Şimdi Ara

THE WALKiNG DEAD (PS3 ANA KONU) 'SURViVAL HORROR' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
399
Cevap
3
Favori
17.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gercekten muthis bir dizi. Kurgu, senaryo, dokusu ve islenisi diziyi farkli kiliyor. Sadece Zombi odakli sacma bir senaryosu yok. Ornegil ilk bolumde ve ikinci bolumde serifin mesai arkadasinin karisiyla iliskisi olmasi beni zombilerden dahada cok sinirlendirdi. Yok yok senaryo iyi islenmis. Henuz ilk iki bolumu seyrettim. Diger 4 bolumude seyredecegim kismetse. Telltale Games eger senaryoya sadik kalir, Korku ogesini, Adventur oyun ici dinamikleriyle birlestirirse ortaya cok iyi bir Survival Horror oyunu cikar. Dead Island'da oldugu gibi merak ile takipdeyiz insallah.
  • DEAD NATION
    DEAD ISLAND
    WALKING DEAD

Maaşallah bu sene zombi severler için iyi ama, zombiler için kötü bir yıl olacak gibi :D
  • E3'tede bi lef4 dead 3 patlarsalar süper olacak
  • bu oyunda geleceğe dönüş gibi karikatürvari birşey mi olacak acaba?
  • @ 355GTS umarim dedigin gibi karikatürvari bir oyun olmaz canim kardesim . The Walking Dead nekadar cizgi filimden diziye uyarlandiysada ben karikatürvari bir zombi oyunu dusunemiyorum. Acikcasi cokda buyuk konusmak istemem belkide karikatürvari iyi bir sey olur fakat ben yinede Telltale Games'in The Walking Dead oyununu bire bir diziyi ornek alarak bir oyun hazirlamasindan yanayim. Muhtemelen herkezde boyle dusunuyodur. Umarim cizgi filim vari bir zombi oyunu olmaz.
  • Dizisini CNBC-E kanalında yayınlandığı tarihten beri kaçırmadan izliyorum fakat mali problemler ve yönetmen değişikliği yüzünden uzuncu bir ara verilecekmiş. Neyseki oyun haberi gelmesi mükkemmel oldu. CO-OP kesinlikle şart bu oyuna hatta 4'e kadar ulaşırsa bu sayı iyi.

Multiplatform özelliğide denenmeye değer diyorum.
  • Dizisi güzeldi ilk sezonu erken bitti çünkü kısa süreli bi dizi olcaktı dizi patlayınca yeni sezonlarda çekilcek Oyunuda dizi kadar tutar umarım.
  • Türkçe dublaj olması lazım kesinlikle ama yinede oyun hertürlü Türkiyede çok satcakmış gibi geliyor bana ve tabiki blackops zombilerine benzer bir oyun moduda olmalı hikaye modu yanında
  • The Walking Dead cizgi filimden diziye uyarlandiyor olmasi itibariyle insallah 355GTS kardesimin dedigi gibi karikatürvari bir oyun ortaya cikmaz. Zira daha oncede belirttim diziyi seyretmemisdim ve daha sonra seyrettim. insallah diziyi ornek alirlar ve karikatürvari bir sey olmaz umarim. Gerci bazi arkadaslar dogru soyluyor dizi guzel diye oyununda guzel olucagi anlamina gelmiyor ama yinede coklu oyuncu modunun co op gibi ozelliklerin bulunmasi mutluluk verici. Umutluyuz :)
  • The Walking Dead baslamadı gitti 2. sezonu cok uzun sure ara verdıler !!
  • Şöyle büyük serbest bir şehir 25-30 çeşit silah + binalardan sokaklardan belkide dükkanlardan temin edebilceğimiz melee saldırılar için sopa,demir,bıçak,çekiç,balta vs... kullanılabilir araç, girilebilir binalar,çatılar olursa multi si süper zevkli olur. En zor modda 4 kişi 1000 lerce zombi headset leride takarız tadından yenmez
  • Dizi 10 numara, inşallah oyunu da iyi olur. Aklıma gelmişken, zombiler birbirine neden saldırmaz ki? Hep insanlara saldırırlar. Bence birbirlerine de saldırsalar daha aksiyon dolu olur.
  • Şöyle bir zombi oyunu çıksa deli olur ; oyunun amacı hayatta kalmak olacak zombi öldürmek değil . Yiyecek ihtiyacı olacak , barınma ihtiyacı olacak yani ecnebi tabiriyle tam bir survival oyunu olacak . Mesela barınmak için yerler arayacağız grup olarak falan işte eşyalarımızı vs buralarda depolayacağız zombilere çaktırmadan girip çıkacağız yoksa evimizi falan basabilirler vs vs vs yani sadece öldürmek zorunda olduğumuz zaman zombi öldürebileceğimiz hayatta kalma yönü ağır basan bir oyun istiyorum ben

