Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1938. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Finale bak ya nerde o rickin kurnazlıkları planları adamın suratına öyle bakıyor, bütün sezon rick kesin bir süpriz yapıcak diye bekleyerek geçti
  • öyle g... böyle ...... demişler, doğru da söylemişler. Bu kadar gereksiz bi sezon olamaz dedik finaliyle bir kez daha kapak etti bizi, oluyormuş hani.

İlk sezon da dahil en saçma şekilde ilerleyen sezondu. Aksiyon filan da demiyorum bak hani Breaking Bad, Game of Thrones filan da bu ayarda diziler ama onlar cuk oturtuyor, bu gereksiz oğlu gereksizlerin yaptığı ise reklam koyayım para kazanayım. Biz direk netten izlediğimiz için anlamıyoruz ama yorumlarda filan çok kayıyorlar yapımcılara reklam sürelerinden filan. Tüm sezon Rick'le Michonne'un anlamsız yiyişmelerini, gay lezbiyen muhabbetlerini izledik, yazık anasını satayım ya, yediler bütün bölümleri.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Kanka bu kadar eleşrmişsin de en kötü dizi falan demişsin ancak bu kadar uzun yazman ve 7. Sezonun sonuna kadar da izlemen güzel bir ironi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş ağacın üstüne bir tane nişancı koyup şu herifi vurmak o kadar mı zor ya? İlk bölümden itibaren izlediğim dizi ne kadar kötü olursa olsun bırakamıyorum ama her bölüm mantık hatalarından defter doldurulur be...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

Kanka bu kadar eleşrmişsin de en kötü dizi falan demişsin ancak bu kadar uzun yazman ve 7. Sezonun sonuna kadar da izlemen güzel bir ironi

Bölümleri atlayarak geçtiğim için sıkıntı yok. Oturup da izlemiyorum.

Devam etme sebebim de en azından sezonu bitirmek. 8.sezonu izleme gibi bir planım yok.

Ayrıca dizinin gitgide kötüleştiğini yazdım ben. Şu an evet AMC'deki en kötü dizi. Her bölüm ayrı bir saçmalık var hangi birini yazalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erwin -- 4 Nisan 2017; 12:17:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Dizideki kanser Rick'in grup zaten. Nereye gitseler kurutuyorlar. 2.sezondan itibaren gittikleri her yerin anasını bellediler. Hala daha biz haklıyız bi şöyleyiz böyleyiz diye geziyorlar. Hiçbir zaman suç kendilerinde değil zaten.

ricki öldürüp , negan ile devam etseler :)

• berabere bitti değil mi ?
  • ???????????

• quote:

Orijinalden alıntı: V1CT0RY

Arkadaş ağacın üstüne bir tane nişancı koyup şu herifi vurmak o kadar mı zor ya? İlk bölümden itibaren izlediğim dizi ne kadar kötü olursa olsun bırakamıyorum ama her bölüm mantık hatalarından defter doldurulur be...

Michonne'u manzara seyretsin diye dikmediler ya?
  • Erwin kullanıcısına yanıt

En kötü Negan reis hasar alabilirdi. Hareket çekip gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dizideki kanser Rick'in grup zaten. Nereye gitseler kurutuyorlar. 2.sezondan itibaren gittikleri her yerin anasını bellediler. Hala daha biz haklıyız bi şöyleyiz böyleyiz diye geziyorlar. Hiçbir zaman suç kendilerinde değil zaten.

İnsani yönden bir grup olması bunun nedeni, Negan ise acımasız biri.

Rick acımasız olsa, tek 1 insanı düşünmese zaten Negan'dan daha güçlü olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naviqator kullanıcısına yanıt
    Silver 1 oyuncusu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Vasat bir finaldi bence.

Müziğin başladığı son kısım güzeldi sadece. Bunlar hala güvenememeyi öğrenemediler mi 7 sezondur?

Sondaki heykeli kim bıraktı çıkaramadım ben?

Yüzü yanık uzun saçlı eleman var ya adı Dwight'tı galiba o bırakıyor haberim yoktu diye Negan'ın çöplükte yaşayanlarla anlaştığı hakkında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sufistike kullanıcısına yanıt
    öyle vallahi ben zaten en başından beri negana hak veriyorum ama yinede duygusal açıdan rick tarafının kazanmasını istiyorum ama realist bakınca negan kesinlikle haklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

Sezon finalinin en güzel repliği bence buydu

You can do it right in front of me, you can take my hands. I told you already, i am gonna kill you, all of you. Maybe not today maybe not tomorrow but nothing is gonna change that nothing. You all already dead...

https://www.youtube.com/watch?v=iDlZki4sSH4

Alexandria will not fall, not on this day!

edit: Bu sahneden sonra favori karakterim Ezekiel oldu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirzaloglu -- 4 Nisan 2017; 12:50:2 >

• Finalde çöpçülerin yamuk yapacağını gözümüze gözümüze soktular, çömelip puroyu söndüren kadından anladık bir şeyler olacağını. Onu hissettirmemeleri lazımdı.

Bir de Sasha'nın bölüm başında mastürbasyon yaptığını düşünen tek ben miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 4 Nisan 2017; 14:18:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Finalde çöpçülerin yamuk yapacağını gözümüze gözümüze soktular, çömelip puroyu söndüren kadından anladık bir şeyler olacağını. Onu hissettirmemeleri lazımdı.

Bir de Sasha'nın bölüm başında mastürbasyon yaptığını düşünen tek ben miyim?

Michone'nun çatı sahnesinde çöpçülerden kadının, ben bu köşeyi alırım diyip pis pis sırıtarak biz kazanacağız demesinden anladım ben bişeyler olacağını.Tabut sahnesine gelirsek masturbasyon değilde birileri Sasha'ya muamele yapıyor sandım ölmeden önce son kez

• quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

quote:

İnsani yönden bir grup olması bunun nedeni, Negan ise acımasız biri.

Rick acımasız olsa, tek 1 insanı düşünmese zaten Negan'dan daha güçlü olurdu.

Rick'in grubu mu insani?

• Dişleriyle adamın boğazını parçalayan Rick, yarım saat boyunca kafasına silah dayayan çöpçü hatunu alt edemedi. Sen polis değil misin? bunun eğitimini almadın mı? diye sorarlar adama.

• Kim ne derse desin bu dizinin sezon finalleri efsane oluyor

Tüm gruplar deşifre oldu artık herkes birbirini tanıyor. Negan kaçarken kamyonun arkasından en az 20 kişi taradı ama hiç birimi lastiklere yada benzin deposuna gitmedi? Sasha'nın zombisini iyi yapmışlar ha

Artık yeni bir savaş da rick ve grubunun kazanacağına eminiz. Bu kadar olaydan sonra negan sağ bırakmaz. Öldürürse de dizi biter zaten.

Çöpçü + Saviors VS İskenderiye + Kingdom + Hiltop

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.