Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1955. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19531954195519561957
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncel bi şekilde izlemiyorsanız zorluk cekersiniz beyler , dizi yasak olduğu için sezon tatili aralarında ilgilenmiyo insanlar ne ortalıkda alt yazı ne link nede bölümler kalıyo , dizi siteleride bu süreçde kaldırıyolar sitelerden. O yüzden zor yani bulmanız bi şans torrent filan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben torrentten nasıl buluyorum arkadaşlar bir siz mi bulamıyorsunuz yapmayın allah aşkına .
  • Hocam hangi torrente var şu an pm atar mısınız. Ben bulamadım altyyazısını. Sadece bölümler var.
  • John Bernecker isimli arkadaş 10 metreden kafasının üzerine düşmüş sette dizinin çekimlerini durdurmuşlar
  • 7.sezon 6. bölümden 16.bölüme kadar indirme linkleri elimde var isteyen pm atabilir bana

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

John Bernecker isimli arkadaş 10 metreden kafasının üzerine düşmüş sette dizinin çekimlerini durdurmuşlar

LoooooooooL
  • dublör hayatını kaybettiği için çekimler süresiz olarak durduruldu
  • prolotus37 kullanıcısına yanıt

• prolotus37 kullanıcısına yanıt
    Şakasını yapmıştım üzüldüm şimdi.

• Gerçekten çok üzücü bir durum. Fakat aklıma takılan bir nokta ar bu olayda. Teknolojinin bu kadar geliştiği dönemde 10 metre yüksekte çekimler sırasında birisinin düşme riski olabileceği bir sahne çekmek çok mantıksız geldi bana. 2 metre yükseklikte bir platform kurulup sonradan görüntü eklenebilirdi. Bir insanın hayatı bu kadar değersiz olmamalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

John Bernecker isimli arkadaş 10 metreden kafasının üzerine düşmüş sette dizinin çekimlerini durdurmuşlar

Maalesef dublör 13 Temmuz 2017 tarihinde ölmüş

• Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Bu sektörde kamera arkası çalışanların işleri gerçekten çok zor ve tehlikeli. Kamera önüne geçenler işin kaymağını yese de aslında en büyük işi onlar başarıyorlar ve tabiki kapitalist düzen her yerde aynı sonucu veriyor.

Emekçiler eziliyor başkaları işi götürüyor. Türkiye'de bu sektörde çalışan birkaç arkadaşım var. Çalışma saatleri ve koşulları kabul edilemeyecek derecede kötü durumdalar.
  • Bende gördüm dün haberi yazık ya üzüldüm adam sanırım aaronun dublörü ona benzettim nedense , ölüm bu acısının dengi yok ertelensin bi süre. Allah rahmet etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batucan57

Benim bişey dikkatimi çekti hiç bebek ya da çocuk zombi yok neden?

Eski bölümlerde var
  • TWD bütçesi mi bu kadar yetersiz yoksa dizi sahipleri mi berbat anlamak güç, abd de bu durumun yaptırımı ne olacak acaba

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Bütçeyle ilgili bir problem olduğunu sanmıyorum ama geçen sezon geyik sahnesinde dizi setinde bu işten anlamayan insanların olduğunu görmüştük. Belki de uğraşmamak için böyle yapıldı. ABD'de bu tarz bir olaya büyük yaptırımlar uygulanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Bütçeyle ilgili bir problem olduğunu sanmıyorum ama geçen sezon geyik sahnesinde dizi setinde bu işten anlamayan insanların olduğunu görmüştük. Belki de uğraşmamak için böyle yapıldı. ABD'de bu tarz bir olaya büyük yaptırımlar uygulanır.

Demek ki, TWD gibi nispeten büyük bir kitleye hitap eden yapımlarda bile bazı şeyler kötü yönetiliyormuş, insan canına mal olacak kadar, rahmet etsin diyecek bir şey yok yapımcılar bunun cezasını düşünsün artık.

• 7. sezonu şimdi bitirdim

Lanet pislik Negan ölmedi. Tam Carl'a saldıracakken kaplanın gelmesi Efsane sahneydi. Diğer sezon yine bunlar arasındaki kavgayı göreceğiz değişen bir şey yok. Yine sezon bitince izleyeceğim çok sıkıcı geliyor bana bölümler. İleri sara sara izliyorum.
  • sezon arası bölüm diyorlardı , o oynadımı 1 bölümlük?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dopamine. -- 17 Temmuz 2017; 9:6:4 >
  • Shane reyizi özleyen bi ben miyim

• 
Sayfa: önceki 19531954195519561957
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.