Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya geçmiş bölümleri ne güzel indiriyordum mamundadan, artık yüklenmiyor mudur nedir 2. sezonun önceki bölümlerini de silmişler siteden
  • Nereden indiricez pm atsın birisi bi zahmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Diziyi elestirince bizi elestiren insanlari anlamiyorum.

Burasi forum. Istedigimiz gibi elestiririz.

Isterseniz Walking Dead SAKSAKCILARI diye bir konu acin ve oradan saksaklayin.

Gene cok yavas bir bolum.

Guzel anlari vardi tabi ki.

Bu arada aksyondan kastim sahsen dakika basi zombi gelmesi degil, fakat az ufak bir konu ustune cok dusuyolar

Dizinin sonu hostu begendim, ama isin kotu yani bu dizide bir cok bolumde OF NE GUZEL SON dedim, sonraki bolumu merakla izledim ve o bolum bi oncekinden dahada yavas gecti.

40 dakikada zaman caliyolar gibi.

Izlemeye devam.

Ortamlar, cekimler ve her ne kadar yavas gitsede konu guzel.

sizde walking dead aksiyon yok grubu kurun ayrıca bugün arka sokaklar var tavsiye ederim aksiyona doyarsın ..Eleştirin ama sayfanın yarısında aynı muhabbet konuşmalar uzadı vs nasıl bir kişiliğiniz var çözemedim adamlar 2 dk konuşuyor hemen sakız gibi uzadı oluyor hayır o değil kaç kez yazıldı psikoloji üzerinde düşülüyor çünkü türü bu adamlar sadece zombi öldürmek üzerinde dizi yapmıyoruz dediler

Oncelikle saygin olsun. Ama iste tipik psikolojidir bu. Benim begendigim bir seyi baskasi nasil begenmez.

Burasi ne konusu? Walking Dead konusu

Burasi ne? Forum.

Walking Dead konusunda forumda ne konusulur? walking dead hakkinda bilgiler, cikis tarihi, yeni bolumler, fragmanlar, guzel yonleri ve elestiriler.

E o zaman neden bu kadar fazla daraliyosun biri elestirince.

Aksiyon istemiyoruz devamli diyede dedim fakat biraz konu olsun.

Benim kisiligim gayet yerindede sen insanlara boyle ithamlarda bulunduguna gore sende ufak bir sorun var sanirim.

Tam 4 bolumdur o ahirdaki walkerlar hakkinda uzattilarda uzattilar. Kusura bakma. Yasli adam bir turlu kovamadi gitti, ikide bir AYNI restlesmeler, muhabbetller devamli ayni konu uzerinde donuyor.

hayir bu forumu gectim yabanci forumlarada bir baksan bunu goruceksin.

ha bu sana oyle gelmiyebilir ama senin bizlerin bunu elestirmemiz gram ilgilendirilmemeli.

Biraz saygili ol. Karsi bir argumanin var ise gel.

Bence SIKICI degil, soyle boyle de, ama gelipde elestirenlere laf atma.

Tekrar diyorum saygili ol.

Hayatta her fikri seviceksin diye bir sey yok ama saygi goster. Sonucta o fikir sana hakaret eden veya sana ucu dokunan bir fikir degil.

Dedigim gibi zombi oldurmek AZ olsun yinehatta bu kadar olsun ama biraz daha konu katsinlar.

Son 4-5 bolum TAMAMEN AYNI konu. Son 2 dakikasinda bi aksyon oluyo, 3 zombi oluyo o kadar.

O yuzden ben bu forumda istedigim kadar bunun hakkinda konusurum senide 1 gram ilgilendirmez.

• 8

Fena bölüm değildi. Beyni olan aylaklar daha tehlikeli
  • Saplanıp kaldılar aynı yere....
  • Dizide ilk sezonki heyecandan eser yok, tamam bir yere kadar kabul edilebilir bir sürü şok yaşadılar, fakat bu kadar hareketli olması gereken dizi sanki romantik ve kurgusu çok yavaş ilerleyen bir diziye dönüşüyor. Bu kadar aradan sonra daha yaratıcı senaryoların olması gerekir..
  • İlk sezon gayet başarılıydı ama 2. sezona pek ısınamadım hep aynı şeyler gibi geldi bana
  • Güzeldi yeni bölüm.
  • son 5 dakika çok iyiydi gerisi boştu.
  • Klasik 2. sezon bölümüydü. sezon sonuna doğru biraz aksiyon olur ve 6 ay 3. sezonu bekleriz

Rick elini silaha götürünce dedim Red Kit gibi vuracak ve öyle de oldu
  • Sacma sapan ilerliyor dizi. Boyle olacagini bilsem 2.sezona baslamazdim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

quote:

Diziyi elestirince bizi elestiren insanlari anlamiyorum.

Burasi forum. Istedigimiz gibi elestiririz.

Isterseniz Walking Dead SAKSAKCILARI diye bir konu acin ve oradan saksaklayin.

Gene cok yavas bir bolum.

Guzel anlari vardi tabi ki.

Bu arada aksyondan kastim sahsen dakika basi zombi gelmesi degil, fakat az ufak bir konu ustune cok dusuyolar

Dizinin sonu hostu begendim, ama isin kotu yani bu dizide bir cok bolumde OF NE GUZEL SON dedim, sonraki bolumu merakla izledim ve o bolum bi oncekinden dahada yavas gecti.

