Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2002. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • carl ölürse eğer çok saçma ve basit olur ne ara ısırıldı o bile belli değil o çoçugu kurtarırken ısırlmadı da yahu ben vuruldu sandım sadece eğer ölürse iyice tadı kaçar dizinin rick intikam ateşiyle yanıp tutuşur herkesi öldürür paso öldürme vs iyice tadı kaçar biraz değisse iyi olcak süprizler yapsalar negan zaten carl seviyor :D
  • Diziyi severim, gömmek için değil eleştirmek için yazıyorum.

Carl'ı sevmem. Ama dizide önemli bir karakter. Son bölüm sezon arası finali olmasına rağmen sönük kaldı. Carl gibi bir karakteri öldürüyorlar, ama nasıl öldüğü belli değil. Ne kimin nasıl öldüğü belli, ne de kimin nasıl kaçtığı belli. Carl gibi bir karakterin ısırılarak ölmesi komik olur. Vurulduysa da etkileyici bir sahne ile göstermeleri gerekirdi.

Negan-Rick kavgası yine çok basit bir sahne ile geçiştirildi.

Eugene nasıl kurtardı, zombiler nasıl temizlendi yine çok detaya inmeden gösterilerek geçiştirildi.
  • Beyler diziyi nerden izliyorsunuz torrent disinda ozelden bir yardim edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeter artık harbiden şu dizi 5. sezondan sonra bir türlü toparlanamıyor negan neymiş arkadaş bir adam kapana kısılmış etrafında her yerde zombi var oradan nasıl kurtuluyorlar bunu göstermediler de

neyse asıl sorun bu karmaşada bu neganın adamları hangi ara toplanıp planı hazırladılar ve 3 e ayrıldılar ulan rickin 3 gündür yapamadığını negan yarım günde yaptı şimdi gel de inan arkadaş

şu 8. sezonda 1.bölüm ve 8.bölümü izlemek gerçekten yeterliydi geri kalan 6 bölümde ne oldu ? boş boş sahneler ulan rick negan gibi oraya bombalamak hiç mi aklına gelmiyor adamlar fare kapanına kısılmış 3 gündür ne yapıyorsun da indiremiyorsun kapana kısılmış fareleri malzeme gitmesin diye neganı öldürmüyorlar ama rickin o kadar plan kurması için 1 sezon harcandı gene elde var sıfır

dizi artık çete savaşında çıkması lazım 8 sezondur dünyaya zombi virüsü nasıl yayıldı sebebi neydi bununla ilgili hiç bir şey göstermediler ve açıklamadılar dizinin artık bu yöne kaymasını gerektiğini düşünüyorum aksi halde sürekli ezber yapmaya başlayacak dizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 12 Aralık 2017; 10:11:4 >

• bana en mantıksız gelen olay reck in oraya geleceğini öncedne bile negan gibi tilki bir profil onu tek başına mı bekler onca olay olurken bir sürü insandan biri bile mi oraya yakın olmaz vesaire
    saçmalık bruh

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan bari nasıl ısırıldı şu velet onu aksıyonlu 2 dk çekeydiniz.
  • 8. bölüm fena değildi ama çok fazla mantık hatası vardı. Carl için hiç üzülmedim, bir türlü ısınamamıştım varlığı yokluğu bir şey ifdade etmiyordu benim için.

Spoıler vermemek ıcın detaylı yazmıyorum ama 8. bolum biraz basit geldi.
  • 7. sezon 1. bolumden beri bir tek guzel bolum yoktu ya. ilk 6 sezon harikayken bu dizi neden bu kadar berbat bir hal aldi anlamiyorum bu senaristler neden bu kadar aptal.
    dizide essek kadar gereksiz yan karakter var biri bile ilgi cekici degil ve hicbirisi olmuyor simon bile maggieye gozdagi verirken o sisko salak herifi oldurecegine adini bile bilmedigimiz bir figurani oldurdu o kadar berbat yazilmis bir senaryo var ki. olsun gebersinler hepsi lanet olsun ya yapacaginiz diziye. carlin olmesi gercek olmamali ya gidin su gereksiz yan karakterlerin hepsini oldurun sonra gerekli karakterlere yonelirsiniz su forumdakilere biraksalar dahi daha iyi senaryo cikar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UpTheIrons -- 12 Aralık 2017; 15:53:53 >
  • Yeni izledim.. Pek tadı kalmadı ve şubatta izleme planım artık yok. Arkadaştan ondan bundan öğrenirim artık.

Şu Eugene kadar iğrenç bir mahlukat tanımadım. Senin yapacağın ilim irfana bilmemne edeyim deyip biri de şunu vurmadı ya daha diyecek lafım kalmadı.

Kral ilk engelde patates oldu ondan kimseye hayır gelmez artık.. Rick'in kafa gene gider Shane abimizin düdüklediği karısı öldüğü zamanki gibi

Düzgün konu monu da kalmadı. Ölürse üzüleceğim karakter Simon ve Negan kaldı işe bak Onlarda hikayeyi devam ettiriyor diye herhal..

Bir dizi en fazla ne kadar zirveden dibe doğru balıklama düşer en büyük örnek sanırsam WD'dir.
    Fear the Walking Dead izleyelim diyorum da o da genelde tırt deniyor.. Yazık oldu ne diyelim.

