Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2072. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20702071207220732074
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diziyi bu sezon beğenerek izliyorum, Whisperers grubu en başından beri ilgimi hayli çektiğinden dolayı. Ancak bu bölümde olan bir olay var ki, hayatımda bu kadar saçma bir plan görmedim.

4 kişi, arkadaşlarını aramaya çıkmak üzere akşam kaçıp ormana bakmaya karar veriyor. Gittiklerinde ise "Şuan çok karanlık ve tehlikeli, baksak da bir fayda etmez. En iyisi geri dönelim." diyorlar. Bunu o an farkedebilecek zekadaki karakterler 10-15 yıldır zombilere rağmen ölmemeyi nasıl başarmışlar, hayret ettim.

Dahası da var, tehlikede oldukları için o an dönmek istiyorlar ama daha sonra ikisini bırakıp diğer ikisi geri dönüyor. Gerçekten mükemmel bir karar.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Alfa'nın çizgi romanda yaptığını sezon finalinde yapacaklar büyük ihitmalle. Memnuniyetsiz tayfa ne yapacak bakalım o zaman.
    Detay rica etsek
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

alfa dedikleri bu muymuş. ya arkadaş 7 8 sene geçmiş nasıl ilk kez karşılaşıyorlar. bi de ne gücün var ki silah yok araç yok sadece adamve walker dan oluşuyorlar. şu saçmalıklar bi türlü bitmedi. biri de demiyor ki ya şu şehire bakalım durum nedir. aynı yere tıkılıp kalmışlar. helikopter var ama ortalıkta görünmüyor nedense. bu alfanın helikopteri varsa niye böyle avare gibi dolanıyolar. iyice saçmaladılar ya

Yaşadıkları bölgede rahat 2 3 bin zombinin içinde filan yaşıyolar ve bunlarıda istedikleri yöne çekip kontrol edebiliyolar en büyük güçleri bu işte. Walkerleri istedikleri gibi yönetebilmesi silahdan daha büyük bi güç sen bin zombi ordusuyla karışık insanlarla silahla nasıl baş ediceksin hangi birini anlayıp vurucan ? 5 tanesinin arasında bile 1 tanesini zor ayıklayabiliyon. Şu şehire bakalım ne demek diznin 4. sezonunda olayların üzerinden 1 yıl bile geçmemiş iken nufusun 3/2'si walkere dönmüştü radyoda söylenmişti şimdi ortalık walkerden geçilmiyodur her yer tehlikeli bi önce ki bölüm negan dışarı cıktığında bu mesajı verdiler zaten. Yırtıcı hayvanlar filan sokaklarda kol geziyodur şuan biraz mantıklı izleyin şu diziyi . Silahlarının olmamasıda normal bu arada dizide geçen sezon olayların üzerinden 2 yıl geçmişken şuan 7 yıl geçti 5 yıl zaman atlaması oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 20 Şubat 2019; 14:4:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Çok önemli spoiler açma !!!!!!!!!

Alpha büyük ihtimal 2-3 kişiyi öldürecek. Tanıdık isimlerden. Benim tahminim bir kaçı Rosita eugune michone olabilir. Benim tahminlerim. Başkaları da olabilir. Alpha nın kafasını koparacak kişi de negan !!

Alpha, Ezekiel'in kafayı asacak. Negan'da onu asacak.
    Demirci çırağı ile Alpha'nın kızı işi pişirecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB39D0135

Yaşadıkları bölgede rahat 2 3 bin zombinin içinde filan yaşıyolar ve bunlarıda istedikleri yöne çekip kontrol edebiliyolar en büyük güçleri bu işte. Walkerleri istedikleri gibi yönetebilmesi silahdan daha büyük bi güç sen bin zombi ordusuyla karışık insanlarla silahla nasıl baş ediceksin hangi birini anlayıp vurucan ? 5 tanesinin arasında bile 1 tanesini zor ayıklayabiliyon. Şu şehire bakalım ne demek diznin 4. sezonunda olayların üzerinden 1 yıl bile geçmemiş iken nufusun 3/2'si walkere dönmüştü radyoda söylenmişti şimdi ortalık walkerden geçilmiyodur her yer tehlikeli bi önce ki bölüm negan dışarı cıktığında bu mesajı verdiler zaten. Yırtıcı hayvanlar filan sokaklarda kol geziyodur şuan biraz mantıklı izleyin şu diziyi . Silahlarının olmamasıda normal bu arada dizide geçen sezon olayların üzerinden 2 yıl geçmişken şuan 7 yıl geçti 5 yıl zaman atlaması oldu.

Alıntıları Göster
    biraz mantıklı izleyin diziyi demişsiniz ya orda bi gülme tuttu beni. sanki şimdiye kadarki herşey çok mantıklı da bi ben mantıksız şeyler söyledim.

• strongergo S kullanıcısına yanıt
    Pm alabilir miyim teşekkürler

• MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    şimdi sana sövsek ceza almayız değil mi?

bir got'un kitaplarını okuyup spoiler verenler bir de twdnin çizgi romanını okuyup spoiler verenler bir bitmediniz alimünyum ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 21 Şubat 2019; 0:9:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

şimdi sana sövsek ceza almayız değil mi?

bir got'un kitaplarını okuyup spoiler verenler bir de twdnin çizgi romanını okuyup spoiler verenler bir bitmediniz alimünyum ya
    Ben arkadasa cevap verdim hem de spoiler içinde, açmayabilirdin. Spoiler olmasa zaten spoiler içine yazmazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrBlackEagle -- 21 Şubat 2019; 8:45:4 >
  • 9x9 izleyebilceğim türkçe bir site varmı bulamadım da,varsa bir zahmet ö.m ile atabilirmi.Yada torrent sitesi ordan indireyim ?
  • Dizi hiçbir yerde yok izleyebilen özelden link atabilir mi
  • link varsa bende alabilir miyim 9.sezonu bulamadım

• 9.bolumu izleyemedim. Link alabilir miyim

• Bu megan ile çocuğu nereye kayboldu la

• 9 ve 10 bölüm alt yazı pm atarmısınız
  • 9. Bölümü izleyen varsa pm atabilirmi??

• 10. Bölüm(son) lazım arkadaşlar link atabilecek var mı acep ?

• konu link isteme konusuna dönmüş, zorrent bilmeyen dizi izlemesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyazı düşmedi sanırım hala indirdim bölümü bekliyorum ☹️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Altyazı düşmedi sanırım hala indirdim bölümü bekliyorum ☹️
    +1

Bende arada sayfayı yeniliyorum altyazı gelmiş mi diye

• 
Sayfa: önceki 20702071207220732074
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.