Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1740. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17381739174017411742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alexandria'daydı sanırım. O kadar uzun ara oldu ki emin değilim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Of anam of çok müthiş bir başlangıçtı

Negan reiz ilk bölümden firtina gibi esti geçti resmen ki firtina daha yeni başladı bu sezon 15 bölüm daha var ve dizi 8.sezon onayını çoktan aldı Abraham en sevdiğim karakterlerden di gerçekten üzdü de o glenn in o haliyle Maggie ye son cümlesi var ya bitirdi beni resmen Rick reis toparlayacak ama #Direnrick

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChloeMC

Şanslısın hasangdr yeni senkronlamış..

http://dl.opensubtitles.org/en/download/vrf-108d030f/sub/6773554

eyv ciğerim
  • Arkadaşlar indirebileceğimiz bir yer var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada
    The Walking Dead (2010 - 2022)
  • SPoiler yemeyeyim diye akşama kadar internete girmedim ama değdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler geçen sezon son olay hariç ne oldu hatırlamıyorum da, biri şu Rick'in karavanın üstünde yattığı sahnede asılanın Carol olup olmadığını söyleyebilirmi ona benzettim de.
  • luganoguz kullanıcısına yanıt

Carol değil o 6. sezon finalinde ricklerin önünde bir adamı astılar ya o adam o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elured -- 24 Ekim 2016; 21:14:12 >
  • elured kullanıcısına yanıt

Ha tamam peki Carol'a ne olmuştu
  • Çevirmenimiz she-who-must-not-be-named82 yapmış yapacağını yine :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Beyler geçen sezon son olay hariç ne oldu hatırlamıyorum da, biri şu Rick'in karavanın üstünde yattığı sahnede asılanın Carol olup olmadığını söyleyebilirmi ona benzettim de.

O asılı olan adamı Negan'ın adamları asmıştı köprüye.Carol değil yani.Hatta üzerine spreyle bir şeyler çizmişlerdi.Ben böyle hatırlıyorum.

• The Walking Dead (2010 - 2022)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Negan ve 7. Sezon diziye hayat verdi şuan Twitter da dünya gündeminde ve ekşi inci uludağ gibi sözlükler de kaynıyor.
    Aynı zamanda dün google da en çok aranan 2. konu durumunda. 5 Milyondan fazla aranmış.

https://www.google.com/trends/hottrends

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 24 Ekim 2016; 21:28:27 >
  • berkayjan kullanıcısına yanıt
    Kolay ?
    Hocam bence tam da zamanında öldü.
    Artık ölmeseydi yuh derdim yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Ha tamam peki Carol'a ne olmuştu

Triplere girip arabayla kaçmıştı,sonra yolda Neganın adamlarıyla karşılaştı hepsini öldürüp devam etti.Ardından Morgan onu aramaya çıktı,yolda sahipsiz bir at gördü,onu saldı.(At büyük ihtimal Ezekielın adamlarına ait)
    Daha sonra Carol'a biri silah doğrulttu Morgan adamı öldürüp Carol'u kurtardı.Ardından Ezekiel'ın atlı adamları geldi.
    İlerki bölümlerde de büyük ihtimal Carol ve Morgan Ezekielın bölgesine gidip onunla tanışacaklar ve Rick ve ekibini beraber kurtaracaklar.
    Ezekiel bu arkadaş

• WEB DL 1080p sunumunu indirdim, geçen sezonlarda da WEB DL sunumunu sevmeden izliyordum fakat boyutu en indirilebilir WEB DL oluyor.

Sevmeme nedenimse WEB DL sunumlarında görüntüde aşırı derece karınca (noise) efekti oluyor. KILLERS 720p var 2.2 GB ve DIMENSION 1080p var 8.8 GB.

WEB DL 1080p sunumu 1.88 GB diğer sunumlarda görsel olarak bu durum da mı deneyim eden arkadaşlar yorumlayabilir mi?

The Walking Dead (2010 - 2022)

WEL DL - 1080p'den bir görüntü. Çoğu sahnede bu kadar belirgin olmasa da olduğu zaman aşırı rahatsız edici oluyor.

Ayrıca bir çok dizi indiriyorum, gerek WEB DL gerek farklı sunumlar. 1080p'de bu kadar leş görünen bi Walking Dead var. Acaba AMC mi kullanıyor bu saçma efekti anlayabilmiş değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 24 Ekim 2016; 21:28:58 >

• Beyler İçerde dizisini de izleyebilirsiniz. Uzun zaman sonra ilk defa türk dizisi izliyorum. İlk TWD sonra bu vallaha pazartesim şenlendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayjan -- 24 Ekim 2016; 21:27:02 >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Karıncalı olmasından ben de şikayetçiyim. Yine de TV'ye bağlayınca azalıyor karıncalanma. Ama PC'de aşırı rahatsız ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akbell kullanıcısına yanıt
    benim merak ettiğim tüm sunumlar böyle mi? yok değilse üşenmem bekler DIMENSION 1080p çekerim.

yıl 2016 millet 4K hazırlanıyor biz 1080p'de antenli karıncalı yayın izliyor gibiyiz arkadaş.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Akbell kullanıcısına yanıt
    Hocam senin dediğin olayı okumuştum bir yerde.TwD atmosfer için bir efekt kullanıyormuş o yüzden 1080 izlesende görüntü biraz kötü gelebilir.Onlarla alakalı bir durum yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 24 Ekim 2016; 21:32:10 >
  • 
Sayfa: önceki 17381739174017411742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.