Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndiremiyorsanız Dizimag, Yabancıdiziizle, Diziport gibi sitelerden online izleyebilirsiniz. Bölüme gelirsek vasat bir bölümdü;
    Rick aimbot açmış diyorlar.
  • Bir dizide 40 dakika nasıl geçiyor en çok Walking Dead'de bunu anlamıyorum. Bir bakmışım bitmiş.

Bölüm ortalama bir bölümdü bakalım ileride neler olacak.

Şu dizide Shane, sarışın kadın ve Lori kadar gerizekalı bir üçlü olamaz.

• rick in elemanları mıhlaması özellikle bir kasaba barında kovboy gibi silah çekip vurması olayın seyrini baya değiştirdi doğrusu o sahne fena değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

rick in elemanları mıhlaması özellikle bir kasaba barında kovboy gibi silah çekip vurması olayın seyrini baya değiştirdi doğrusu o sahne fena değildi

bu olayı gördükten sonra herchel yönetimi rick'e devredecektir
    ama büyük ihtimalle shane arıza çıkaracak.

• sıkıcı bir bölümdü dialog yok olay yok.Türk dizilerinide geçti artık iki saat bakışmalar falan püü
  • Bütün 2. sezonun en iyi ve etkileyici sahnesi olmasa bu bölümede giydirmek lazımdı çünkü o kadar aranın ardından direk aynı tempoda girdi dizi ama son sahnenin hatrına eleştirmiyorum.Umarım gelecek bölümlerde olaylar gerçekten ilerlemeye başlar.
  • sonu hariç iyi değildi
  • pekte hoşuma gitmedi
  • Son sahne dışında tamamen boş bir bölümdü.
  • Ne oluyor bu diziye hareket aksiyon iyice dibe vurdu
  • Bence dizinin adı değiştirsinler. "Hershel'in Çiftliği" yapsınlar.
  • Dizi güzel gidiyor ama bir konu üzerine çok düşüp kaplumbağa hızında ilerliyorlar. Bizler için çekilmez bir hal alıyor. Senaristlerden olaylara biraz daha yaratıcılık ve izleyiciyi cezbedecek unsurlar katmalarını bekliyorum.

02x08

Bar sahnesi harikaydı.
    Lori'nin kaza yaptığı sahne çok mantıksız geldi bana. Kadın şoförlerin hemen hemen hepsi iki eliyle araba kullanır. Burada Lori bayağı aşmış, haliyle kaza yaptı. Muhtemelen yaşar. Senaristler izleyiciyi merak içerisinde bırakmak istedi herhalde. Gereksiz bir olaydı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

Bence dizinin adı değiştirsinler. "Hershel'in Çiftliği" yapsınlar.

• 40 dk nasıl geçiyo anlamıyorum yaaaaaaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Dizi güzel gidiyor ama bir konu üzerine çok düşüp kaplumbağa hızında ilerliyorlar. Bizler için çekilmez bir hal alıyor. Senaristlerden olaylara biraz daha yaratıcılık ve izleyiciyi cezbedecek unsurlar katmalarını bekliyorum.

02x08

Bar sahnesi harikaydı.
    Lori'nin kaza yaptığı sahne çok mantıksız geldi bana. Kadın şoförlerin hemen hemen hepsi iki eliyle araba kullanır. Burada Lori bayağı aşmış, haliyle kaza yaptı. Muhtemelen yaşar. Senaristler izleyiciyi merak içerisinde bırakmak istedi herhalde. Gereksiz bir olaydı bence.

Lori kaza sonrası bebeğini düşerür belki. Gereksiz olay değil bence, atıyorum çiftliğe dönüş yolunda enkazla karşılaşıp yeni bir aksiyona, belki de aylakların çiftliğe yaklaşmalarına vesile olur.

İster misin, sofia'dan sonra lori de kaybolsun bir sezon daha öyle geçsin.

• Adamimizda sonunda sayko ya bağladı :)) hic beklemiyordum
  • Son 5dk çok hoştu. 9. bölüm bomba gibi olacağını düşünüyorum
  • başı biraz sıkıcıydı. son sahne çok iyiydi.

2x09

• 9. bölüm daha iyi olucak gibi
  • Dokuzuncu bölüm daha iyi olacak gibi evet.

Özellikle bu adamlar kim? Niye saldırdılar? Sadece iki kişi olmadıkları belli, barı bastıklarına göre.
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.