Şimdi Ara

The Walking Dead A New Frontier - TÜRKÇE DİL PAKETİ ÇIKMIŞTIR! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
12
Favori
46.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1. Oyundan 2. Oyuna geçişte hiçbir extra birşey yapmamıştık kendisi bulmuştu saveyi. 3. Oyunda ne değişti de böyle kayıt olma vs. Falan geldi bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnlamakYetmez -- 16 Mayıs 2017; 9:33:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnlamakYetmez

Teşekkürler

1. Oyundan 2. Oyuna geçişte hiçbir extra birşey yapmamıştık kendisi bulmuştu saveyi. 3. Oyunda ne değişti de böyle kayıt olma vs. Falan geldi bilginiz var mı?

Çok Basit Oyunu Korsan Alanlara Büyük Bir Sürpriz Yaptılar. Bu Şekilde Bazılarına Oyunu Orjinal Aldırmak İstemiş Olabilirler. Aslında Bu Yöntem İyi 3. Oyunda Savenizi Otomatikmen servera yüklüyor. Bu şekilde save kaybınız olmuyor. Ben bu şekilde yedekliyorum. Oyunum korsan olmasına rağmen.
  • 5. Bölüm bugün çıkacak. Acaba çeviriye ne zaman başlarsınız? Sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • henrymorgan92 kullanıcısına yanıt
    gece indirir, yarın başlarım diye hesaplıyorum :) tahmini olarak ise cumartesi günü çıkar diye umuyorum. vakit ayırabilirsem ,cuma gününe de yetişebilir ama kesin konuşmak istemiyorum
  • gece indircem,kötü yanı sezon finali oldu gelde 1 yıl bekle belki 2 yıl,umarım 4.sezonda clementine ile oynarız.
  • 2245metin kullanıcısına yanıt
    Önce umalımda 4. sezon çıksın :) konusunu daha sonra tartışırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cuma gününe kadar kesin biter mi acaba? Sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • theawesimum T kullanıcısına yanıt
    cuma gününe kesinlik veremem ne yazık ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergeant Duffin

cuma gününe kesinlik veremem ne yazık ki

Tamamdır, bekleriz o halde :) Şimdiden kolay gelsin size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theawesimum -- 31 Mayıs 2017; 17:4:3 >
  • ilk üç bölümün linki olan varsa verebilir mi?
  • TayfunKey kullanıcısına yanıt
    dostum mevcut link dört bölümü de kapsıyor açıklamalarda da yazmıştım ama herkes sadece 4 sanıyor sanıyor :)
  • 5. bölüm için takipteyim :)
  • Sabırsızlıkla Bekliyorum Arkadaşlar. Sırf Hataları Görmek Adına Oyun İçinden İndirdim Bu Sefer Çıkar Çıkmaz Kurulum Videosu Çekip Paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2245metin

gece indircem,kötü yanı sezon finali oldu gelde 1 yıl bekle belki 2 yıl,umarım 4.sezonda clementine ile oynarız.

İlk Sezon Nisan 2012 çıkmıştır. Seriye ek olarak Temmuz 2013 400 days çıkarılmıştır. Arasından Tam 1 yıl 3 Ay geçmiştir. 2. Sezon 2013 yılının Aralık Ayında Çıkarılmıştır. 1. Sezon ile arasında Tam 1 Yıl 8 Ay vardır. 3. Sezon ise büyük bir aradan 2016 Ayının Aralık Ayında Çıkmıştır. Bu sefer sezon 3 olarak değil A new Frontier Adıyla piyasaya yer almıştır. Sezon 2 ile 3 arasında Tam 3 yıl geçmiştir. Sezon 1 ile ise 4 yıl 8 Ay vardır. Benim fikrim Tahminen Yola Clem ve Javi ile devam edicez. Son Olarak Çıkış Olasılığını hesaplarsan Önümüzde Tam 2 Yıl olduğunu Düşünüyorum. Çünkü Bu bizi tatmin etmek için çıkarılan Ara Sezondur. Kontrolün Tekrardan clem de olmayacağının göstergesidir. Oyuna sizin de fikir yürütebileceği gibi. Javi oyundaki 2. lee yerini alacaktır. Malesef hiçbir kaynağım yoktur. Ancak Yüzde Doksan böyle olacağını düşünüyorum.
  • 5. Bölüm Türkçe yama için takipteyiz.
  • Merhaba arkadaşlar. Konuyla direkt alakası yok ama hızlı cevap almak için buraya yazmak istedim. Ben 4. bölümde dahil bütün kayıtları telltale hesabıma kaydettim. Ama bugün oyunu kurup telltale hesabını bağladığımda kayıt dosyası hata verdi. birkaç kere denedim ancak sonuç aynı. Acaba bu sorunla karşılaşan var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.
  • hocam lee'nin boşluğu var oyunda hiçkimse dolduramaz ama javiyede ısındım,4.sezonda kontrol clem'de olur diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2245metin

hocam lee'nin boşluğu var oyunda hiçkimse dolduramaz ama javiyede ısındım,4.sezonda kontrol clem'de olur diye düşünüyorum

Clem de olmasını bende isterim hatta Ama oyunun gidişatı yeni bir lee-clem ikilisi gibi bir oyunun geleceğidir. Bende şaşırmıştım baştan clem ile başlamadığımıza. Ancak anladım ki clem ile dostluk kuracağımıza ve yola öyle devam edeceğimize. İlk sezonda lee ile başlamıştık bir tesadüf sonucu clem ile tanıştık. Hatırlarsınız araba kazası olmuştu.
    Burdan hapishaneye götürülüyorduk
    The Walking Dead A New Frontier - TÜRKÇE DİL PAKETİ ÇIKMIŞTIR!

Buradan da yenici arkadaşımız bizi bir yere götürüyordu muhtamelen esir almak için.
    The Walking Dead A New Frontier - TÜRKÇE DİL PAKETİ ÇIKMIŞTIR!

Clem ile tanışmamızda her seferinde ortak noktamız kaza olmuştu. İlginç bir tesadüf ama önümüzde daha değişik maceralar gelir diye düşünüyorum. Daha aklıma ortak nokta gelirse paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmetin Dunyasi -- 1 Haziran 2017; 23:23:54 >
  • ya zaten lee nin yerini kimse tutamamaz zaten 1.sezon finalinde resmen gözlerim doldu ağladım ben :D
  • Lee yerini kimse alamaz tabikide ama javier garcia gerçeğini de unutmamak lazım. Senaryo bizim elimizde değil sonuçta. Bir yerde lee nin ikizi çıkşa ne güzel olurdu değil mi. Clem leenin ikizini görünce şaşıracak. Olmasını isterdim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.