Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (261. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.493.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kobrakai

quote:

Orijinalden alıntı: hypocrisya

quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

ya bu senaryonun birilerine zorla aptallık yaptırmasına hakkaten kılım artık. ulan hamile karısın ne işin var senin ricki aramada. bir de kaza resmen göz göre göre oldu. hiç yanıltmıyorlar insanı olayın gerçeklemesinden 15 20 saniye önce şöyle birşey olacağını tahmin edebiliyoruz.

hayır konu olarak hakkaten güzel ama yok abi mantık hatası bol. ama gene de takip ettiğin tek dizi bu sene, mecnur izliyorum.

Aynen yahu, ben de öyle düşünüyorum. Rick gideli üç gün oldu sanki de arkasından adam gönderiyor, sonra hamile hali ile kendisi peşine düşüyor. Kaza yapacağı da o kadar belli oldu ki, zombiyi ez geç işte hadi orda kontrolü kaybettin diyelim, sonrasında çok rahat toparlayabilirdi, sırf kaza yapayım diye son anda sağa kırdı. Umarım o ezdiği zombi tam olarak ölmemiştir de kalkar ve Lori'yi yer. Bu arada çiftliğinden çıkmayan Hershel'in zombi kaynayan kasabaya içmeye gitmek için çıkması ayrı üstünde düşünülesi bir nokta. Hershel de alem adam zaten, çoktan zombi olmuş insanları geri döndüremeyeceğini daha yeni kavradı.

Olum bu kadar takılmayın la

bayan yani sonuçta. erkek mantığıyla düşünüyorsunuz. ez geç diyorsunuz. bi anda çıkıyor zombi heyecanlanıyor. bu kadar anormal ne varki olayda :)

Bayansa,bayanlığını bilsin,otursun oturduğu yerde.Tek başına,kimseye haber vermeden ne işi var yollarda?Resmen zorla olay yaratıyorlar.Gebersin gitsin şu Lori,vallahi kılım ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: respawn05

quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Ben karavanı alıp yola çıkmalarını ara ara mola vermelerini zombi sürüsüne yakalanıp çok gerilim dolu bi şekilde hepsini eze eze atlatmalarını istiyorum Zombi dizisi izliyoruz güya. Zombi dışında ne istersen var. Önceki bölümleri izlemesek zombi dizisimi değilmi anlayamıcaz

Bu dizi drama dizisidir zombi istiyorsanız Resident Evil izleyin bu konuya böyle eleştiri yapamazsınız!

Biz film değil dizi istiyoruz tağammı ayrıca Resident Evil çok bozdu nemesisten sonraki boss'lar işin suyunu çıkardı
  • Bence güzel bölümleri sonlara saklıyorlar. Şimdilik "Yalan Rüzgarı" şeklinde devam ediyor. İleriki bölümlerde bombaları tek tek patlatacaklar. Hatta Boss'lar falan çıkabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Orijinalden alıntı: Blackened_61

o k.ltak kadın inş ölür valla göbek atacağım ölürse. sen kimsin lan peşinden gidiyosun milletin neyine güveniyon ş.refsiz. bütün olayları o kadın bozdu yemin ederim olay karı kız kavgasına döndü. kimin yanındaysa onun haklı olduğunu söyleyip ortalığı karıştırıyor ulan sanki zombiler tarafından gönderilmiş ajan.

ohh be rahatladım

cidden orası kolpa oldu. Durduk yere peşlerinden gitti. Sanki rambonın kızı. Ayrıca seyirciyi şaşırtmayı başaramıyorlar. Yola zombi çıkıyor o esnada kız başka şeyle ilgileniyor tabi sonu da belli oluyor. 2.sezonda gerilim namına yaşanan olayların çoğunu tahmin edilebildim(doğru düzgün gerilim de yoktu da neyse). Misal Glenn ile çiftlik sahibinin kızı eczaneye girdiler. Kız ilaçarın arasında geziyor. Kamera açısından ve mesafesinden tahmin ettim zombi fırlayacağını. Eski klişe yöntemler. Aşın artık. En basitinden iki kişi diyalog ederken izleyici konuşmaya yoğunlaşırken birden bir olay gelişsin bu gerçekten sürpriz olur ama nerdee.
  • quote:

quote:

Ben karavanı alıp yola çıkmalarını ara ara mola vermelerini zombi sürüsüne yakalanıp çok gerilim dolu bi şekilde hepsini eze eze atlatmalarını istiyorum Zombi dizisi izliyoruz güya. Zombi dışında ne istersen var. Önceki bölümleri izlemesek zombi dizisimi değilmi anlayamıcaz

Bu dizi drama dizisidir zombi istiyorsanız Resident Evil izleyin bu konuya böyle eleştiri yapamazsınız!

