Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

The Walking Dead (2010- ) | 9. SEZON BAŞLADI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
41.970
Cevap
337
Favori
1.248.599
Tıklama
Giriş
    536 Mesaj

Herkes Glenn için üzülmüş, ben Abraham reyize üzüldüm. En sevdiğim karakterlerden biriydi. Keşke onun yerine Eugene veya Aaron ölseydi.

Son olarak: ''Suck my nuts.''

"The North Remembers"
  • Yarbay
    8622 Mesaj
    Sizin yapıcağnız oyunculuğa tükiriyim ben puh

Dedim glenn vuruldu maggie bağırır ağlar sesi kısıyım hiç bi şey yapmadılar yazık lan size bana o kadar para verseniz yeminle çok pis ağlardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Onu hatırlıyorum da bu bölümde Rick ona çok manalı manalı baktı da o kadar olay olmuşken böyle birisine o kadar odaklanmasını anlayamadım. Bir de kafası koparken Carol'a benziyordu.
    |
    |
    elured kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yarbay
    2033 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Rick karavanın üstüne çıkınca tavandaki balta nasıl bir hatadır bilmiyorum,acayip rahatsız etti.

hata derken? baltanın orada olmasımı hata? git al gel dedi kendisi fırlattı zaten hata yok eğer onu kastettiysen
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Lawliet24

Herkes Glenn için üzülmüş, ben Abraham reyize üzüldüm. En sevdiğim karakterlerden biriydi. Keşke onun yerine Eugene veya Aaron ölseydi.

Son olarak: ''Suck my nuts.''

aynen. ben magi gider diye bekledim karı koca el ele.
    lakin işin birde şu tarafı var. bu dizi düşünüleni asla yapmıyor hep ters köşe. o beğenmediğimiz eugene bence çok değişecek esas adamlardan olacak. mecbur zaten başka adam kalmadı
    |
    |

• Yüzbaşı
    552 Mesaj

Şu dizide Rick,Michonne,Daryl ve Carol'a bir şey olmasın yeter benim için.Glenni severdim ama çok önceden ölmesi lazımdı,kaç kere ölümden döndü.Abraham zaten dizideki ortalama gelip geçici karakterlerden,pek üzüldüm diyemem.
    Tyreese reisi bu ikisinden de çok severdim...
    Benim asıl beklediğim kaplanı olan herif ve tayfası,adamlar atlarla falan geziyordu.Hatta şu bölümden çok o adamı tanıyacağımız bölümü bekliyorum.
    Morgan ve Carol'un bu tayfayla kaynaşıp Rickleri kurtaracağını düşünüyorum çünkü Rickler şu durumdayken hiç bir şey yapamazlar.Bakalım Negan kedileri seviyor mu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 24 Ekim 2016; 14:37:07 >

• Teğmen
    100 Mesaj
    |
    |
    shakircan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4855 Mesaj

Rick

Reek oldu diyebilirmiyiz

• Yüzbaşı
    402 Mesaj

kaç sezondur bir bölümden ilk defa bu kadar rahatsız oldum. çok iyiydi. heleki o glenn nin gözü yuvasından çıktı içim gitti resmen
    |
    |

King Ezekiel hakkında;

Evet söylenenlere göre King Ezekiel, Carol sayesinde Rick ve tayfasına yardıma gelecek. Negan'ın topluluğunu dağıtacaklar. Yine söylenenlere göre Negan kaçacak bir şekilde.
    Bu arada kaplan da Ezekiel'i kurtarmak için atladığında zombiler araya alıp bir güzel yiyecekler o karmaşıklıkta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Salvatore -- 24 Ekim 2016; 14:52:12 >
    |
    |
    tunahan95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Glenn ve Eugene gitmeliydi Abraham reise çok üzüldüm..
    "Suck my nuts

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Dell 3567 || Asus RT-N12 Plus ||
  • Yüzbaşı
    869 Mesaj
    Webrip için altyazı bulamıyorum
    |
    |

pm bekliyorum acil
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 24 Ekim 2016; 15:05:23 >
    |
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Dell 3567 || Asus RT-N12 Plus ||
  • Yarbay
    2033 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Salvatore

King Ezekiel hakkında;

Evet söylenenlere göre King Ezekiel, Carol sayesinde Rick ve tayfasına yardıma gelecek. Negan'ın topluluğunu dağıtacaklar. Yine söylenenlere göre Negan kaçacak bir şekilde.
    Bu arada kaplan da Ezekiel'i kurtarmak için atladığında zombiler araya alıp bir güzel yiyecekler o karmaşıklıkta

böyle olacağını zannetmiyorum. okurken bile vali geldi aklıma çok benzer olmuş. Ezekiel ile Negan bi süre müttefik olursa o zaman olay olur

yok bu yazdıkaların söyleti değil çizgi romandan ise "King Ezekiel hakkında çizgi romandan" diye uyar ki açmayalım spoileri.

rikin oyunculuğunu beğenen ve oğlu söz konusu olduğunda neler yapacağını hatırlamak isteyenler alttaki spoileri açabilir

bu spoiler geçmiş bölümlerden bir sahne içerir.dizinin önceki bölümlerini izlemeyenler sakın açmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joker-38 -- 24 Ekim 2016; 15:11:41 >

• Yüzbaşı
    771 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Salvatore

Darly'nin orada o hareketi yapması zaten çok saçmaydı. Resmen "gel de benim kafamı da parçala" dedi adama. İyi ki öyle bir şey yapmadı Negan ama onun yüzünden Glenn gitti.

Helal olsun diziyi takip edenler bildi. Dizi çekimlerinde Glenn ve Abraham yok diyorlardı. Haklı çıktılar.

Bu arada Glenn karikatürde de ölüyordu eyvallah da, Abraham yerine daha güçsüz birisi seçilebilirdi bence. Mesela hiçbir işe yaramayan Eugene öldürülebilirdi. Kötü oldu Rick'in grubu için Abraham'ın gitmesi.

Eugene in yapacak cok işi var senaryoda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 24 Ekim 2016; 15:08:16 >

• Binbaşı
    1069 Mesaj
    Steven Ogg diziye renk katmış.

Namı diğer Gta V oyunundaki Trevor
    |
    |

We Know
  • Yarbay
    2921 Mesaj
    Malum sahnede aklıma gelen..Yılına göre bizimkiler daha iyi makyaj yapmış.

Bence de arkadaşın dediği gibi olacak,zaten en son Morgan ve Carol,King Ezekielın yanına gidiyorlardı.
    Rickin şu durumda bir şey yapabileceğini düşünmüyorum,Daryl ellerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 24 Ekim 2016; 15:16:41 >
    |
    |
    Bahsedilenler: joker-38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Mr. Salvatore
son dakika
üniversite
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,524
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.