Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20982099210021012102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Spoiler için teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkesin görüşüne saygı duymayı ne zaman öğrenecez?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler.

• Güzel bölümdü.Sezon arasından sonra tüm bölümler güzeldi bence.

• Yeni bölüm hakkında önemli spoiler;

Michonne resmen acayip büyük bir grup buldu, kim bunlar diye merak içindeyim ama tahminen dizide göremeyeceğiz onları...

• Acep Michonne da mı diziden gidiyor?
  • Sanırım 6. sezonda bırakmıştım izlemeyi, kendini tekrar etmesinden sıkılmıştım.

şuan durum nedir ? izlenir mi ?
    ayrıca bu aylakların nerden geldiği veya nasıl oluştugunu açıkladılar mı ?
  • 10x13
    michone un son bölümünün daha iyi olmasını beklerdim pek iyi değildi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requiem for a Dream -- 22 Mart 2020; 19:0:37 >
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    10x13

Michonne diziden ayrılıyor mu ? Michonnenin son sezonlardaki sahneleri çok sıkıcıydı böyle iyi kılıç kullanan bir karakteri harcıyorlardı bence. Tam eski havalı zombilerle gezen michonne oldu derken gene konu değişik bir yere gitti.
  • Aman diyeyim.biz yandık sen de yanma.Tam zirvede bırakmışsın.Eğer bu sezon bu alfa dingili gitmezse benden de bu kadar.Dizi resmen işkence oldu.
  • En uzuk soluklu izlediğim dizi olabilir sanırım 🐈

• 10x13 efsane bölümdü, çok ilginçti, uzun zamandır böyle bir bölüm izlememiştim ve tam da dizide eksik olan şaşırtma, hayrete düşürme, sevindirme duygularını hatırlatmış oldular bana

bir çiçek sayesinde nasıl hayallerde hatta resmen paralel evrende gezdiği konusu beni en çok şaşırtan oldu. o ölen karakterleri o kadar özlemişim ki onları tekrar görmek çok iyi geldi bana. sanırım 3. sezondu, 3. sezonun başında yapacağı bir seçim bile olayların seyrini nasıl değiştirebileceği konusunda mı bize bi mesaj vermek istediler bu bölümün ilk yarısında acaba? bu arada bunlar yıllar önce çekilmiş görüntülerdi herhalde ve bu sahnelerden haberdar olanlar asla benim kadar şaşıramayacak :D bölümün ikinci yarısında ise en sevdiğim ve en çok özlediğim karakter hakkında umut verdiler sanki. (RICK NOLUR GERİ DÖN) hep geçmişe yönelik bir gönderme oldu. gerek bölümün başında, gerekse bölümün sondan önceki sahnesinde hep bi geçmişi hatırlama üzerine gittiler. ve son sahne de şaşırtıcıydı. o devasa insan topluluğu da neydi öyle? yepyeni karakterler ve yepyeni olaylar için heyecanlanmayı her zaman sevmişmidir. umarım güzel şeyler çıkar buradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer239 -- 23 Mart 2020; 18:42:45 >

• delpieroalk kullanıcısına yanıt

Gerçek zaman mı, geçmiş zaman mı anlamadım ki izlerken...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Son bölüm iyiydi de çok garipti. Biraz merak biraz gizem katalım derken konuyu bambaşka noktalara götürdüler. Sezon finalinde ne yapacaklar merak etmeye başladım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belo Betty

Sanırım 6. sezonda bırakmıştım izlemeyi, kendini tekrar etmesinden sıkılmıştım.

şuan durum nedir ? izlenir mi ?
    ayrıca bu aylakların nerden geldiği veya nasıl oluştugunu açıkladılar mı ?
    hiç o tarz ilginç konulara girmiyolar. genel olarak aynı devam ediyor. yeni düşmanlar geliyor, yeni karakterler geliyor, eski karakterler ölüyor, düşman yeniliyor, başka düşman ortaya çıkıyor, yeni karakterler geliyor, eskiyen karakterler ölüyor, yaşadıkları yer değişime uğruyor falan filan genel gidişat hep aynı.
  • 2 bölümdür çok iyi gidiyor.Tek merak ettiğim :

Son sahnedeki grup kimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2472D2B0E -- 23 Mart 2020; 23:34:47 >

• İşin ilginç tarafı çok kalabalıklardı, bende merak ediyorum.
  • 10X13

Çok iyi bölümdü bu bölümün devamını filmde göreceğiz herhalde andrew lincoln yani rick falan da orda olcak çünkü diye hatırlıyorum hatta en az 3 film olcaktı michonenun kafasında yaşadığı alternatif gerçeklik sahneleri çok güzeldi bir farklı seçim bile herşeyi değiştirdi ve acı sonu getirdi eski oyuncuları özellikle kısa da olsa andreayı glenni falan görmek hüzünlendirdi 3 bölüm kaldı bitmesine alpha gitti beta hala büyük tehlike 3 bölümde de onu ve kalanları temizlerler sonda da bir daha ki sezonun düşman grubuna bağlarlar o sondaki grup bence commonwealth dı hani helikopterli olanlar ve onlar filme bağlancak bence 11.sezon için farklı bir düşman grubu göreceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: sıradan insan

10X13

Çok iyi bölümdü bu bölümün devamını filmde göreceğiz herhalde andrew lincoln yani rick falan da orda olcak çünkü diye hatırlıyorum hatta en az 3 film olcaktı michonenun kafasında yaşadığı alternatif gerçeklik sahneleri çok güzeldi bir farklı seçim bile herşeyi değiştirdi ve acı sonu getirdi eski oyuncuları özellikle kısa da olsa andreayı glenni falan görmek hüzünlendirdi 3 bölüm kaldı bitmesine alpha gitti beta hala büyük tehlike 3 bölümde de onu ve kalanları temizlerler sonda da bir daha ki sezonun düşman grubuna bağlarlar o sondaki grup bence commonwealth dı hani helikopterli olanlar ve onlar filme bağlancak bence 11.sezon için farklı bir düşman grubu göreceğiz

• 10.sezon arasından sonra dizi çok iyi ilerliyor bence.Gayet akıcı ve sürükleyici bölümler.

Bu arada COVID-19 nedeniyle de bu sezonun final bölümü ertelenecekmiş.Sanırım post prodüksiyon işlemleri yapılamadığından.Bu sezon 5 Nisan itibariyle 15.bölümle bitecek.Sezonun final bölümü ilerleyen aylarda yayınlanacakmış.

• 
Sayfa: önceki 20982099210021012102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.