Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mRt_007

@simsek1907;

Mesajını spoiler içine alsan. 9.bölümü izlemeyenler vardır.

pardon hocam haklısın.ben hiç yapmazdım böyle dalgınlıgıma gelmiş sanırım düzelttim
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsek1907

quote:

Orijinalden alıntı: hokicik

quote:

Orijinalden alıntı: simsek1907

Aksiyon mu demiştiniz?

9.Bölümden bir kesit

9.bölüm sağlam geliyor.1-2 bölüme kalmaz çiftliktende çıkarlar

rick gleen falan kiminle çatışıyor anlayamadım zombi göremedim karşı taraftanda silah sesleri geliyordu

8. bölümde 2 adam vardı bara gelen hani rick vurmuştu (sanki yıllar olmus gibi anlatıyorum bende :D) işta o iki adamın arkadasları.zaten kendileri de dedi grubumuz var kamp kurduk falan demişlerdi.büyük ihtimal silah sesini duydular geldiler yada bu bir tuzaktı o iki adam gelip konusarak halletmeye calısacaklardı olmazsa diğerleride gelecekti zorla halledeceklerdi ama Rick planları bozdu :)

rick nereye giderse hep bişey oluyor ya birisi ölüyor yada zombiler fln geliyor bir şey oluyo yani rick nerde bela orda

• quote:

Orijinalden alıntı: Oroborus

quote:

Orijinalden alıntı: DoGuKahN

Bi ara 2. sezona başlayacam diyorum bi türlü başlayamıyorum. Neredeyse 1. sezonu unutacak derecesine geldim.

Başla da gör

Alıntıları Göster
    sophia'ya üzüldüm boşu boşuna o kadar aradılar

• ve bir de bunu izlerseniz yeni bölümü izlemiş kadar olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwordBreaker -- 16 Şubat 2012; 14:42:03 >

• ya ben bunun en son hangi sezon bölümünü izlemiştim unuttum yine.şunları takip edeceğim bi excel hazırlamam lazım
  • bu arada Walking Dead in bilgisayar oyunu cikiyor. Tamamiyle cizgi roman ile paralel olacakmis. Enteresan olabilir ama yapimcisinin cikarttigi oyunlar su ana kadar hep averajdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

ya bu senaryonun birilerine zorla aptallık yaptırmasına hakkaten kılım artık. ulan hamile karısın ne işin var senin ricki aramada. bir de kaza resmen göz göre göre oldu. hiç yanıltmıyorlar insanı olayın gerçeklemesinden 15 20 saniye önce şöyle birşey olacağını tahmin edebiliyoruz.

hayır konu olarak hakkaten güzel ama yok abi mantık hatası bol. ama gene de takip ettiğin tek dizi bu sene, mecnur izliyorum.

Aynen yahu, ben de öyle düşünüyorum. Rick gideli üç gün oldu sanki de arkasından adam gönderiyor, sonra hamile hali ile kendisi peşine düşüyor. Kaza yapacağı da o kadar belli oldu ki, zombiyi ez geç işte hadi orda kontrolü kaybettin diyelim, sonrasında çok rahat toparlayabilirdi, sırf kaza yapayım diye son anda sağa kırdı. Umarım o ezdiği zombi tam olarak ölmemiştir de kalkar ve Lori'yi yer. Bu arada çiftliğinden çıkmayan Hershel'in zombi kaynayan kasabaya içmeye gitmek için çıkması ayrı üstünde düşünülesi bir nokta. Hershel de alem adam zaten, çoktan zombi olmuş insanları geri döndüremeyeceğini daha yeni kavradı.

• finale az kaldı galiba baksana daha 2. sezonda ne oluyor
  • 1.Sezon na kadar iyiyse 2.Sezon da o kadar kötü. Yeni izledim bölümü.
    Tam dedim yeni kişiler görmek güzel, onlarda öldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Mountain State

1.Sezon na kadar iyiyse 2.Sezon da o kadar kötü. Yeni izledim bölümü.

bende dün gece izledim de 1. sezonda ki heyecan kalmadı ya yeni olaylar olsun baydı çiftlik işi

• quote:

Orijinalden alıntı: G.rex

quote:

Orijinalden alıntı: Blue Mountain State

1.Sezon na kadar iyiyse 2.Sezon da o kadar kötü. Yeni izledim bölümü.

bende dün gece izledim de 1. sezonda ki heyecan kalmadı ya yeni olaylar olsun baydı çiftlik işi

Bence fena gitmiyor.Çiftlik işi biraz uzadı belki ama her bölüm ilerleyip yürüyen öldürmekte biraz sıkar bence.Bu kadar bölüm yeter çiftlikte ama her bölümde aksiyon şart deil bence.

• Böyle tutmuş bir dizinin bütçesini kim hangi mantıkla düşürür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

Bende başladım buna fena sardım. Aslında dizi izlemeyi hiç sevmem çünkü bölümler bitecek, bekle dur finalini merak et falan. Bundan sonrada breaking bad'e sarcam.

breaking bad efsanedir iyi sar ama fazla hızlı gitme sonu acı oluyor 4 sezondan sonra ki boşuk anlatılmaz yaşanır
  • Adamsın Rick...

Son sahnede kendimi onun yerine koydum ve sanırım ben onun kadar bekleyemezdim ateş etmek için.

Ahlaki değerlerin tamamiyle ortadan kalktığı bir ortamda insanlar da aylakların mantığıyla hareket etmek zorunda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Adamsın Rick...

Son sahnede kendimi onun yerine koydum ve sanırım ben onun kadar bekleyemezdim ateş etmek için.

Ahlaki değerlerin tamamiyle ortadan kalktığı bir ortamda insanlar da aylakların mantığıyla hareket etmek zorunda...

fena harcadı valla çok hızlıydı göremedim bile

• quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Adamsın Rick...

fena harcadı valla çok hızlıydı göremedim bile

Adam Eastwood.

• bu dizilerin asıl sorunu kısa olması.40 dk cok az. bizde de çok uzun 2 saat falan...

en iyisi 60 dk bence.reklamsız tabi :)

ama bu kadar bütçeyi sorun etmiş dizi için imkansız bir istek bu.ayrıca senarist yine değişse yeridir.1 sezonla 2. sezon arasındaki fark bu kadar belli olmamalıydı.mesela lost'un senaristleri çok iyiydi son bölüm hariç :D biraz akıl oyunları olmalı,tahmin edemediğimiz şeyler.o küçük kızın ambardan cıkması gibi.malesef özellikle 2. sezon ne olacagını önceden tahmin edebiliyoruz ve bu biraz sıkıcı bir durum.

ayrıca dizide yaz ayındalar.kış gelince ne olacak? kalacak yer çabasına bir an önce girmeliler.zombisiz dünyamızda bile yüzlerce kişi ölüyor soguktan.bunlar ateşte yakamıyor kolay kolay bunlarıda düşünsünler hep biz mi düşüneceğiz

• ben de diyordum ulan hiç mi yabancı gelmeyecek bu diziye, başka gruplar hiç mi yok, hareketsiz bir bölümdü bakalım diğer bölümleri bekleyeceğiz
  • Son bölümü şimdi izledim ve :
    Son sahne müthişti. Artık sağlamlar birbirini öldürmeye başladı resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwordBreaker

ve bir de bunu izlerseniz yeni bölümü izlemiş kadar olursunuz.

Loriyi ısırıyolarmı banamı öyle geldi

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.