyla çıkarsalar benim gibi İngilizce bilmeyenler için güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Art is a Bang -- 2 Ocak 2013; 12:32:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İdam Cezası

Türkçe altyazıyla çıkarsalar benim gibi İngilizce bilmeyenler için güzel olur.

oyun piyasada zaten...Türkçe dil yamaları da var sanırım..://
  • Survival Instinct konusunda telltale in oyunu konuşuluyor
  • Zombiler ve hayatta kalma temasını iyi bir şekilde harmanlayan iyide oynanışa sahip bir oyun ortaya koyulsa kapış kapışa gidecek ama bu dediklerimi birleştirip oyun yapan olmadı dayz ve warz var ancak çok fazla teknik eksiklikler var yapısında oynanış keza çok iyi değil bu temayı iyi kullanan bir firma çıksa ve zombi oyunlarına mührü koysa diye bekliyorum şuan yeni yapılan TWD oyunundan beklentim yüksekti ancak geçen oynanışa yakın görüntüler verildi ne bileyim atmosfer oynanış pek içine çekmiyordu bekleyip görmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkunc penguen
    üçüncü bölümde tren istasyonunda kaldım :( o iki zombiyi öldüremiyorum...nasıl yaptın ://

Yavaş yavaş geri giderken fareni sarsmayacak şekilde yerdeki nesneye götür ve 2. seçeneği seçtiğine emin ol.

quote:

Orijinalden alıntı: designr
    Survival Instinct konusunda telltale in oyunu konuşuluyor

Ayrı bir komedi zaten.
  • Orijinalden alıntı: TehErozbey

Orijinalden alıntı: korkunc penguen

Yavaş yavaş geri giderken fareni sarsmayacak şekilde yerdeki nesneye götür ve 2. seçeneği seçtiğine emin ol.

teşekkür ederim..Bu arada yeni farkettim bu başka oyunun konusuymuş. deneyeyim bakalım..ogame oynayan çocuk gibi oldum gece :/ çok fena bir his..olmuyor yapamıyorum..yavaş ilerleyince de bağırsaklarımı çıkarıp yiyor ://
  • quote:

Orijinalden alıntı: DestroyeR33

quote:

Orijinalden alıntı: AAT.BH

Aslında zombilere karşı direnen usa komando birliği olsa ve karakterlerimiz captain price, soap mactavish, ghost, gas, yuri, sandman olsa biz soap ı yönetsek makarov bizle dost olsa zombileri elinde makinalıyla katlederek önden yavaş yavaş gidip zombilere karşı bize yol açsa fena oyun olurdu. Zombilere karşı captain price yeterde artar adam bıyığıyla bile zombi katletecek biri.

Yaş?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.