Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler uykudan yeni kalktım rüyamda walking dead'i gördüm çiftliği zombiler değilde çiftlik dışındaki gruplar basıyodu bizimkilerde içeriden savunuyodu felan resmen savaş oldu bu arada spoiler vermedim rüyamda gördüm bunları çıkıp kimse bana spoiler veriyon demesin
  • Şimdiye kadar ki en kötü bölüm buydu sanırım Ve çok kısa olmakla beraber dizi yavanlaşmış.Aksiyon istiyoruz artık
    Bu arada daha bölümü izlemeden konuya girip yorumları okuyan daha sonra da spoiler yemekten şikayet eden arkadaşlara denecek tek kelime yok .
  • 8. Bölüm ve dizinin gidişatı hakkında

Hershell çıkıp gittiğinde eyvah bi 7 bölüm de Hershell'ı ararlar şimdi dedim. İyi ki öyle birşey olmadı. Şimdi bizim şerifin karısı (adını unuttum) için aynısını düşünüyorum.

Kısacası öyle boka sardı ki sadece ilk sezon için izliyorum diziyi.
  • Son bölüm uyuttu yine...
  • Her ne kadar bolumu begenmesem bile bazi seyleri tekrar gozden gecirmemi ve dusunmemi sagladi.
    Bu yuzden o kadar kotu bulmadim.
    3. Sezon istediginizi verecektir fakat 2. Sezon farkli bir yonden bakiyor hikayeye. Bence artik tartismayin cunku bu sezon boyle gidecek.
  • Bu sezon fazla aksiyon olmayacak anlaşılan.
  • Biri açıklayabilir mi esas adamlar çiftlikte istenmedikleri halde başka çiftliklere bakma ya da daha güvenli mekan bulma arayışına girmiyorlar. Hiçbir çaba göstermeden öylece yatıp bekliyorlar. Demekki işler kopma noktasına gelince çiftlik sahibini öldürüp kolayca oraya yerleşecek kadar şerefsizler. Son bölümde olanları gördükten sonra bunu anladım.
    Son bölümün son sahnesinde isteseydi o adamları öldürmeden de etkisiz hale getirebilirdi. Şerif sonuçta. O durumlarda ne yapması gerektiğini gayet iyi bilir. Ama bilerek öldürdü çünkü çiftlik sahibine göz dağı vermek için. Bak başına bunlar gelir benle zıt gidersen gibisinden.Diğer şef desen zaten katıksız şerefsiz. Otis'i gereksiz harcadı.
    Dizideki esas karakterler şerefsizdir arkadaşlar bu böyle biline. Bi daryl dixon var onun için izliyorum gerisi adam değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: SwordBreaker

Biri açıklayabilir mi esas adamlar çiftlikte istenmedikleri halde başka çiftliklere bakma ya da daha güvenli mekan bulma arayışına girmiyorlar. Hiçbir çaba göstermeden öylece yatıp bekliyorlar. Demekki işler kopma noktasına gelince çiftlik sahibini öldürüp kolayca oraya yerleşecek kadar şerefsizler. Son bölümde olanları gördükten sonra bunu anladım.
    Son bölümün son sahnesinde isteseydi o adamları öldürmeden de etkisiz hale getirebilirdi. Şerif sonuçta. O durumlarda ne yapması gerektiğini gayet iyi bilir. Ama bilerek öldürdü çünkü çiftlik sahibine göz dağı vermek için. Bak başına bunlar gelir benle zıt gidersen gibisinden.Diğer şef desen zaten katıksız şerefsiz. Otis'i gereksiz harcadı.
    Dizideki esas karakterler şerefsizdir arkadaşlar bu böyle biline. Bi daryl dixon var onun için izliyorum gerisi adam değil.

şişman adam otis galiba onun o zonbilerin arasından çıkması çok zordu ya ikisi gidecekti yada biri kurtulacaktı orada seçimi bizim şef yaptı.

• Çiftliğin etrafını aylaklar sarsın ve bizimkiler yeniden yola çıksınlar, apar topar hemde.

Kurtulun artık şu çiftliktenn
  • İzlediğim reklamlara ve filmin gidişatına bakacak olursa Daryl heel turn yani kötü karaktere dönüş yapıyor işte beklediğim şey buydu Ah bide abisini canlı bulabilse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: unal83

Çiftliğin etrafını aylaklar sarsın ve bizimkiler yeniden yola çıksınlar, apar topar hemde.