Tek drama dizisi değilki korku,gerilim faktörleride var ayrıca 1.sezona göre bütçesi düşmüştü galiba bencede kötüleşti dizi umarım bi sonraki bölümler daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy00 -- 15 Şubat 2012; 20:47:38 >
  • yakında Merle reyiz çıkar, ortalık şenlenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroy00

quote:

quote:

Tek drama dizisi değilki korku,gerilim faktörleride var ayrıca 1.sezona göre bütçesi düşmüştü galiba bencede kötüleşti dizi umarım bi sonraki bölümler daha iyi olur

Oltaya geldin hemen mesajımın sağına dikkat et
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

yakında Merle reyiz çıkar, ortalık şenlenir

Acaba fragmanda barı basanların içinde merle'de varmı? bak sen deyince direkt bu geldi aklıma çünkü o adam bi şekilde geri dönecek yani kaçarı yok şimdi veya sonra gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

yakında Merle reyiz çıkar, ortalık şenlenir

Acaba fragmanda barı basanların içinde merle'de varmı? bak sen deyince direkt bu geldi aklıma çünkü o adam bi şekilde geri dönecek yani kaçarı yok şimdi veya sonra gelecek.

Daryl bi sahnede yere bakarak sorry brother diyo ama Merle zombimi insanmı orasını bilmiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 15 Şubat 2012; 21:05:28 >
  • Valla dizi 1. sezona göre sıkıcılaştı evet katılıyorum ama izlemeye değer bi dizi. en azından kaliteli bir yapım :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: destroy00

quote:

quote:

Oltaya geldin hemen mesajımın sağına dikkat et

Bazı arkadaşlar zaten çok durgunlaştı diye yorum yapmış bende onlara katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

En sonunda dizi kendini topladı. 9. bölüm gerçektende güzel oluyor ondan sonrada aksiyon yerine oturacaktır.

8.bölümün sonunda Rick resmen silahını konuşturdu. Özlediğimiz sahneler

Çekip vurduğu sahne de cs oynuyormuş gibi oldum adam hs yi çaktı double kill aldı.
  • 9. bölüm fragmanının alt yazılı versiyonu yok mu acaba? merak ettim shane ne diyor acaba.

• Lori ve Andrea'yı elime verseler kadın falan dinlemem ıslak sopayla döverim(bildiğimiz odun sopa). andrea desen kendini bi b.k sanar Daryl'nin kafayı ucuruyodu az daha. Bi tiripler vururum yakarım ulan falan. Lori'yi sizde biliyosunuz kadının derdi neydi Rick'in peşine gidiyo kestiremedim gidip ne diyecek? geri dön mü :)
  • Bende başladım buna fena sardım. Aslında dizi izlemeyi hiç sevmem çünkü bölümler bitecek, bekle dur finalini merak et falan. Bundan sonrada breaking bad'e sarcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hokicik

quote:

Orijinalden alıntı: simsek1907

Aksiyon mu demiştiniz?

9.Bölümden bir kesit

9.bölüm sağlam geliyor.1-2 bölüme kalmaz çiftliktende çıkarlar

rick gleen falan kiminle çatışıyor anlayamadım zombi göremedim karşı taraftanda silah sesleri geliyordu

8. bölümde 2 adam vardı bara gelen hani rick vurmuştu (sanki yıllar olmus gibi anlatıyorum bende :D) işta o iki adamın arkadasları.zaten kendileri de dedi grubumuz var kamp kurduk falan demişlerdi.büyük ihtimal silah sesini duydular geldiler yada bu bir tuzaktı o iki adam gelip konusarak halletmeye calısacaklardı olmazsa diğerleride gelecekti zorla halledeceklerdi ama Rick planları bozdu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsek1907 -- 16 Şubat 2012; 12:08:21 >
  • @simsek1907;

Mesajını spoiler içine alsan. 9.bölümü izlemeyenler vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 15 Şubat 2012; 23:24:08 >

• Glenn'e bak lannn en taş hatunu götürdü. Ölenden sonra ki
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb

1. sezon dan 2. sezona geçişte dizinin yönetmeni yada senaryo yazarımı değişti bu kadar fark olmasının bir nedeni olmalı...

Doğru tahmin malesef senarist değişti.

Eyvallah...
    Biraz zor toparlarlar o zaman...
  • Daryl ve Shane adamlarım yav. Çıkın gidin artık şu farmdan
  • 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.