Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19151916191719181919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: korsan58

quote:

Orijinalden alıntı: hydra1

Morgan'nın allah belasını versin inşallah tez zamanda ölür

richardı abim gibi sevmiştim be ulan aptal morgan ya söverim tutamam kendimi yeter bu kadar

benjamin richardı hoplatır. o kadar temiz ve iyi bir çocuktu.
    morgan sonun da contaları yaktı winter is coming.
  • Aslında fena bölüm değildi ben sevdim. Artık fınal yaklaştıgı ıcın bundan sonraki bölumler daha aksıyonlu olacak.
  • çok güzel bölümdü
    heyecan gittikçe artıyor.
    bi kaç hafta sonra bitecek olması üzücü

• rick kalıcı bir hasar alacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

rick kalıcı bir hasar alacak mı?

Valla üstad ağır yaralanmıyo ama , sanırım sıyrıkla atlatıyo , Ricki tam deşiceklerken aaron kurtarıyor sanırım o ara rositayıda vuruyorlar. Tam olarak böyle biliyorumda yanlışda çıkabilir bende merak ediyorum. , ve aynı zamanda az kaldığına çok üzülüyorum. Hayır şimdi biz çerezlik olarakda izlemiyoruz ki her hafta iple cektiğimiz bi dizi olunca bitmesi bize koyuyo :D

• Sıkıcı bölümlerden biriydi.

Benim bir sorun var çizgi roman ile alakalı. Geçen gün Nezih'e gittim...

Walking Dead 24. bölüm kitabına baktım orada Ezekiel, Michonne'nun kılıcı ile antreman falan yapıyordu. Birde son sayfalarda kazıklara insanların kafalarını falan geçirmişler sonuncu kazıkta Ezekiel vardı. Böyle bir şey olacak mı acaba? Spoiler falan mı yedim istemeden? Çizgi romana hakim değilim şuan kaçıncı bölümde hiçbir fikrim de yok açıkçası.

Çizgi Roman 24. bölüm ile alakalı.

• Aynen öyle hocam 3 hafta kaldı ve sonra bitiyor yine uzun bi süre veda ediyor bizlere.

2017 ekim ayını beklemek gerçekten can sıkıcı tam heyecanlanmışken.

Bakalım kalan 3 bölümde neler olacak merakla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni bölümün özelden lnkini ve varsa türkçe altyazısını yollayabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Sıkıcı bölümlerden biriydi.

Benim bir sorun var çizgi roman ile alakalı. Geçen gün Nezih'e gittim...

Walking Dead 24. bölüm kitabına baktım orada Ezekiel, Michonne'nun kılıcı ile antreman falan yapıyordu. Birde son sayfalarda kazıklara insanların kafalarını falan geçirmişler sonuncu kazıkta Ezekiel vardı. Böyle bir şey olacak mı acaba? Spoiler falan mı yedim istemeden? Çizgi romana hakim değilim şuan kaçıncı bölümde hiçbir fikrim de yok açıkçası.

Çizgi Roman 24. bölüm ile alakalı.

O sahne fısıldayanlar grubu diziye girdikten sonra olucak hocam 8.sezonun 15 veya 16 .bölümünde olucak diye biliyorum hocam tam 12 tane karakteri fısıldayanlar grubu kazığa dikiyolar bunların çoğuda önemli karakterler , Rosita , ezeikel. Morganda olabilir.

The Walking Dead (2010 - 2022)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 14 Mart 2017; 4:6:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

yeni bölümün özelden lnkini ve varsa türkçe altyazısını yollayabilir misiniz ?

Torrentte amerika'da gösterildikten dakikalar sonra diziyi indire bilirsin herkes zaten torrentten indirip sitesine falan koyuyor hiç onlarla uğraşmayın torrentten indirin bs player ı kurun bs player alt yazıyı otomatik olarak buluyor zaten indirip rahatça izleyin

• Morgan ölsün artık abi yemin ederim tavırlarını görünce o elindeki sopayı alıp töbe töbe neyse banlanmayalım şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

Bazen bazı dizilerde görüyoruz, izleyecilere hakaretvari söylemlerini de. şirketin ismi idiotbox olması da böyle söyleme yer vermesi de rahatsız edici değil mi? The Walking Dead (2010 - 2022)

Hocam açıklarmısın nedir bu idiotbox izleyiciye hakaret mi ediyorlar ilk defa duyuyorum

• Yine dandik gereksiz bir bolum daha. Herhalde twdnin en berbat sezonu. Jeffrey Dean Morgan gibi bir aktorun oldugu sezonu berbat ediyorlar. Yazik.

• quote:

Orijinalden alıntı: hydra1

quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

Bazen bazı dizilerde görüyoruz, izleyecilere hakaretvari söylemlerini de. şirketin ismi idiotbox olması da böyle söyleme yer vermesi de rahatsız edici değil mi? The Walking Dead (2010 - 2022)

Hocam açıklarmısın nedir bu idiotbox izleyiciye hakaret mi ediyorlar ilk defa duyuyorum

Televizyona "aptal kutusu" demişler işte hocam :)

Ben yine bölümü beğendim. Bu diziden çok sıkıldığım ve bırakmayı düşündüğüm zamanlar olmuştu. Ama şu 7. sezon diziyi tekrar sevdirdi bana.

• Ara sezondan sonra kaç bölüm yayınlandı acaba?

• zero fear kullanıcısına yanıt

Masum kimi öldürdü? Ben mi kaçırdım?

Richard diyorsan eğer herif masum değildi ki malca bir hareket yapıp Benjamin'in ölmesine neden oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    kendi insanının kurtulması için kendini feda edecekti, daha ne yapabilir adam?
  • Son iki üç bölümdür çok bozdu. Sanki silah zoruyla adamlara bölüm yaptırıyorlar. Artık final yapmanın zamanı geldi bence yoksa sonu lost gibi olacak...
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Spoiler Butonu Çalışmıyor!!

Sıçan suratlının kendini öldüreceğini zannettiği için öyle plan kurdu. Benjaminin öleceğini bilseydi yapmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 14 Mart 2017; 12:30:50 >
  • 
Sayfa: önceki 19151916191719181919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.