Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1737. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.493.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17351736173717381739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok o sıkıntı değil ama bana mantıksız geliyor Çizgi roman bitti mi. bittiyse ona göre gidecekse sonu belliyse diziyi çekmenin mantığı ne.

• En çok Glenn için üzüldüm ya. Glenn'i zombiler parçalamıyor muydu çizgi romanında? Hatırladığıma göre öyleydi. Çizgi romanın dışına çıktılar o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Saviors ve Whisperers in Negan ile bağlantısı var mı?

Wolves Negan ın esir aldıkları kişilerden oluşuyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Bu arada Çizgi Roman hala devam ediyor mu ? Dizi ile aynı anda mı ilerliyor GoT gibi? Bu dizinin en az 10 sezon süreceğini düşünüyorum.

Her yeni gelen grup düşman olarak geliyor anladığım kadarıyla. Ezeqiel dışında tabi.

Alakası şöyle var birbirlerine bağlı grup değiller alpha bayan ama güclü bi karakter saviors gibi grubu var negan'ı öldürme seviyesine kadar gelicekler . Hatta negan bu grupla baş edebilmek için rick ile anlaşma olaylarına filan giriyo diye biliyom. Ama son seride negan alpha'nın kafasını kesti öldürdü adam tam bi bela yani. Birde rick gil bunu bi zindan tarzı bi yerde tutuyodu ordanda kaçtı.

ama Whisperer ( fısıldayanlar ) grubuda diziye olduğu gibi yansıtılırsa sağlamlar yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 24 Ekim 2016; 19:12:45 >

• Abraham'ı çoğu kişi tahmin ediyord da Glenn'e üzüldüm. Rick'e de içim gitti be. Güzel sezon bizi bekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt

• Link+ Altyazı PM

• link atan arkadaşlara teşekkür ederim indiriyorum şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

En çok Glenn için üzüldüm ya. Glenn'i zombiler parçalamıyor muydu çizgi romanında? Hatırladığıma göre öyleydi. Çizgi romanın dışına çıktılar o zaman.

Olması gerektiği gibi oldu.
  • tunahan95 kullanıcısına yanıt
    Çok kötü sahneydi ya
  • 7x01

Bu nasıl bir bölümdü ya efsane başladılar bu sezona gerçekten enfes bir bölümdü. Ben Glenn ölür diye düşünüyordum ama önce şak diye Abraham gitti ardından Glenn gidince şok üstüne şok yaşadım. Jeffrey Dean Morgan reisi Supernatural dizisinin ilk çıktığı zamanlar izlediğim için ayrı bi seviyordum Negan rolüne de cuk oturmuş. İddia ediyorum The Walking Dead tarihinin en sağlam sezonu bizleri bekliyor muhteşem başladılar.
  • Ne bölüm olmuş ya uzun zamandır bu kadar gerildiğimi hatırlamıyorum şu dizide.
  • Çizgi romann
    Negan bence çok sağlam öyle çok kolay ölmez..

Whisperer in liderleri belli mi?

hocam bide seri bittimi yenisi çıkacak mı çizgi roman? siz nereden okuyıorsunuz bizde okuyalım.

• beyler altyazı indirebileceğim bi yer varsa bi pmleyin bana olmadı site verin bi saattir sinirden sövüyorum ne anaları kaldı ne bacıları elim ayağım titriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

7x01

Bu nasıl bir bölümdü ya efsane başladılar bu sezona gerçekten enfes bir bölümdü. Ben Glenn ölür diye düşünüyordum ama önce şak diye Abraham gitti ardından Glenn gidince şok üstüne şok yaşadım. Jeffrey Dean Morgan reisi Supernatural dizisinin ilk çıktığı zamanlar izlediğim için ayrı bi seviyordum Negan rolüne de cuk oturmuş. İddia ediyorum The Walking Dead tarihinin en sağlam sezonu bizleri bekliyor muhteşem başladılar.

Jeffrey reisin kötü karakteri canlandırması üzsede,rolünün hakkını veriyor.
    The Walking Dead (2010 - 2022)
  • Mobilden izleyebileceğim yer varsa link lütfen

• Jeffrey Dean Morgan, zaten kaliteli olan diziye kalite katmış be. Adam efsane. Bir de dostlar, bu diziyi çıktığı zamandan beri takip ederim ama çizgi roman muhabbetine hiç katılamadım. Kısaca özetleyecek var mıdır? Yani özetten kastım, devam ediyor mu? Türkçesi var mı? Ya da nette Türkçe olarak bulabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tunahan95 kullanıcısına yanıt
    Efsane oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Çizgi romann
    Negan bence çok sağlam öyle çok kolay ölmez..

Whisperer in liderleri belli mi?

hocam bide seri bittimi yenisi çıkacak mı çizgi roman? siz nereden okuyıorsunuz bizde okuyalım.

Kardo bi ara facebook grubu veriyoduda kestiler adamlarda rağbet yok diye kapandı orada , aynen lideri alpha grubun Whisperer alpha diye yaz bilgi alırsın googleden. Yok bitmedi daha devam ediyoda işte yapımcılar söyledi dizi hiç bi zaman cizgi romanın önüne geçmeyecek diye buda iyi birşey değil aslında olayları hızlı veriyolar yakalarlar 1 2 sezonda romanı geçerlerde. Yapmayacaaklarmış öyle birşey olsa efsane olurdu.
  • Telife takildik yokmu link arkaslar

• Allah'ını seven torrent linki ve altyazı atsın

• 
Sayfa: önceki 17351736173717381739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.