Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2090. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20882089209020912092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maalesef kabus yine başlıyor.Umarım son sezon olur da biz de kurtuluruz.6.sezon sonrası dizi resmen çöp oldu,ama ilk 5 sezon hürmetine hala izliyoz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Maalesef kabus yine başlıyor.Umarım son sezon olur da biz de kurtuluruz.6.sezon sonrası dizi resmen çöp oldu,ama ilk 5 sezon hürmetine hala izliyoz...
    Zorla izletmiyorlar, izlemeyebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    Hocam adam 10 yıldır eyvallah para kazanıyorum ama hakkaten ben bile sıkıldım demiş.Aç kalmadıkça gelmez başka işler alamadım dizi yüzünden demişti yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

diziyle aynı değil dizide ölü olanlar romanda yaşıyor..o nedenle kafa karışabilir..
    Biliyorum final nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Maalesef kabus yine başlıyor.Umarım son sezon olur da biz de kurtuluruz.6.sezon sonrası dizi resmen çöp oldu,ama ilk 5 sezon hürmetine hala izliyoz...
    6. Sezonda baktım sarmıyor bir günde bıraktım mutluyum. İzleyesim de yok.

• altyazı nerde bulunuyor
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Hocam orası öyle de çok boş gitti yani orayı merakta bıraktılar bana göre.
  • Geçenlerde yeniden basladım. 2-3 sezon izleyip bıraktım mutluyum

• Yeni başladım.

1.s. 2.bölümdü galiba, bölümün en can alıcı olayıydı aylak parçalarına bulanmak. Ama 2.sezonda bi baktık aylaklar koku alamaz olmuş,sezon arası format.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperhan52 -- 2 Ekim 2019; 19:3:25 >
  • maximusix M kullanıcısına yanıt
    nazo82 bıraktı sanırım geçen yıl gibi rahat bulamaycagız sanırım..haftaya resmi olarak başlayacak dizi o zamanı beklemek gerek..
  • 10. sezon başlamış
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    henuz resmi olarak başlamadı..
  • 10. Sezon ilk bölüm Torrent sitelerine düşmüş. İsterseniz indirip izleyebilirsiniz. Altyazısı da mevcut.

• esatgelmedi kullanıcısına yanıt
    kaçak yoldan düştü altyazısıda google cevırı..
  • çıkan versiyonun görüntü kalitesi nasıl acaba
    bi de bu sene ülkemizde kim yayınlıyor bilen var mı geçen sene fx ti
  • 10.sezon da çok dandik başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

kaçak yoldan düştü altyazısıda google cevırı..
    Ben altyazıyı kontrol etmek için biraz izledim google çeviri etkisi hissetmedim. Görüntü kalitesi hd olmasa da yeterli seviyede.
    Torrente yasal yoldan düşmesini bekliyorsanız çok beklersiniz. Kaçak olacak tabii.

Edit:altyazı konusunda haklıymışsınız. Facia...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esatgelmedi -- 3 Ekim 2019; 22:49:5 >
  • Abi daha ilk 10 dk da soğudum diziden. Saçma sapan efektler eklemişler zombileri doğrarken. Hadi efektleri ekledin. Abi o Roma dönemin den kalma taktikler ile zombilere dalmak nedir ya. Zombiler zaten salağın önde gideni. Zor yürüyor. Saçma sapan olaylar.

İlk 3 sezon itibari ile efsaneler arasına girebilecek bir dizi ancak bu kadar çöp edilirdi. Bir çok dizi gördüm geriye giden, performansını ve hakkını veremeyen ama bu dizi hakikaten bunlar arasında en yukarıda olanıdır. Net !
  • Asıl efsane sezonlar 4 ve 5...Beşinci sezonda amerikada 16-17 milyon rating vuruyordu.Şimdi 4'ün altına indi...Ben hala ilk 5 sezon hatrına izliyorum ama dizi resmen boka döndü...
  • 10.sezonu başlamadan 11.sezonu onay aldı.

• 
Sayfa: önceki 20882089209020912092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.