Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2050. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20482049205020512052
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reko

https://subscene.com/subtitles/the-walking-dead-ninth-season burdakileri dene...
    burayı biliyorum hocam ama yok nasıl bir torrent indirdiysem hiçbir altyazıyla uyuşmuyor
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    bence bölüm indirmeden önce altyazı bekleyin
    ilk bölümde 1 haftadan fazla bekledim indirdiğim sürüm için sonra yenisini indirmek zorunda kaldım
  • Diziyi izlemeye devam.

Edit: Dizi o kadar reyting kaybetmiş ki, konu başlığı güncellenmemiş bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 19 Ekim 2018; 20:13:25 >
  • ben de izliyorum ama ne yalan söyleyeyim bazı bölümlerde sıkıyorum artık. Örneğin 9. sezonun açılışında beklediğim hareketlilik yoktu. Geçen sezona en azından Negan ile bir şok yaşayarak başlamıştık.
  • Bu Maggie çok kaşarlandı.
  • 4.sezona geçtim baya iyi gidiyor şuan

3.sezona vali renk kattı baya. Renk katmaya devam da edecek gibi gözüküyor , adam psikopata döndü.
  • İngilizce altyazılı izledim tam net olarak anlayamasam da beğendim bölümü. Yavaş yavaş daha daha iyi olacak bu dizi belli oldu.
  • Özellikle haftaya olacak bölüm ciddi bir artışa sebep olacak olmalı olmak zorunda :)
  • Beyler ben şu dizi sitelerinden silindikten sonra izleyemedim. 6.sezon olması lazım başlangıç. Nereden takip edebiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumumu spoiler olarak algılamayın fakat bildiğiniz üzere Rick bu sezon diziden ayrılacak hatta ayrılacağı bölüm bile belli dizi de yavaş yavaş o sahneyi unutulmaz yapmak için Rick'in ölümüne göre senaryoyu yazıyor gibi geldi duygusallık katıcaklar işin içine iyice belli oldu.

• Eğer Rick gibi birisini saçma sapan şekilde öldürürlerse bıraksınlar diziyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işler çok karıştı, kim kime dum duma, tıpkı hayat gibi.

Reck reyiz gibi adamı nasıl bu kadar basit ve en yakınındaki kişilere yem ederek harcayacaklar, kabul edemiyorum, dizi çok saçma şeylere de sahne oluyor, baştan sona sıkıntılı hareketler yapan adamları fırsatını bulduğunda temizlemiyorsun ve şimdi o adamlar gelecek bölümde silahlanıp sana gelecek. Negan ölse sonra olaylar olsa bari, yine o ıslığı duymak istemem

4. bölüm traıler e bakarsak işler yine sarpa sarıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sibumii

Yorumumu spoiler olarak algılamayın fakat bildiğiniz üzere Rick bu sezon diziden ayrılacak hatta ayrılacağı bölüm bile belli dizi de yavaş yavaş o sahneyi unutulmaz yapmak için Rick'in ölümüne göre senaryoyu yazıyor gibi geldi duygusallık katıcaklar işin içine iyice belli oldu.
    ben şuan 4.sezondayım ve benim için diziyi tek izlenebilir kılan şey rick .

onun haricinde birini ana rolde lider olarak düşünemiyorum bile

hangi akla hizmet bu adamı diziden çıkaracaklar anlamıyorum. Rick öldükten sonra bu dizinin devam etmesinin anlamı yok ki final yapsın bitsin.
  • Bence bu sezon %99 ihtimalle son sezon olur...Rayting birinci sezon seviyesine indi..artık maliyet de kurtarmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

bence bölüm indirmeden önce altyazı bekleyin
    ilk bölümde 1 haftadan fazla bekledim indirdiğim sürüm için sonra yenisini indirmek zorunda kaldım
    artık öyle yapıyorum valla ilk bölümü de indirmeden direk nette izledim mecbur
  • Negan başrol olacaksa Rickin ölmesine razıyım :D
  • Dizi ilk 2 sene sonrasından beri gelmiş geçmiş en iyi sezonunu yaşıyor.

son bölümün o son sahnesindeki müzik, duygu yoğunluğu neydi öyle, müthişti.
  • Son bölümü bende begendim güzeldi 4 bölüm fragmanını izledim işler karışıyor bakalım ne olacak adım,adım rickin vedasina yaklasiyoruz buralarda duygu patlaması yaşanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Port Valdez

Dizi ilk 2 sene sonrasından beri gelmiş geçmiş en iyi sezonunu yaşıyor.

son bölümün o son sahnesindeki müzik, duygu yoğunluğu neydi öyle, müthişti.
    Hocam müziğin ismi nedir?
  • evet bu güzel bölümdü negan sahne alsa az'da rick vedası derken diziden mi çıkıcak ne alaka
  • 
Sayfa: önceki 20482049205020512052
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.