Şimdi Ara

The Walking Dead dizi izleme sitelerinden tamamen kaldırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
6.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2K

Walking Dead izlemiyorum ama bu tarz yasaklar etkili oluyor mu emin değilim sadece 5 dakika daha fazla arıyoruz o kadar. Netflix uygun fiyatlı olursa ve internet kotalarımız uygun olsa Netflix kullanırım fakat o kotalar ile Netflix'e para vermek anlamsız.

netflixte var mı ki walking dead acaba?
  • Haberi okuduktan sonra google'a yazdım, kolayca izledim! Bir zorluk yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 25 Ekim 2016; 7:07:48 >
  • Tüm dizileri dünya ile aynı saatte yayınlayan bir platform var mı ki Türkiye'de? Misal ben The Exorcist'i izlemek istiyorum, yasal olarak nerden izliycem? Keşke önce hizmet gelseydi de sonra yasak falan uğraşsalardı. Gene kulağı tersten tutmuşlar memleketimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette yasak diye bir şey olmadığını hala anlayamayan güzel ülkem.

• zaten kullanırsam da ingilizce altyazı kullanıyorum.bana farkeden birşey yok.
  • Alt yazı siteleri ve Türkiye de ki sunuculardan yayın yapan dizi sitelerinden kaldırıldı ancak dışarıdan yayın yapan siteler de sorun yok.

• Yok ama Black mirror mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Netflixin Türkiye deki tüm yabancı dizi teliflerini almasını 4 gözle bekliyorum..

• Türkler bi yolunu bulur (78 milyondan en az 1 kişi)

• Zamanında Digitürk'te Game of Thrones'u sitelerden kaldırtmıştı. Bir kaç ay sonra tekrar yayın yapmaya başladılar. Bunda da aynısı olur, merak etmeyin.

Şuan Gremots'da duruyor mesela.

• Su yolunu bulur...

• berkwinchester kullanıcısına yanıt
    Fantastik şeyler ayrı miğde bulandırıcı şeyler ayrı İzleyince anlarsınız .
  • Hocam ben izledim :D Fantastikten kastim kafa ezilmesi bacak kesilmesi kafa ucmasi vs

• quote:

Orijinalden alıntı: michael01

İnternette yasak diye bir şey olmadığını hala anlayamayan güzel ülkem.

Türkiye mi yasaklıyor sanki?

• American horror story 6.sezon ne altyazi nede İnternette bulabildim dizi indi bekliyor öyle :(

• Ya zaten torrent var sıkıntı yok,ancak indirdikten sonra BSPLAYER bulamadı sonuçta birisi çevirip siteye yüklemesi gerekiyor. Yurtdışında falan Türk yokmu yav çeviripa tsalar
  • film bulunur bulunmasına da altyazı olayı sıkıntı

• biz izleriz sıkıntı yok
  • Valla ben çatır çatır izledim İnternetten sanırım haberi digitürk yaptırdı :D

• herzaman izlediğim dizilab dan kaldırılmış.diziay diye bi yerde gördüm.3. sezon 9. bölümden devam...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.