DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
The Walking Dead (2010- ) | 8. SEZON ARA VERDİ - YENİ BÖLÜM 25/02/2018
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
40.399
Cevap
368
Favori
1.094.123
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> The Walking Dead (2010- ) | 8. SEZON ARA VERDİ - YENİ BÖLÜM 25/02/2018
Giriş
      369 Mesaj
      15 Kasım 2017 12:27:38
      Herkes hatalardan yakınmış ama bu dizi çekilmeye başlamadan önce yapımcılar bu dizinin , çizgi roman hayranları için yapıldığını söylediler zaten. O yüzden siz izlemeseniz bile birşey kaybetmezler . Dizi şuan çizgi romana göre gidiyor birkaç değişiklik dışında ve sezon sonuna kadar böyle gidecek te zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2192 Mesaj
      15 Kasım 2017 13:44:17
      bu kral kadar boş yapan başka bir dizi karakteri görmedim hayatımda.

orada olsam bir ağız dolusu küfrederim adama.
      |
      |

• Yarbay
      2192 Mesaj
      15 Kasım 2017 13:56:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

-2x10 hafif spoiler-

Vay be dizi hiçbir kelime olmadan bir sürü karışık duygu veren böyle sahnelerden kralın bayık konuşmalarına ve karakterlerin yüzlerine aptal saptal yakın çekimlere geldi... İşte bu bir dramdır. Aynısı GOT 6 ve 7. sezonda oldu. Bir süre sonra her şeyin suyu çıkıyor.

hakikaten dizinin eski havası yok son 2 sezondur. Eskiden izlerken kendimi orada hissederdim, o korkuyu, o caresizliği, o düzenin bozulmuşluğunu hissederdim. Milletin kötü dediği bölümlerde bile aynı duygular hissedilirdi. Şuan bollywood aksiyonuna sardı dizi, bir hint dansı eksik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sherlock Domates -- 15 Kasım 2017; 13:57:23 >
      |
      |

• Çavuş
      83 Mesaj
      15 Kasım 2017 15:45:36
      Dizinin bu kadar saçma sapan bir yere doğru sürüklenmesi içimi acıtıyor gerçekten de, yukarıdaki yorumda bahsedildiği gibi o korku, çaresizlik ,düzenin bozulmuşluğu nerede kaldı, kurşun bulamıyorlardı ateş etmek için şimdi bol keseden atıyorlar, zombilerden kaçmak için girişim de bile bulunulmuyor, her yer insan, bu kadar insanın olduğu dönemler olmamalı, üç beş kişinin hayatta kalmak için birbirlerine sıkı sıkıya sarıldıkları zamanları özlüyorum.

Yazık.
      |
      |

• Yüzbaşı
      586 Mesaj
      15 Kasım 2017 19:38:12
      8x4 nerden izleyebilirim arkadaşlar uygun bir altyazıda bulamadım yardımcı olabilcek var mı
      |
      |

• 15 Kasım 2017 20:12:09

Bölüm oldukça güzeldi ben beğendim, hatta en zevk aldığım bölümlerden biriydi. Shivia ve Eric'in ölümüne acayip üzüldüm

|
      |

|| Intel Core İ7 -4720HQ - 6 MB Cache || Hitachi Travelstar 5K1000 5400 RPM 1 TB SATA || 128 Bit DDR3 2 GB Nvidia GeForce GTX 950M ||
      DDR3L -1600 (800 MHz) 12 GB Ram
      || SonicMaster Audio Technology ||
      4K Output Support
      || IceCool || DVD Super Multi ||
      || LG 43UF7787 || J5 2016 || NİKON S3200 ||

Ne bitap, ne de sarhoşum ama hakikat rahat vermiyor..
      Bir gün daha devrildi ama hiç bir anlamı yok inan, her yolu denedim zaman akıyor..
    • Yüzbaşı
      321 Mesaj
      15 Kasım 2017 20:43:10
      dizi keşke 5. sezonda bitseydi de efsane olarak kalsaydı akıllarda.
      |
      |

• Yarbay
      3332 Mesaj
      16 Kasım 2017 01:43:09

negan olayı çıktığından beri bu silah kullanılmışmıydı_?
      |
      |
      darkeagle66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR
    • Yüzbaşı
      639 Mesaj
      16 Kasım 2017 08:46:14
      Ben de kızıyorum yeni sezon berbat gidiyor ama yine de diziyi bırakamıyorum, bir sonraki bölümü merak ediyorum.
      |
      |

• 16 Kasım 2017 17:47:57
      Hep sormuşumdur 8 sezon oldu bir kere kıl aylarını görmedik neden acaba

|
      |

kural dışı kalmışız haberimiz yok
    • Teğmen
      140 Mesaj
      16 Kasım 2017 21:45:16

Ulan shivanın ölümü üzdü bee..Kralın bütün adamlarını kaybedişi filan yazık oldu ... Ama 4. bölümün yıldızı hiç kuşkusuz Carol dur abi.. Kadın efso ya tek başına binaya girip nasıl indirdi hepsini ..
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      16 Kasım 2017 23:31:19
      Oysa 7.sezonun ilk bölümleri ne kadar heyecanlı ve güzeldi.Sonra 7x4 yada 5 ten sonra izlemeyi bıraktım geri dönmeyide düşünmüyorum.Yazık oldu güzel diziydi.

|
      |

• Kurmay Yarbay
      3427 Mesaj
      17 Kasım 2017 11:55:19
      Dizideki sıkıntı şu; gösterilen amaç hedef sadece hayatta kalmak olarak aktarılıyor. Sırasıyla zayıftan güçlüye doğru karşılaştıkları düşmanlar, kendini tekrar eden yapı...