40 dakikada zaman caliyolar gibi.

Izlemeye devam.

Ortamlar, cekimler ve her ne kadar yavas gitsede konu guzel.

sizde walking dead aksiyon yok grubu kurun ayrıca bugün arka sokaklar var tavsiye ederim aksiyona doyarsın ..Eleştirin ama sayfanın yarısında aynı muhabbet konuşmalar uzadı vs nasıl bir kişiliğiniz var çözemedim adamlar 2 dk konuşuyor hemen sakız gibi uzadı oluyor hayır o değil kaç kez yazıldı psikoloji üzerinde düşülüyor çünkü türü bu adamlar sadece zombi öldürmek üzerinde dizi yapmıyoruz dediler

Oncelikle saygin olsun. Ama iste tipik psikolojidir bu. Benim begendigim bir seyi baskasi nasil begenmez.

Burasi ne konusu? Walking Dead konusu

Burasi ne? Forum.

Walking Dead konusunda forumda ne konusulur? walking dead hakkinda bilgiler, cikis tarihi, yeni bolumler, fragmanlar, guzel yonleri ve elestiriler.

E o zaman neden bu kadar fazla daraliyosun biri elestirince.

Aksiyon istemiyoruz devamli diyede dedim fakat biraz konu olsun.

Benim kisiligim gayet yerindede sen insanlara boyle ithamlarda bulunduguna gore sende ufak bir sorun var sanirim.

Tam 4 bolumdur o ahirdaki walkerlar hakkinda uzattilarda uzattilar. Kusura bakma. Yasli adam bir turlu kovamadi gitti, ikide bir AYNI restlesmeler, muhabbetller devamli ayni konu uzerinde donuyor.

hayir bu forumu gectim yabanci forumlarada bir baksan bunu goruceksin.

ha bu sana oyle gelmiyebilir ama senin bizlerin bunu elestirmemiz gram ilgilendirilmemeli.

Biraz saygili ol. Karsi bir argumanin var ise gel.

Bence SIKICI degil, soyle boyle de, ama gelipde elestirenlere laf atma.

Tekrar diyorum saygili ol.

Hayatta her fikri seviceksin diye bir sey yok ama saygi goster. Sonucta o fikir sana hakaret eden veya sana ucu dokunan bir fikir degil.

Dedigim gibi zombi oldurmek AZ olsun yinehatta bu kadar olsun ama biraz daha konu katsinlar.

Son 4-5 bolum TAMAMEN AYNI konu. Son 2 dakikasinda bi aksyon oluyo, 3 zombi oluyo o kadar.

O yuzden ben bu forumda istedigim kadar bunun hakkinda konusurum senide 1 gram ilgilendirmez.

konudaki mesajların %90 ı aksiyon yok konuşmalar uzun sitemi olunca kabak tadı veriyor. burası forum ortamı birşey eleştirilmişse hak verilir 10 defa aynı şeyi papağan gibi tekrarlamanın alemi yok ki ayrıca bana saygılı ol diyen bir profilde bu mesajın amacı nedir ? ''Isterseniz Walking Dead SAKSAKCILARI diye bir konu acin ve oradan saksaklayin.'' çok teşekkür ederim sizden gördüğüm saygı ile size hitap ettim ama beğenemediniz galiba o zaman sizde şakşakçılara saygı duyun ? burası forum ortamıydı ? hani ne oldu ?

• Klasik 2.sezon bölümü yazmış respawn05 bencede öyle yine aradan önce yaptıklarını yaptılar.
  • idare eden bir bölümdü. ama
    kalan bölümlerde Loriyi aramakla geçirirlerse
  • Yeni Bölüm Bugün mü ? Bugün ise FX te Aynı Saat te mi ?
  • hayatımda izlediğim en iyi sahnelerden biriydi..:

tabii ki bar sahnesi..
  • Sıkıcı bir bölümdü

Dizi sadece abd'de yayınlanmıyor diğer ülkelerede pazarlayıp ciddi gelir elde ediyorlar ama 2'nci sezonda bölümlerde maliyeti bayağı kıstılar bölümlere muhteşem yüzyıl kadar bile para harcanmıyor adamlar yolunu bulmuş.Öncelikle altını çizeyim aksiyon yada bol zombi öldürsünler demiyorum ama bari dizi bu çizgide gidecekse eğer diyalogları adam akıllı yazsınlar onada razıyız ama onda da başarılı değiller.Özetle boş bir bölümdü diziye başlayan birisi 7 bölümden sonra 8'nci bölümü es geçip 9'ncu bölümden izlemeye başlasa hiçbir şey kaybetmez

• kötü geçen 2. sezonun ilk yarısı ve 2.5 aylık aranın ardından çok büyük beklentiye girdim sanırım.Bu bölümü pek beğenmedim ancak ilerleyen bölümlerde çok daha iyi olacağından eminim.
  • ilk sezon sıradan bir zombi dizisi idi, yorumlara göre göre 2. sezon daha kötü
    .... heyecan ve merak uyandıran bir şey gerçekleşmiyor
  • Bu konularda yeteneksizimdir yeni bölüme ulaşamadım bir türlü
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.