Caaaaaaaaaaaaaaaruulll you bitten Caaaauuuaaaruullll

• Bu diziye en erken başlayanlardanım . Kaç yıldır izlerim sorsanız kimse bana bu dizi bıraktıramazdı. Asla bırakmam derdim. Ama olaylar o kadar saçmalaştı ki banane negandan ya git zombilerle uğraş tamam barzo gibi sürekli zombi kesmeyecekler dedik psikolojik bölümler de olacak dedik vali olan bölümlerde katlandık ama artık cidden sıktı neganla savaş işi.Zaten vali olayında gördük. Çizgi romanın suçu mu? Hayır çünkü senaristler çizgi roman dışına çıktılar zaten biraz virüsle ilgili olaylar olsa ne bileyim araştırma merkezine falan gitseler bilim adamı falan katılsa virüs olayı çözülmeye çalışılsa hani? Zaten heryerin sansürlü olması da cabası iyice izleyesim gelmiyor artık. Bu diziyi bu hale getirenlere pes diyorum. Ömrü de çok uzun sürmez demedi demeyin birkaç sezonu kaldı .

Edit: Fear the walking dead bence twdden daha iyi . Daha merak ediyor en azında akıcı . İsterseniz izleyin bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanjayra -- 12 Aralık 2017; 16:59:12 >

• BAKIN CORAL'I ÖLDÜRÜYORUZ ÜSTÜMÜZE REYTING ATIN LÜTFEN İnsan bir gösterir negan nasıl kurtuldu ordan neler yaşandı, ne ara coralı yediler ama yok olmaz 6/10
  • bence carl
    ölmeyecek bir şekilde kurtarırlar.
    Onun dışında eugene denen mal dizinin en antipatik karakteri konuştukça sus sus sus diye bağırasım geliyor en son black sailstaki max da böyle itici geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Bir teori paylaşmışlar 2 teori nedense mantıklı geldi bana.

Arkadaşlar, şimdi Carl’ı öldürmezler diye düşünüyorum o yüzden Carl’ı yaşatacak bi kaç teorim var..
    1-Carl’ın zombi virüsüne bağışıklık kazanması teorisi:
    Carl’ı oraya getiren müslüman arkadaş mesela acı çekmesin diye bi ağrı kesici vermiştir, zaman geçtikçe bakıyolar ki Carl zombiye dönüşmüyo anaa ağrı kesici zombi virüsüne bağışıklık kazandırıyor falan diye tespit te yaparlar o şekil yani.
    2-Carl’ın zombi olmasının imkansız olma teorisi: Carl gözünden vurulduğu sırada zombilerin zombi olmasını sağlayan beyindeki o ufak parça zarar görmüş olabilir. Bu çok daha düşük bi ihtimal ama öyle tutarsız da değil.
    Carl’ın beyninin o kısmı zarar gördüğü için ölse de zombiye dönüşmeyecek olabilir,
    virüsten etkilenmeyip ölmeyecek olabilir.
    3-Carl’ı ısıranın zombi değil insan olma teorisi: O sırada Alexandria’da olan kargaşa kaos ortamı esnasında göz gözü görmüyordu. Nasıl Rick’in zamanında Negan’ın adamlarından birini ısırarak öldürmesi gibi, Carl’a da o karmaşa sis esnasında adamın biri saldırmış karnına bi buse kondurmuş ve ayrılmış olabilir. Carl da o anki telaş haliyle kendisini ısıranın zombi mi insan mı olduğuna bakmadan kaçmış olabilir.
    Bu 3 teori neticesiyle herhangi biri veya aklıma gelmeyen başka bi şekilde Carl ölmeyecektir. Ölmeyecektir çünkü inanmıyorum. İstemiyorum ya, ölmücek.
    Böyle yani iyi günler..

1-3 olmaz da 2 olabilir bence

• Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    2 olsun zatende bakalım ne olacak.
  • izlediğim siteye daha eklenmemiş bölüm nerden izlediniz 8.nci bölümü arkadaşlar link verirmisiniz
  • 8.sezonu nerde izliyosunuz ya link var mi ozelden yollar misiniz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulisis -- 12 Aralık 2017; 23:46:8 >

• Benim düşüncem Carl zaten ısırıldığı için kurtulma şansı yok, Negana alın bizden birini Carlı size veriyoruz artık bu işi bitirelim deyip o esnada sinsi bir plan yapabilirler...

• En merak ettiğim şey Rick'in gördüğü helikopter.Carl'ın isirilmasinin bunla bir bağlantısı olacak mı acaba.Çok az ihtimal versem de virüsün tedavisi ile ilgili durumlar mı ortaya çıkacak.Bir de son birşey Rick'in sakalları uzun gelecek sahnesinde Carl varmış.Ben bunların peşindeyim.Yoksa bu insanların birbiriyle savaşması falan boş muhabbet artık.8 sezondur birileri gidiyor başkaları ile savaşılıyor.Bakalim görelim neler olacak.

• gerçekçi olalım hepimiz morgan dan bir robocopluk daha bekledik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunca yıl oldu kimsede demiyorki aga benzini mühimmatı nerden bukuyosunuz gerçekte olsa en fazla bir haftada yalan olur her şey ama dizide yıllardır devam ediyor bu kadarda saçmalık olmazki resmen izleyici aklıyla dalga geçiliyor bizde izliyoruz bitsin artık dizi
  • 
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.