1-2 bölümde sarahı aramakla geçer o değilde şu çiftlikten ayrılırlarsa volkofuda alsalar yanlarına ya koreli kaptıya kızı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

quote:

Orijinalden alıntı: unal83

Çiftliğin etrafını aylaklar sarsın ve bizimkiler yeniden yola çıksınlar, apar topar hemde.

1-2 bölümde sarahı aramakla geçer o değilde şu çiftlikten ayrılırlarsa volkofuda alsalar yanlarına ya koreli kaptıya kızı ya

Beyler yabancı forumdakiler çizgi romana göre bu çiftlik olayının en sakin olay olduğunu söylüyorlar Yani çiftlikten kurtulduktan sonra ortam gerilmeye başlayacak. Tabi kanal yeteri kadar para verirse... Yoksa yine zombiye para harcamak yerine dram yaparak parayı cepte tutarlar.

Daha katil askerlere denk gelme,hapishane,işkence bölümleri var

• quote:

Biri açıklayabilir mi esas adamlar çiftlikte istenmedikleri halde başka çiftliklere bakma ya da daha güvenli mekan bulma arayışına girmiyorlar. Hiçbir çaba göstermeden öylece yatıp bekliyorlar. Demekki işler kopma noktasına gelince çiftlik sahibini öldürüp kolayca oraya yerleşecek kadar şerefsizler. Son bölümde olanları gördükten sonra bunu anladım.

olurmu hiç ya şerif öldürmese diğer eleman öldürecekti onları göz dağı verme felan yok şerif rick öyle ucuz adam değildir çiftlik sahibinide sevdi. farkettiysen orda tam barmen yerindeki adam çekicekti tetiği rick hızlı davrandı.

• vay arkadas
    nerde 1 sezon bu dizi niye boyle iptale sariyor
  • Kimse beğenmemiş ama ben sevim bu bölümü nedense
  • Nihayet diziye hareket geliyor gel 9. bölüm gell
  • quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

quote:

şişman adam otis galiba onun o zonbilerin arasından çıkması çok zordu ya ikisi gidecekti yada biri kurtulacaktı orada seçimi bizim şef yaptı.

tekrar izle bence. Otis'i vurunca Otis buna sarılıyor bırakmıyor ve didişmeye başlıyorlar. o geçen sürede rahat beraber çıkarlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwordBreaker -- 14 Şubat 2012; 16:12:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: IamjustaAdmin

Kimse beğenmemiş ama ben sevim bu bölümü nedense

Millet direk konu felan bağlanmadan zombi öldürülsün istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: IamjustaAdmin

Kimse beğenmemiş ama ben sevim bu bölümü nedense

beğenmemelerinin sebebi ekşın istiyor olmaları. fakat ekşın bu kadar ağır geçen 7 bölümün ardından pat 8.bölümde gelmeyecekti elbette. bir geçiş bölümü olması gerekiyordu. ki 9.bölüm fragmanları bu dediğimi doğrular nitelikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

olurmu hiç ya şerif öldürmese diğer eleman öldürecekti onları göz dağı verme felan yok şerif rick öyle ucuz adam değildir çiftlik sahibinide sevdi. farkettiysen orda tam barmen yerindeki adam çekicekti tetiği rick hızlı davrandı.

diğer adamlar tamamen masumdu demiyorum. Şişko olan beyinsizin önde gideni ama belalı olmayabilirler. Diğer adam efendi gibiydi, arada özür diliyordu. Demek istediğim şerif olayların akışında çokta düşünceli hareket etmedi. Arkasındaki şişkoyu uyarması gerekirdi, görebileceği yerde durmasını söyleyebilirdi. Hiç uyarmadan adamların hata yapmasını beklercesine hareket etti. Onların grubunu tanımak bile istemedi. Belki aralarında doktor var başka işe yarar adam var, belki çocuk var(Tahminimce onların gruptaki diğer elemanların arasında ilk sezondaki zenci adam ve çocuğu var.) Sonuçta o vakte kadar hayatta kalabildilerse bu adamlar mutlaka işe yarar. Benim gözümde şerif adamları kasıtlı öldürdü. Kendi grubu sanki diğerlerinin yanına sığınmadı bileğinin hakkıyla birşeyler yaptı da diğer adamları "kendi çiftliğine" almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwordBreaker -- 14 Şubat 2012; 16:27:30 >

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.