Şimdi Ara

The Walking Dead'in 10. sezonu ekstra 6 bölüm ile 28 Şubat'ta dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 22
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kartal Göz (1 mesaj) Red_devil33 (1 mesaj) labtek38 (1 mesaj) sadrag (1 mesaj) cem650 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (4 mesaj) (4 mesaj) (6 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> The Walking Dead'in 10. sezonu ekstra 6 bölüm ile 28 Şubat'ta dönüyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4016 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bir zamanların en popüler dizilerinden biri olan ancak artık popüleriğini biraz kaybetmiş olan The Walking Dead dizisi 10. sezonuna 6 ek bölüm eklemek için dönüyor.

Ayrıca Bkz.Popüler bilim-kurgu romanından uyarlanan Chaos Walking'ten etkileyici fragman

Dizi 10. sezon finalini geçtiğimiz ay yapmıştı normalde ancak final bölümünden önce dizinin 6 ekstra bölüm ile 10. sezonun uzatılacağı söylenmişti. Şimdi de bu 6 bölümün yayın tarihi açıklandı. Dizi ekstra 6 bölümü 28 Şubat 2021'de başlıyor. Açıklanmamış ancak yine dizi haftalık olarak yayınlancaktır.

Bu 6 bölüm hem 10. sezonun finalini pekiştirecek hem de 11. sezon için bir hazırlık olacak. Yani aslında tamamen geçiş bölümleri olacak. Bu bölümler diziye yeni dönen Magie karakterinin dönüşü ile ilgili bazı soruları da yanıtlayacak.

Ayrıca 11. sezon, dizinin final sezonu olacak. Ancak elbette bu, evrene veda ediyoruz anlamına gelmiyor. Daryl ve Carol karakterine odaklanan bir dizi ve her bölümün ayrı bir hikaye anlatacağı antoloji dizisi önümüzdeki yıllarda yayınlanacak.

|
    |

• Bu dizi nin ilk 2 sezonu efsaneydi sonrası komple çöplük fear walking dead başladım dram ve korku türü yapılmış kesinlikle bu çöpe çakar
    Bu dizi 2. hadi zorlama olsun 3. sezondan sonra kendini tekrara girdi,kalitesini de düşürerek. Hala izleyen varsa helal olsun ne diyelim.
    kendini tekrar etmesi hep ormanlık alanda dizinin geçmesi beni diziden soğuttu. hele o carol yok mu tam itici bir karakter..
    Bunlar niye zombiler var oldu tedavisi ne diye yola çıktı 10 senedir kendi kendilerine gezip savaşıp duruyorlar bıktırdı ha zombi mevzusu da
  • Yüzbaşı
    831 Mesaj
    Dikkat SPOILER!

Bu dizinin en sevdiğim ve aynı zamanda en çok nefret ettiğim özelliği hiçbir karaktere acımamasıydı. Özellikle Negan'ın senaryoya dahil olduğu sezon bana göre dizinin zirve noktasıydı. Fakat Rick karakteri diziden çıkınca acayip soğudum. Senaryonun bağlanması için herşey tam kıvamına gelmişken dizi bir anda sıradanlaştı benim gözümde.. Neyse, bir dönemi bu diziyle geçirmiş olduk en azından..
  • Yarbay
    3238 Mesaj
    kendini tekrar etmesi hep ormanlık alanda dizinin geçmesi beni diziden soğuttu. hele o carol yok mu tam itici bir karakter..
    |
    |
  • Binbaşı
    1244 Mesaj
    Bu dizi nin ilk 2 sezonu efsaneydi sonrası komple çöplük fear walking dead başladım dram ve korku türü yapılmış kesinlikle bu çöpe çakar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deswaaa -- 21 Kasım 2020; 17:1:12 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    481 Mesaj
    Bunlar niye zombiler var oldu tedavisi ne diye yola çıktı 10 senedir kendi kendilerine gezip savaşıp duruyorlar bıktırdı ha zombi mevzusu da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1219 Mesaj
    Unuttuk zaten eski bölümlerde ne olduğunu yeni bölüm beklemekten. Tamamen finalin finalini yapsınlar o zaman belki baştan izlerim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj
    Şükür şükür...
    |
    |
  • Yarbay
    10636 Mesaj
    Beğenmiyorsanız izlemeyin, sevindim başlamasına.
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 22 gün cezanın, 21 gün 21 saat 53 dakika kadarı kaldı.
    Ölülere dünya turu mu attırıyorlar nedir.
    |
    |
  • Teğmen
    104 Mesaj
    Ben hiç başlamadın ama bunlar final yapmadık a başlamayacam

|
    |
  • Yarbay
    6597 Mesaj
    2.sezondan beri izlemiyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1472 Mesaj
    Bu dizi inanılmaz bir finali hak ediyor. Potansiyeli çok büyüktü, maalesef harcadılar. Böyle bir dizi bir daha gelmeyecek hele ilk 5 sezon. Umarım final sezonunu uzun ve bol aksiyonlu, heyecanlı ve de mutlu sonla bağlarlar zombi enfeksiyonuna bir aşı, ilaç vesaire ya da hiç duyulmamış gizli bir askeri üs, insanlar orada hayat kurmuşlar falan. World War Z'nin sonu gibi yapabilirler aslında. Keşke şu dizinin yönetmeni ben olsaydım, tüm dünya ağzı açık izlerdi.
    |
    |
  • Teğmen
    170 Mesaj
    Bu dizi 2. hadi zorlama olsun 3. sezondan sonra kendini tekrara girdi,kalitesini de düşürerek. Hala izleyen varsa helal olsun ne diyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5173 Mesaj
    Bu dizinin haberini DH'de görmek çok duygulandırdı beni..

|
    |
  • Yarbay
    13344 Mesaj
    Şu çöpü de bi bitiremediler yahu! Bi bitirin gidin ya!

|
    |
  • Binbaşı
    1862 Mesaj
    4. Sezondan sonra cop oldu benim icin cete kavgasina dondu dizi

|
    |
  • Yarbay
    3551 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sadrag

Dikkat SPOILER!

Bu dizinin en sevdiğim ve aynı zamanda en çok nefret ettiğim özelliği hiçbir karaktere acımamasıydı. Özellikle Negan'ın senaryoya dahil olduğu sezon bana göre dizinin zirve noktasıydı. Fakat Rick karakteri diziden çıkınca acayip soğudum. Senaryonun bağlanması için herşey tam kıvamına gelmişken dizi bir anda sıradanlaştı benim gözümde.. Neyse, bir dönemi bu diziyle geçirmiş olduk en azından..

Rick aşırı itici bir karakter. En başta severdim ama ne zaman ki bencil, çıkarcı birine dönüşmeye başladı nefret ettim

|
    |
  • Misafir Üyelik
    68926 Mesaj
    O kadar güzel bir dizi bağımlılık yapıyor nasıl begenılmıyor anlamıyorum cook uzun sürse bıtmese hiç
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 18 saat 21 dakika kadarı kaldı.

Bir sürü küçük emrah karakteri, artık sıkan zombiler, gereksiz uzatılmış sahneler...

Efsane kalacak diziyi 11 sezon sömüreceğim diye mahvettiler.

|
    |
  • Teğmen
    246 Mesaj

4 yada 5.sezondan sonraydı sanırım bıraktım. Sürekli tekrar etmeye başlayınca bıraktım

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.