Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rick

Reek oldu diyebilirmiyiz

• kaç sezondur bir bölümden ilk defa bu kadar rahatsız oldum. çok iyiydi. heleki o glenn nin gözü yuvasından çıktı içim gitti resmen
  • tunahan95 kullanıcısına yanıt
    King Ezekiel hakkında;

Evet söylenenlere göre King Ezekiel, Carol sayesinde Rick ve tayfasına yardıma gelecek. Negan'ın topluluğunu dağıtacaklar. Yine söylenenlere göre Negan kaçacak bir şekilde.
    Bu arada kaplan da Ezekiel'i kurtarmak için atladığında zombiler araya alıp bir güzel yiyecekler o karmaşıklıkta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrBlackEagle -- 24 Ekim 2016; 14:52:12 >
  • Arkadaşlar lütfen spoiler vermeyin, internete ulaşımım akşama kadar kısıtlı. Dizi sitelerinden sorunsuz izleyebiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Glenn ve Eugene gitmeliydi Abraham reise çok üzüldüm..
    "Suck my nuts

• Webrip için altyazı bulamıyorum
  • arkadaşlar torrent den indirme harici izleyebileceğimiz site yok mu?

pm bekliyorum acil
  • Twitter da dünya gündeminde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 24 Ekim 2016; 15:05:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Salvatore

King Ezekiel hakkında;

Evet söylenenlere göre King Ezekiel, Carol sayesinde Rick ve tayfasına yardıma gelecek. Negan'ın topluluğunu dağıtacaklar. Yine söylenenlere göre Negan kaçacak bir şekilde.
    Bu arada kaplan da Ezekiel'i kurtarmak için atladığında zombiler araya alıp bir güzel yiyecekler o karmaşıklıkta

böyle olacağını zannetmiyorum. okurken bile vali geldi aklıma çok benzer olmuş. Ezekiel ile Negan bi süre müttefik olursa o zaman olay olur

yok bu yazdıkaların söyleti değil çizgi romandan ise "King Ezekiel hakkında çizgi romandan" diye uyar ki açmayalım spoileri.

rikin oyunculuğunu beğenen ve oğlu söz konusu olduğunda neler yapacağını hatırlamak isteyenler alttaki spoileri açabilir

bu spoiler geçmiş bölümlerden bir sahne içerir.dizinin önceki bölümlerini izlemeyenler sakın açmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 24 Ekim 2016; 15:11:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Salvatore

Darly'nin orada o hareketi yapması zaten çok saçmaydı. Resmen "gel de benim kafamı da parçala" dedi adama. İyi ki öyle bir şey yapmadı Negan ama onun yüzünden Glenn gitti.

Helal olsun diziyi takip edenler bildi. Dizi çekimlerinde Glenn ve Abraham yok diyorlardı. Haklı çıktılar.

Bu arada Glenn karikatürde de ölüyordu eyvallah da, Abraham yerine daha güçsüz birisi seçilebilirdi bence. Mesela hiçbir işe yaramayan Eugene öldürülebilirdi. Kötü oldu Rick'in grubu için Abraham'ın gitmesi.

Eugene in yapacak cok işi var senaryoda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 24 Ekim 2016; 15:08:16 >

• Steven Ogg diziye renk katmış.

Namı diğer Gta V oyunundaki Trevor
  • Malum sahnede aklıma gelen..Yılına göre bizimkiler daha iyi makyaj yapmış.

The Walking Dead (2010 - 2022)

• Bence de arkadaşın dediği gibi olacak,zaten en son Morgan ve Carol,King Ezekielın yanına gidiyorlardı.
    Rickin şu durumda bir şey yapabileceğini düşünmüyorum,Daryl ellerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 24 Ekim 2016; 15:16:41 >
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Tam anlamıyla bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu başlık düzeltilse keşke..

• quote:

Orijinalden alıntı: tunahan95

Bence de arkadaşın dediği gibi olacak,zaten en son Morgan ve Carol,King Ezekielın yanına gidiyorlardı.
    Rickin şu durumda bir şey yapabileceğini düşünmüyorum,Daryl ellerinde.

valide öyle olmuştu. daha sonra kaçmıştı tek kalmış pisliklere devam etmişti vs vs. ardadaşta öyle söylentiler var dedi aklıma direkt vali geldi.
    olmaz demiyoruma ama olursa kısır bir döngü olur aynı senaryo farklı mekan ve karakterler.

ben çok daha farklı olacağını düşünüyorum eğer çizgi romandan spoiler değilse !

• Attıgın sahneyi izledim efsaneydi be..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇILDIRIRSIN.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yengec1907

Arkadaslar deliricem cok merak ettim o baltayi negan disari firlariyor bir anda karavanin ustunde beliriyor bu dizide nasil boyle bisey olabilir benmi biyeri kacirdim kacirdiysam soyleyin yoksa cok kotu sogdum

Sanırım üstüne falan atıyor

ya da rick alıp üstüne attı karavanın

ayrıca spo butonu gözükmüyor bende
  • Çizgi romana göre;

SPOILER!!!

Gelecek ile ilgili spoiler vardır. linke tıklama!!!

http://www.bleedingcool.com/2014/04/24/typing-on-the-dead-126-all-out-finale/
  • 
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.