Şimdi Ara

The Walking Dead Game (2012) [ANA KONU] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
463
Cevap
5
Favori
25.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 sezon hakkında bilgi var mı? Takip edemedim bu dönem
  • Teşekkürler Şeytan Bey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün sonra 3.sezonla ilgili video gelecek. Birde farklı bir hikaye bizi bekliyormuş sanırım.
  • The Walking Dead Season 3 Clementine Teaser Telltale's (E3 2016)

• quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

The Walking Dead Season 3 Clementine Teaser Telltale's (E3 2016)

season 3 ne zaman çıkıcak hocam
  • hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    Bu sonbaharda çıkacak.Net bir tarih yok ama.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Batman_ve_Walking_Deadin_3_Sezonunun_Cikis_Araligi_Aciklandi-83839.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 21 Haziran 2016; 23:20:31 >
  • 2.sezon konusu var mı ayrıca 2.ci sezonun türkçe yaması yok mu ya oyunçeviri 1.ciyi ne güzel komple çevirmişti
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Var hocam olmaz olurmu

http://technogame.net/walking-dead-season-2-episode-5-turkce-yama/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

Var hocam olmaz olurmu

http://technogame.net/walking-dead-season-2-episode-5-turkce-yama/

oo süper hepsini türkçe yapıyormuş bu da çok iyi oldu eyvallah.İnşallah korsanda çalışır ya 1 tl çıkmadı orjinal almak için steamdan
    Çalışıyor hocam sıkıntı olmaz güle güle oynayın iyi oyunlar

• quote:

teşekkür ederim ilk life of strange aldım çok beğendim tarzını hemen arayışlara girdim ve bu türün en çok önerilen efsane görülen oyunlarından biriydi twd ondan sonra direk aldım ilk sezonu ikinciyide indiricem oynucam.Bunlar bitince telltale games'in diğer oyunlarını da oynamayı düşünüyorum.Game of thrones,back to the future gözüme çarpan twd'den sonra sence hangisine başlamalıyım?

Hocam life is strange efsanedir game of Thrones veya back of future yi oynamadım ben maalesef :( oynamadıysanız yine telltale in yaptığı the wolf among us ı tavsiye ediyorum

• quote:

Hocam life is strange efsanedir game of Thrones veya back of future yi oynamadım ben maalesef :( oynamadıysanız yine telltale in yaptığı the wolf among us ı tavsiye ediyorum

tamam onunda türkçe yaması korsan çalışır mı acaba bu arada mesela episode 1 türkçe yama kurup oynadık episode 2'ye geçerken eskini silip mi yüklemek lazım yoksa üzerine kursak sorun olmaz mı?Çünkü malum hepsi komple yama olmuyor oyunların öyle baştan sona teşekkür ederim tüm öneri ve bilgiler için

Onunda yaması korsan çalışıyor hocam ben eski yamaları silmiyorum ama yamayı yapanlar silmeyi öneriyorlar karar size kalmış

Edit: teşşekkürü görmemişim, iyi oyunlar diliyorum güle güle oynayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 28ky28 -- 30 Haziran 2016; 3:20:55 >
  • yardımcı olabilecek var mı oyunu indirip kuruyorum, buraya kadar bir sıkıntı yok ama oyuna girmeye çalışınca fmodex.dll hatası alıyorum. internetteki tüm çözümleri denedim ama düzelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

teşekkür ederim ilk life of strange aldım çok beğendim tarzını hemen arayışlara girdim ve bu türün en çok önerilen efsane görülen oyunlarından biriydi twd ondan sonra direk aldım ilk sezonu ikinciyide indiricem oynucam.Bunlar bitince telltale games'in diğer oyunlarını da oynamayı düşünüyorum.Game of thrones,back to the future gözüme çarpan twd'den sonra sence hangisine başlamalıyım?

Hocam tales Of Thé Borderlands ve Thé Wolf among us harikadir

• quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Hocam tales Of Thé Borderlands ve Thé Wolf among us harikadir

the wolf amoung us'a başladım valla daha fazla hoşuma gitti twd'ye göre :D

• The Walking Dead'in 3. Sezonu Kasım Ayında Geliyor
    https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Walking_Deadin_3_Sezonu_Kasim_Ayinda_Geliyor-84721.htm

• Oyunu geçen gece bitirdim.1.sezona odakla bazı yerleri aşırı saçma buldum,yaptığımız seçimler oyuna etki etse keşke.Sadece oyunun belli noktalarında etki ediyor seçimlerimiz.Mesela istediğimiz kişiyi öldürme olmaması en canımı sıkan durum.

Oyuna gelicek olursak kennyi vurdum ve janeyide terk edip yoluma gittim.Normalde kennyi vurmazdım ama 1.sezondan beri kıldım adama.Lee clemi aramaya gittiğinde gelmemesi olsun,yanlış seçimleri olsun.Bize ne kadar yardım ederse etsin,sezon başında onun triplerini çektik hep.Mesela Mikelerin bizi terkettiği bölümde içlerinden birini bile vurma seçeneği olmaması o kadar saçmaki.3.sezon büyük ihtimal sonları bir yerde topluycaklar ama madem sonlar etki etmiycek neden bu kadar fazla seçenek koydunuzki.

• The Walking Dead Sezon 3'ün Çıkış Tarihi Sızdı.
    http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Walking_Dead_Sezon_3un_Cikis_Tarihi_Sizdi-84938.htm
    JB Hi-Fi'ye göre oyun 15 Kasım tarihinde çıkış yapacak. Tabii resmi bir açıklama olmadığını da belirtelim.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.