Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20042005200620072008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezon arası final bölümünü şimdi izledim, izlediğim en berbat 8. bölümdü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ergen dizisi haline gelen flash ile twd yi aynı hafta bıraktım.ne eksiklik ne merak duyuyorum.tavsiyem,keyif almıyorsanız bırakın gitsin.bir sürü izleyecek

güzel dizi var.
  • Sen o kadar sene bekle Ezekiel Shiva gelecek dizi daha güzel olacak diye umut et.Ama olan şeylere bak arkadaş !

Shiva 'nın ölüm şekli saçma Ezekiel ayrı saçma..

Shiva kurtulsa daha iyi bir sahne olurdu orada.Bütün zombileri parçaladığını görsek gaz bir müzik girse ve gitseler al işte güzel bir sahne.Bunu yapmak çok mu zor ? 

• Bu dizi resmi olarak artık koca bir yığın dolusu çöpten ibaret. Aksini iddia eden ne izlediğinin farkında değildir. 7. sezon 1. bölümden sonra mahvoldu dizi ya.

• Ya bu netflix te de turkce dublaj ve lt yazi falan yok fransizca sarmiyor

• Arkadaşlar 8.sezon türkçe alt yazılarını gönderebilecek var mı?

• ChloeMC C kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. 1 haftadır internette arıyorum.

Bulamamıştım.

Şimdi indirdim. Süper oldu.

• 2018 yılına girmeden hemen önce 2018. sayfadan rez
  • quote:

Orijinalden alıntı: airnavy

Arkadaşlar 8. Sezonu izleyebileceğimiz bir yer varsa özelden atabilir mi acaba? Dh ruhu eskisi gibidir umarım :)

ben çok aradım ama bulamadım. Mecburen torrentten indirip bs player ile açtğımda otamatik altyazıyı da buluyor
  • arkadaşlar elinde 7 sezon altyazısı olan var mı ya da indirebileceğim bir yer vra mı?
  • Arkadaşlar arayıp arayıp bulamıyorum the walking dead 8.sezon altyazıları lazım bana acil birisi özelden yollayabilir mi? çok sevinirim.
  • arkadaşlar diziyi nereden izleyebilirim? Askerden geldim bi ay önce 8. sezon başlamış ara bile vermiş bana 8. sezon lazım ama hiçbir yerde yok. Altyazılı olması öneli değil ingilizce olarak izliyorum zaten. 8. sezon 1. bölümü torrent den buldum ama diğer bölümleri bulamadım. Özelden yazabilecek biri var mı hayrına :D
  • TWD izlememiş biri olarak TWD'nin Telltale serisine başlamak istiyorum,sizce hata mı yapıyorum ve dizi ile ilgili spoiler yermiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi For Mother Russia -- 29 Aralık 2017; 20:31:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay sonra devre arası bitiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: .brian.

arkadaşlar diziyi nereden izleyebilirim? Askerden geldim bi ay önce 8. sezon başlamış ara bile vermiş bana 8. sezon lazım ama hiçbir yerde yok. Altyazılı olması öneli değil ingilizce olarak izliyorum zaten. 8. sezon 1. bölümü torrent den buldum ama diğer bölümleri bulamadım. Özelden yazabilecek biri var mı hayrına :D

Ben de arıyorum bulamıyorum. online izlemeyi bırak torrent bile bulamadım. bana da öm atarsanız memnun olurum.
  • Diziyi anlık izlemek zorundasınız yoksa bulması çok zor , torrentlerde filan hiç bi yerde bulunmuyor. Telifden dolayı her yerden kaldırılıyor malesef. Cıktığı hafta izleyemeseniz bile indirip yedeklemeniz lazım bi şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 30 Aralık 2017; 20:1:38 >
  • For Mother Russia F kullanıcısına yanıt
    Telltale ile twd alakasız ama zaten dizi izlememiş biri için zombiler falan cocukça ve saçma gelecektir.

• 7sezonu izlemiştim, 8.sezonu izlemedim. Hiçbiryerde bulunmuyor, arayıp izlemek çok zor, lakin İmdb puanları çok kötü. İlk sezonlar 8 den aşağı inmeyen puanlar şimdi 6 larda geziyor. Hiç uğraşmaya değmez gibi duruyor.

• AnlamakYetmez kullanıcısına yanıt
    Yoo zombileri bayağı severim,dünyada zombiyi konu alan tek şey twd değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi For Mother Russia -- 31 Aralık 2017; 10:33:45 >
  • 
Sayfa: önceki 20042005200620072008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.