Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1733. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17311732173317341735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HD olmasa da bütün sezonları indiriyorum şimdi 26 gb :( altyazıların hepsini çektim. paket paket ayırdım eski sezonlar.

720p ortalama 300 MB büyüklükte

ay sonuna kadar her gece koyarsam iner heralde sabaha kadar.

• Abraham'a üzüldüm. Gruptaki en sağlam adamdı belki de, daha doğru düzgün bir şey yapamadan gitmesi çok kötü oldu. Gleen'in artık vakti gelmişti bana göre. Ama ölümü çok fenaydı. Bir ara Rick de kendini feda edip kolunu kesecek dedim de olmadı Allah'tan. Yalnız ben Negan'dan çok Ezekiel diziye nasıl dahil olacak ne yapacak onu düşünüyorum. İnşallah batırmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adRenaliN57 -- 24 Ekim 2016; 16:43:22 >

• Glenn veya Abraham ölür diyordum ikisi birden öldü
    İlk darbeden kurtulup ayağa kalkabilecek 1-2 kişiden biri Abraham'dı o yüzden tercihim ondan yanaydı. Glenn'i de çrde öldüğünden düşündüm.
    Abraham neyse de Glenn'i öldürmeleri gereksizdi, büyük hata yaptılar. Ayrıca Glenn ölecekse bunu niye sakladınız zaten en tehlikedeki isim oydu

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Çizgi roman.
    çizgi roman diye uyarsaydin keşke. Kaplanı yedirmezler cizgi romanla dizi farkli gidiyor umarim dedigin gibi olmaz. Ezekiel i bi taniyalim bakalim.

Diziye böyle ender gelen fantastik şeyi de yedirmezler umarım
  • Acayip bölümdü ya. Muhteşem yapmışlar.

Intro'da Maggie'nin adını göremeyince "Maggie gitti demek" dedim ama Abraham ve Glenn öldü. Abraham grubun sağlam elemanlarından biriydi ölmesine üzüldüm. O ölünce biter sanıyordum ki yetmedi Glenn'i de öldürdü Negan. Çok fena karakter valla. Rick'i köpeği etti resmen. Carl'ın kolunu kesme muhabbetinde Rick'in psikolojiyi altüst etti. Bakalım neler olacak, Daryl yanlarında olsa kaçın gidin la derdim ama Daryl'ı da aldı Negan'ın ekibi.

Ve Ezekiel ile kaplanının girişini de merak ettim bayağı. O taraftan da güzel olaylar çıkacak gibi duruyor.

• Türkçe altyazı yok mu daha? Kullandığım sitelere eklenmemiş...

• O değil de rick'in grubunda erkek kalmadı glenn abraham gitti darly esir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cryomancer kullanıcısına yanıt
    aynen hatta dizi tarihinde yoktur böyle bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Türkçe altyazı yok mu daha? Kullandığım sitelere eklenmemiş...

turkcealtyazi ve divxplanete eklenmeyecek yasal sebeplerden dolayı, opensubtitlesda var

• Morgan'a kurtarıcı gözüyle bakmaktan nefret ediyorum.Bu adam çok dengesiz biri. Negan a karşı o sopasıyla şov mu yapacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Türkçe altyazı yok mu daha? Kullandığım sitelere eklenmemiş...

Buyur hocam : http://www.opensubtitles.org/tr/subtitles/6773088/the-walking-dead-the-day-will-come-when-you-won-t-be-tr

• Şu Dwight denen herifi de kaplan tarafından parçalandığını görmek istiyorum İyice uyuz etti insanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryomancer -- 24 Ekim 2016; 17:10:35 >
  • Negan ve sopası. Bu sezonun bomba karakterleri bunlar olacak. Bakalim nasıl devam edecek dizi,çok eksilerde başladı bu sefer bizimkiler,yapacakları pek bir şey yok. Merakla izleyeceğiz her pazartesi bakalım. Bölümün özeti: RIP

• Cryomancer kullanıcısına yanıt
    Aman hocam Spo içine al..

onun ölümü çok fena olacak hissediyorum

• Kurtarıcı ektedir yap şovunu bu sezon be çocuk..

The Walking Dead (2010 - 2022)
  • Öyle olacak mı bilmiyorum ama neyse aldım spoilere. Belki de tam dediğim gibi olur bakarsın Mutlaka seyirciyi tatmin etmek isteyeceklerdir adamı öldürürken
  • Hangi dizi sitelerinde var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncu kadrosu değiştiğine göre yeni bir intro bekliyoruz

• Muhteşem bir bölümdü. Bu kadar iyi olacağını beklemiyordum açıkçası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Hadi yine iyisin ha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17311732173317341735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.