Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ambrosia_

promo
    http://www.youtube.com/watch?v=hdNRp_XxJvo

Gerilim dolu bir bölüm olacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

40 dakikam çöpe gitti.Dizi dahada bozmuş.Ayrıca çok kısa ve 3 ay bunun için mi bekledik?Diziyi hep sonu kurtarıyor.
    Bu arada Rick neden vurdu ki durduk yere?Belki bişey yapmayacaktı adamlar?!

Adamın bakışı değişip aniden silahına yöneldi muhtemelen Rick'i vuracaktı. Çok ani olduğu için görememişsindir belki sonra Rick bi kovboy edasıyla hızla silah çekip headshot attı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 13 Şubat 2012; 18:12:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

40 dakikam çöpe gitti.Dizi dahada bozmuş.Ayrıca çok kısa ve 3 ay bunun için mi bekledik?Diziyi hep sonu kurtarıyor.

Adamın bakışı değişip aniden silahına yöneldi muhtemelen Rick'i vuracaktı. Çok ani olduğu için görememişsindir belki sonra Rick bi kovboy edasıyla hızla silah çekip headshot attı

Diziyi izlerken anlamaya çalışmayıp sadece zombi sahnesi ararsa bazı arkadaşlar tabi böyle pislik atarlar diziye. Dizi gayet iyi gidiyor, Feriha, Fatmagül tarzı diziler ülkemizde reyting yaparken böyle yapımlar dizi kavramını bize tattırıyor.

• Boş bölümdü,artık iyice tarzı oldu dizinin son 3-4 dakikada aksiyona bağlaması
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10.5

quote:

quote:

Diziyi izlerken anlamaya çalışmayıp sadece zombi sahnesi ararsa bazı arkadaşlar tabi böyle pislik atarlar diziye. Dizi gayet iyi gidiyor, Feriha, Fatmagül tarzı diziler ülkemizde reyting yaparken böyle yapımlar dizi kavramını bize tattırıyor.

Arkadaşım ilk başta bende severek izliyordum fakat sonradan çok bozdu.40 dakika boyunca zombilerin ahırdan kaçması konu alınmış.İlk bölümler nasıldı bu nasıl.Yorum yapmam seni rahatsız ettiyse forum gibi ortamlarda takılmayın bence,forumlarda yorum yapılır çünkü.Herkes senin sevdiğin şeyi sevmek zorunda değil.Bu kadar bencil olmamalısın bence.

• Mamundaya yüklenmiyo mu la bu dizi? aratıyorum 1. sezon çıkıyo :S
  • Sıkıcı bir bölümdü. 2. sezon dizi çizgisinden çok kaydı.
  • beyler .amunda (nasıl birşey oldu böyle neyse anladınız) ya baktım şimdi yok herkes sabah 9 gibi gelir demişti baktım yok ne yapıcam başka bir sitede hesabımda yok
  • Malum sitede neden yok bölüm?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 10.5

quote:

quote:

Arkadaşım ilk başta bende severek izliyordum fakat sonradan çok bozdu.40 dakika boyunca zombilerin ahırdan kaçması konu alınmış.İlk bölümler nasıldı bu nasıl.Yorum yapmam seni rahatsız ettiyse forum gibi ortamlarda takılmayın bence,forumlarda yorum yapılır çünkü.Herkes senin sevdiğin şeyi sevmek zorunda değil.Bu kadar bencil olmamalısın bence.

Nerden nereye geldin ben sadece diziyi farklı açılardan görmek gerektiğini söyledim, Ülkemizdeki yapımlara baktığımızda Walking Dead gibi diziler gerçekten çok iyi durumda, tabiki ilk bölümler size daha iyi gelicek çünkü daha dizi ile yeni tanışmıştık ve yeni olan herşey güzeldir.

