Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2081. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20792080208120822083
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son sahneyi anlayamadım ne alaka o kolye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • açıkçası daha vurucu yapılabilirdi bence sahneler. Ben kendimi baya iyi bir bölüme hazırlamıştım ama öyle olmadı.

birazcık enid ve tara içimi sızlattı ama öyle aman aman bayıldığım kişilerde değildi zaten.

• Ulan arkadaş ne bölümdü ya..Üzüldüm be enid tara,özellikle henry'nin ölmesine.Lydia'yı almak için o kadar uğraştılar.Bu ölen karakterler de o sebeple gitti ama boşa çıktı henry'nin ölmesiyle.Bari henry kalsaydı tam Lydia ile birleşmişken..Abi michonne nu kimse dinlemiyor ki .. Al bak işte sonu böyle olur..
    Her sezon işi boka saran tipler çıkıcak illa ki inat eden dediğim dedik . Uyuz oluyorum böyle tiplere..Bazen türk dizilerini andırıyor senaryo nefret ediyorum..Panayır panayır dediler al sana panayır anasını satayim. Tetikte uyanık olmak her zaman iyidir.
    Dizinin artık orman çemberinden çıkıp eski o hareketli günlerine dönmesi lazim.Ilk sezonlar da şehirde geçen o efsane sahnelerin gelmesi lazim.Bu ağaç orman sıktı artık..Teknoloji ile ilgili bişeyler olmasi lazim.Bişeyler keşfetmeleri lazim.Sürekli bir karakter çıkariyorlar.Vali,negan,derililer bilmem ne biri gidiyo biri geliyo..

Bak şu rick"i helikopter ile alma olayi güzel..Farklı bişey bakalim neler çıkıcak.Ama dizinin ormandan çıkması lazim böyle şehrin harabe olmuş kaos ortaminda yeni keşifler yeni mücadeleler olmasi lazim.Bu sahnelerin geri dönmesi lazim vesselam.Bakalim izleyip görücez..Umarim iyi olur herşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bar0n. -- 29 Mart 2019; 23:55:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok ya abi ricksiz olmuyor , Bu sezon sırf whipler , negan filan olur diye bi umut götürür dedim ama ricksiz bi gram tad vermiyor dizi.

O değilde rick'in yaşadığı yer commonwealth çok iyi bi topluluklar herşeyleri var adamların yerleşkeleri var spor salonlarına kadar. Herif bi 5 yıl kafa dinledi şimdi ortaya çıkarsa yine savaşa sürükleyecekler bildiğim kadarı ile fısıldayanlarında haberi oluyodu sonradan o grubun varlığından. Heriflere'de bela edicekler Bütün bahtsızlık bence ezekiel denen herifde polyananın teki bi öldürmediler gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 30 Mart 2019; 13:48:3 >
  • 9.sezon 10 bölüm dahil ve sonrasını türkçe altyazılı 1080p nerden izliyoruz indiriyoruz. özelden biri aydınlatsa. torrente felan tr aly yazı gömme felanda olur.izleyelim yeterki.

• Morgan FTWD'ye geçti Jesus öldü şu kral mıdır nedir o da ölse de rahatlasak artık bıktım şu hümanist tayfadan bitmiyorlar.

Sezon değerlendirmesi yapacak olursam bu sezon gerçekten güzel gidiyor. Boş beleş karakterlere eskisi gibi fazla rol düşmüyor. Zaten dizide Daryl, Aaaron, Negan dışında doğru dürüst erkek karakter yok bir de bu boş beleş tiplere rol verilse hiç izlenesi kalmazdı. Son bölümde de önemli karakterler dışında ki diğer karakterler ölünce daha mutlu oldum. Diziyi ayakta tutan önemli karakterler ölünce ve reytingler düşünce akıllanmışlar. Bir de Rick geri dönse Negan dizide daha aktif olsa tadından yenmez.

• En çok Henry'e üzüldüm valla.
  • bölmü düşmüş pityasaya ama altyazı tık yok
  • Sezon finalini hiç beğenmedim.
  • Altyazı lazım

• 8x05'de kaldım, devam edilir mi ? Ulen ne diziydi ilk çıktığında be öss'ye çalışırken aileden gizli saklı izlerdim bölümlerini yorganın altında duygulandım yeminle. İlk sezonu izlediğimde lise sondaydım şimdi üniyi bitirmeyi geçtim 5 yıldır iş hayatındayım dizi hala devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 1 Nisan 2019; 20:6:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chesmee

Altyazı lazım
    open subsda var
  • bobsantino kullanıcısına yanıt
    9x16 Türkçe altyazı henüz yok maalesef

• ya arkadaş bu sezon final miydi gerçetken yoksa ben mi öyle sanıyorum
  • commonwealth ile ilgili bilgisi olan var mı spoiler vs verebilirsiniz.

Bu arada dizideki apokaliptik havaya zarar veren bütün karakterleri öldürebilirler. Kral mıdır nedir kardeşim sen kimsin kaosun olduğu yerde yok kralllıkmış yok toplulukmuş, bayık bayık ulusa seslenişler filan.
  • chesmee kullanıcısına yanıt
    altyazı 16

Sayfayı aşağı kaydır ve listede bul.
  • Bomboş bir sezon finali, yazık.
    Tek güzel bir yanı oldu, oda izleyince anlayacaksınız. Başka hiç bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Bomboş bir sezon finali, yazık.
    Tek güzel bir yanı oldu, oda izleyince anlayacaksınız. Başka hiç bir şey yok.
    adı lazım değil baş harfi r
  • İzlediğim en boş sezon finallerinden biri olabilir.
  • Mahallenin Muhtarları tadında bir sezon finaliydi, tamamen hayalkırıklığı maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 20792080208120822083
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.