Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

The Walking Dead (2010- ) | 9. SEZON BAŞLADI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
41.970
Cevap
337
Favori
1.248.701
Tıklama
Giriş
    104 Mesaj

neden?

tamam bazen çok fazla boş yapıyorlar, sürekli aynı şeyleri izliyormuşum etkiside yapıyor ama yine de kaliteli bi dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkander -- 7 Temmuz 2019; 21:8:32 >
    |
    |
    Innerpeace kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim en sevdiğim diziydi bir zamanlar. Gereksiz uzadı. Eskiden bölümler heyecanla beklenirdi ve konu yorum yağmuruna tutulurdu. Artık o heyecanı ve beklentiyi vermiyor. İzleyenlerin %80'i diziyi bıraktı zaten. Herşey tadında ve zamanında güzel. Yinede hafızamda güzel yeri kaldı TWD'nin. Eskinin hatırına...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Innerpeace -- 7 Temmuz 2019; 20:56:56 >
    |
    |
    erkander kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    104 Mesaj

sezon sayısı fazla olan bi dizinin normal handikapları. misal 4üncü sezon gereksiz uzundu, hatta diziyi bırakırım filan diyordum ama gereksiz uzun olması dışında heyecanını korudu.

şuan 5inci sezondayım,extrem bi absürtlük olmazsa izlemeye devam ederim. zaten hızlıca sezon atlayan biriside değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Innerpeace kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: erkander

sezon sayısı fazla olan bi dizinin normal handikapları. misal 4üncü sezon gereksiz uzundu, hatta diziyi bırakırım filan diyordum ama gereksiz uzun olması dışında heyecanını korudu.

şuan 5inci sezondayım,extrem bi absürtlük olmazsa izlemeye devam ederim. zaten hızlıca sezon atlayan biriside değilim.

Alıntıları Göster
    Hocam sıkıntı 7x2den itibaren başlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

screen shot aldım. artık 7.2'ye geldiğimde bi değerlendirme yaparım. umarım absürt bişey olmuyordur. (misal: bunlar bi rüyaydı veya simülasyondu dağılın tarzı!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bobsantino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

çizgi romanı bile bitirmek zorunda kaldılar daha fazla uzatmazlar inş dicem ama iyice rezil rüsva edene kadar bırakmayacaklar gibi
    Hakikaten çizgi roman bitti mi? Dizi zaten batacağı kadar batmıştı ama daha da batacak görünen o
  • Yüzbaşı
    880 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erkander

screen shot aldım. artık 7.2'ye geldiğimde bi değerlendirme yaparım. umarım absürt bişey olmuyordur. (misal: bunlar bi rüyaydı veya simülasyondu dağılın tarzı!)

Alıntıları Göster
    O bölüme özel değil. O bölümden itibaren bölümler kötüleşiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

Seyirci olarak bir hikayenin sona ermekte olduğunu anlayabilmekten nefret ettiğini, bir yapımın sonuna geldiğini anlamayı hiç sevmediğini söyleyen Kirman, bu nedenle serinin sonunu sürpriz olarak tasarladı.

Seriyi sona erdirmenin bir karakteri öldürmekten çok da farklı olmadığını, sadece daha zor olduğunu söyleyen Kirkman, hikayenin kendisine olması gerekeni söylediğini ve ona göre hareket ettiğini söyledi. Seri boyunca kestirilemezliğin ve sürprizlerin önemli olduğunu söyleyen isim, sonun da buna uygun olması gerektiğini ekledi.

Haber Link: -->The Walking Dead Çizgi Romanları Resmen Sona Erdi<--
    |
    |
    TEKINALP kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4527 Mesaj
    Çizgi romanın sonuyla ilgili ağır spoiler : Diziyi izleyeceğim falan diyen lütfen okumasın bakmasın .

192. sayıda Rick Grimes öldürülüyor. 193. sayıda çizgi roman geleceğe atlıyor. Carl eşi ve kızıyla bir çiftlikte başlıyor ve kötü son yok.

tamamını görmek isteyenler videodan izleyebilir

alternatif video okuması daha rahat :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 12 Temmuz 2019; 1:29:28 >

• Binbaşı
    1198 Mesaj

dizi ile alakalı spoiler olacağını sanmıyorum çünkü

carl öldü
    |
    |
    m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.