• başlangıçta frank deborantın adı yazıyo gerimi döndü acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock

Çok boş bir bölümdü bunun içinmi bekledik o kadar
    Çok boş bir bölümdü bunun içinmi bekledik o kadar ,spartacus 1 bu 2 oldu 35 boş dizi çek ,son 5 dk merak uyandırıcı bişiyler salla kafandan haftaya gene izlet helal olsun,turk dizi senaristlerini geçtiler
    TAMAM SAKİNİM
    +TORRENT linki bulamayan arkadaşlara site ismi vereyim kickasstorrents.com bu sitede her türlü diziyi cıktıgı gibi (pazartesi sabahı saat5te)en hızlı şekilde indirebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melladin -- 13 Şubat 2012; 19:21:00 >

• Beklediğim gibi çıktı... Önce tabiki sophianın yasını tutacaklardı,dertleşme,günah çıkarma olacaktı.. Ama diğer bölüm pek bi aksiyonu bol olacak....

Shane hırslı gözükebilir ama , rick adamım çaktı headshotu .. O şişkonun konuşmasından anladım zaten bi bokluk çıkacağını....
  • indiren biri varsa link atabilir mi? Torrent sitelerine düşmüyor, bir tane indirdim bozuk çıktı, hata veriyor. Iki tane daha indirdim onlar da rar dosyası ama nasıl bir zekaysa şifre istiyor ama içine şifre koymuyorlar! Yemin ediyorum indirecek WD arama sürem dizinin süresini geçti. Indiren biri varsa link atarsa iyi olur, yoksa PC'den izleyeceğim artık, zaten yine tırt bir bölümmüş galiba.
  • ben indirdim izledim. yorumum aşağıda

film kaldığı yerden çiftlik etrafında yine devam ediyor. fakat fikirlerimde değişiklik oldu. filmin sonundaki olayın ardından marşıl rickin grubunu kovmaktan vazgeçebilir. çünkü şuan çiftlik tehlikede.
  • web-dl pm ala bilirmiyim?
  • beyler googleda şunu arayın download linkleri çıkıyor bi dünya

The Walking Dead S02E08 720p HDTV x264-ORENJI
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Diziyi elestirince bizi elestiren insanlari anlamiyorum.

Burasi forum. Istedigimiz gibi elestiririz.

Isterseniz Walking Dead SAKSAKCILARI diye bir konu acin ve oradan saksaklayin.

Gene cok yavas bir bolum.

Guzel anlari vardi tabi ki.

Bu arada aksyondan kastim sahsen dakika basi zombi gelmesi degil, fakat az ufak bir konu ustune cok dusuyolar

Dizinin sonu hostu begendim, ama isin kotu yani bu dizide bir cok bolumde OF NE GUZEL SON dedim, sonraki bolumu merakla izledim ve o bolum bi oncekinden dahada yavas gecti.

40 dakikada zaman caliyolar gibi.

Izlemeye devam.

Ortamlar, cekimler ve her ne kadar yavas gitsede konu guzel.

sizde walking dead aksiyon yok grubu kurun ayrıca bugün arka sokaklar var tavsiye ederim aksiyona doyarsın ..Eleştirin ama sayfanın yarısında aynı muhabbet konuşmalar uzadı vs nasıl bir kişiliğiniz var çözemedim adamlar 2 dk konuşuyor hemen sakız gibi uzadı oluyor hayır o değil kaç kez yazıldı psikoloji üzerinde düşülüyor çünkü türü bu adamlar sadece zombi öldürmek üzerinde dizi yapmıyoruz dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

beyler .amunda (nasıl birşey oldu böyle neyse anladınız) ya baktım şimdi yok herkes sabah 9 gibi gelir demişti baktım yok ne yapıcam başka bir sitede hesabımda yok

Orada 2.sezonla alakalı hiçbir şey bulamadım ben, tl var neyse ki oradan buldum
  • beyler konusu açılır gibi olmuşken mamunda üyeliği paylaşabilecek varmı ratio sorunuda yokmuş ne olur paylaşın
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.