Şimdi Ara

The Walking Dead dizi izleme sitelerinden tamamen kaldırıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
6.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternetten çamur gibi izlemeyiz hem

Reklamı sansürü dayıyorlar fx te
    Birkere izleyeyeyim dedim zor dayandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa TWD için kötü şeyler düşündüm, bu olayı sanırım yalnızca bizim dizi yapıyor ? İlginç ve antipatik.

• Alt yazı isteyenler burayı kullansın ben burdan alıyorum alt yazıları.

http://www.opensubtitles.org/tr/search2/sublanguageid-tur/moviename-the+walking+dead+s06e09
  • Netflix türkçe altyazı desteğiyle belki dublajlı olarak yayınlayabilir bunun içinde abone olmanız lazım.
  • Bu nasil yasaklama ? Herhalde bir tur reklam bu. Cunku bunu engelleyemezsin. Diziyi gordum coktandir izlemiyordum izleme hevesi geldi icime. Guzel reklam yapiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 sezon nerdelermis telif hakkiymis 6 sezon nerdeydiniz ya

• yürüyen ölüler diye korsun ne bilecekler ya Türkçe sitelerde :D

• quote:

Orijinalden alıntı: michael01

İnternette yasak diye bir şey olmadığını hala anlayamayan güzel ülkem.

sen ve senin gibilerde sizden başkasının hergün 20 saat internette dolanmadıgını bi anlayamadıgınız be gülüm
  • forrent de akıyor.
  • Yasak mi ne yasagi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yerlerden hallederler İnternet gibi sanal alemde yasak diye bir kural yok.

• Türkler'in yapabildiği en iyi aktivite; yasaları çiğnemek. 3

• quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

yürüyen ölüler diye korsun ne bilecekler ya Türkçe sitelerde :D

Oldu bitti bize böyle adamlar lazım

• Showbox uygulamasını kullanabilirsiniz. Ben öyle yaptım. The Exorcist'i de öyle izledim.
    https://yedisatirkissa.blogspot.com.tr/2016/10/show-box-filmdizi-uygulamas.html?m=1

• Şu gönderdikleri telif hakkı uyarısının içeriğini ve opensubtitles.org sitesine gönderirlerse alabilecekleri cevabı merak ediyorum.

• Fox aki aşk dizisi hayranı adamlar çağatayın çöp dizilerine aşık olan adamlar gelmiş eyi oldu yasalar sonuçta hehehe diyor sanki yasal olarak saatinde dakikasında izleyecek platform var da yasak geliyor sen nasıl yerli dizi seviyorsan yabancı dizi sevdalıları da var konudaki boş yapan iki akıllıya ithafen
  • Daryl'ın ölmesi hoş olmamıştı zaten.

edit : arkadaşlar spoiler kod koymanı unutmuşum şey yapmayın hemen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostburn -- 26 Ekim 2016; 10:06:42 >
  • Bireysel ve ticari olmayan kullanımlar için yasak diye bir şey yoktur. Open Subtitles sitesi bir çok medya oynatıcı ile entegre geliyor kendiliğinden indiriyor altyazıyı zaten. Yasal masal hiçbbir şey yapamazlar. Bireysel kaldığı sürece. Terabaytlar dolusu içerik kullanıyorum ve siliyorum yeniden yüklüyorum. Hepsi bireysel kimseyle paylaşmıyorum söylemiyorum. Ne oluyor yasaklayınca bilmiyorum. TV'de bir kerelik gösterimini kaçırdığınızda size parayla satmak için mi yapıyorlar bu saçmalığı anlamıyorum. Sallayın gitsin. Yasak diye bir şey yok.

• Netflix'e gelmişti ordan bile kaldırılmış anlamadım gitti.

• kodi kullansanız bunlar başınıza gelmezdi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.