Tamam dizideki amaç, bunlar yaşanırken insanların ruh halini ve tercihlerini gerçekçi yansıtmak fakat artık dizideki çoğu mevzu kendini tekrar etmeye doyamadı.

Bu dizi nereye gidiyor arkadaş ? mekan bul sonra bir tanede düşman bul, onları kaybet yenilerini bul :) Bu döngü dışında dizi bir şey sunmuyor.

En başlarda çaresizlerdi, bir arayış içindelerdi ve hedefleri olduğundan acaba sonunda ne olacak diye bekliyorduk. Fakat şimdi daha sezonun başındayken sonunu anlıyoruz.

Negan ile karşılaştıklarında hepimizin kafasında ne belirdi ? Bu adam başta bunlara dişini gösterecek, sonra bizimkiler afallayacak, toparlanma süreci ve Negan'a savaş açacaklar ? :) Bunu 1,5 sezonda aktardılar...

İzleniyor fakat artık heyecanı kalmadı...
      |
      |

• Yüzbaşı
      332 Mesaj
      17 Kasım 2017 12:45:18

Hocam o bahsettiğin yaşam döngüsü tabiki olacak sinema ve dizi evrenlerinin temel prensibi ve devamlılık getiren nokta.

Burada sıkıcı olan asıl olay , karşılaştıkları düşmanlar; kişisel gelişmelerine yaptıkları katkılar ve buldukları çözüm yollarının

yansıtılması ne dram nede aksiyon nede zombi sevenleri tatmin etmiyor.

Ben rahmetli Romero'nun hayranı olarak diyebilirim ki dizi sezon 7 bölüm 1 den sonra kırılım yaşadı ve sonrada kurtaramadı.
      |
      |
      Bahsedilenler: oyuncu11790

• Kurmay Yarbay
      3427 Mesaj
      17 Kasım 2017 13:07:49
      quote:

Orijinalden alıntı: tembelreis

Hocam o bahsettiğin yaşam döngüsü tabiki olacak sinema ve dizi evrenlerinin temel prensibi ve devamlılık getiren nokta.

Burada sıkıcı olan asıl olay , karşılaştıkları düşmanlar; kişisel gelişmelerine yaptıkları katkılar ve buldukları çözüm yollarının

yansıtılması ne dram nede aksiyon nede zombi sevenleri tatmin etmiyor.

Ben rahmetli Romero'nun hayranı olarak diyebilirim ki dizi sezon 7 bölüm 1 den sonra kırılım yaşadı ve sonrada kurtaramadı.

Katılıyorum, dizide her şeyden olmaya başladı lakin hiç bir şey tam değil...
      |
      |

• Yarbay
      15488 Mesaj
      17 Kasım 2017 14:49:52
      Bu sezonun nasıl biteceğini tahmin ediyorum, dönünce ıslık çalan manuş baba kadroya dahil olacak ve şarkısına eşlik edecek kişi rick e bakıp hey beach face diye bağıracak, o kişi kim mi? Anlayamazsınız. At fava bekle

|
      |

• Yarbay
      2184 Mesaj
      17 Kasım 2017 16:39:40
      Dizi baydı gerçekten. Klişenin dibine vuruluyor artık. Ölecek olan karakter birkaç bölüm iyice göze sokulur ki izleyici duygusal bağ hissetsin, ölümü vurucu olsun. Şimdi de Ezeqiel’in abartılı halleri var. Çizgi roman hakkında bir fikrim yok ama öldürcekler gibi görünüyor. Umarım ölmez.

|
      |

• Yüzbaşı
      947 Mesaj
      18 Kasım 2017 01:00:39
      Artık midem kaldırmıyor mantık hatalarını sezon bitince toptan ilerleterek izlerim atık
      |
      |

• Emekli Yönetici
      9522 Mesaj
      18 Kasım 2017 16:58:30
      Şu güzelim diziyi ne hale getirdiler.Özellikle bu sezon.Ne çarpışmaymış arkadaş aksiyon dizisine döndü.Ayrıca çatışma sahneleri de çok amatörce çekilmiş.Kurtlar Vadisi tadında...
      |
      |

LosT - Prison Break - Chuck - Heroes - Gossip Girl - FlashForward - The Pacific - Terminatör:Sarah Connor Chonicles - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand - Human Target - Band Of Brothers - Blue Mountain State-Persons Unknown - Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd - Hung-The Lost Room-Breaking Bad - V - The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire - The Event - The Vampire Diaries - The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova - Arrow -Vikings -The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions - Taboo - Punisher - Mindhunter - Dark

• Binbaşı
      1763 Mesaj
      19 Kasım 2017 00:25:46
      Arkadaşlar 7.sezon Türkçe altyazı nerden indirebilirim?
      |
      |

BURSA/TEKSAS

Xbox Live: GreenWhite1963

Reklamlar
modasor
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
4,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.