Zombiler birbirine saldırsa tadı kaçar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jolly_RogeR
    Şöyle bir zombi oyunu çıksa deli olur ; oyunun amacı hayatta kalmak olacak zombi öldürmek değil . Yiyecek ihtiyacı olacak , barınma ihtiyacı olacak yani ecnebi tabiriyle tam bir survival oyunu olacak . Mesela barınmak için yerler arayacağız grup olarak falan işte eşyalarımızı vs buralarda depolayacağız zombilere çaktırmadan girip çıkacağız yoksa evimizi falan basabilirler vs vs vs yani sadece öldürmek zorunda olduğumuz zaman zombi öldürebileceğimiz hayatta kalma yönü ağır basan bir oyun istiyorum ben

Zombiler birbirine saldırsa tadı kaçar bence

Bende böyle bir oyun istiyorum

• @ Jolly_RogeR

quote:

Şöyle bir zombi oyunu çıksa deli olur ; oyunun amacı hayatta kalmak olacak zombi öldürmek değil . Yiyecek ihtiyacı olacak , barınma ihtiyacı olacak yani ecnebi tabiriyle tam bir survival oyunu olacak . Mesela barınmak için yerler arayacağız grup olarak falan işte eşyalarımızı vs buralarda depolayacağız zombilere çaktırmadan girip çıkacağız yoksa evimizi falan basabilirler vs vs vs yani sadece öldürmek zorunda olduğumuz zaman zombi öldürebileceğimiz hayatta kalma yönü ağır basan bir oyun istiyorum ben

Evet basarili olurdu kardesim. Survival oldumu tamamdir.Ornegin yeni gelicek olan Tomb Raider Lara Croft Reborn ayni bu sekilde oyun open world Survival ve deneysel arastirmalarin gectigi japon adasinda geciyor. Yeni Tomb Raider da Cok basarili olucak. Hatta konuya bir iki mesaj yazar guncellerim kesin beyeniceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_
    @ Jolly_RogeR

quote:

Evet basarili olurdu kardesim. Survival oldumu tamamdir.Ornegin yeni gelicek olan Tomb Raider Lara Croft Reborn ayni bu sekilde oyun open world Survival ve deneysel arastirmalarin gectigi japon adasinda geciyor. Yeni Tomb Raider da Cok basarili olucak. Hatta konuya bir iki mesaj yazar guncellerim kesin beyeniceksiniz.

Hocam hiç bu tarzda guzel oyun var mı ps3'te?

• Sene sonu çıkması berbat birşey ama bekleyeceğiz mecburen.Telltale Games'ten yüksek çalışmalar bekliyorum.Şu sıralar bir BTTF bir Law&Order bir The Walking Death bir Puzzle Agent 2...Hayırlı çalışmalar burdan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

DEAD NATION
    DEAD ISLAND
    WALKING DEAD

Maaşallah bu sene zombi severler için iyi ama, zombiler için kötü bir yıl olacak gibi :D

RDR Undead Nightmare'yi unutmussun hocam Gerçi o geçen senenin sonunda çıkmıştı ama olsun

Dizi muhteşem ötesi yeni sezon ile oyunun çıkış tarihleri de birbirine yakın inş. beklediğimiz gibi dehşetül vahşet bir oyunla karşılaşırız

• Böyle kamp kuralım, malzeme, giyecek, yiyecek-içecek, yakacas vs. toplayalım baya baya survival olsun o tarz bi oyun istiyorum yahu. Umarım bu böyle olur.
  • Dizi süperdi ama oyundan bi cacık olmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.