DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
The Walking Dead (2010- ) | 7. SEZON BİTTİ | 8. SEZON EKİM 2017'DE
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
39.269
Cevap
376
Favori
1.054.651
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> The Walking Dead (2010- ) | 7. SEZON BİTTİ | 8. SEZON EKİM 2017'DE
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      Beğenmeyen izlemesin arkadaş.

Gayet de güzel bir bölümdü. Hele son 3 dakikası mükemmeldi. O iki adamın tipinden belliydi zaten arkadaş canlısı olmadıkları, Rick'de iyi headshot yaptı
      |
      |

STRIX GTX1080 ® Intel i7-7700k ® MSI Z270 TOMAHAWK ® Samsung 850 EVO ® Corsair 2x8G 3000MHz C15
      DELL S2417DG WQHD 165Hz GSync
      SteelSeries Apex M400 ® Logitech G402 Hyperion Fury ® Logitech G230
    • Binbaşı
      1614 Mesaj
      13 Şubat 2012 17:16:07
      quote:

Orijinalden alıntı: ambrosia_

promo
      http://www.youtube.com/watch?v=hdNRp_XxJvo

Ooo. İşte bu. Beklediğimiz heyecan ve hareketli sahneler yavaş yavaş başlıyor.
      |
      |

• Yarbay
      5861 Mesaj

iOS Beta Tester
      13 Şubat 2012 17:17:50
      Diziyi elestirince bizi elestiren insanlari anlamiyorum.

Burasi forum. Istedigimiz gibi elestiririz.

Isterseniz Walking Dead SAKSAKCILARI diye bir konu acin ve oradan saksaklayin.

Gene cok yavas bir bolum.

Guzel anlari vardi tabi ki.

Bu arada aksyondan kastim sahsen dakika basi zombi gelmesi degil, fakat az ufak bir konu ustune cok dusuyolar

Dizinin sonu hostu begendim, ama isin kotu yani bu dizide bir cok bolumde OF NE GUZEL SON dedim, sonraki bolumu merakla izledim ve o bolum bi oncekinden dahada yavas gecti.

40 dakikada zaman caliyolar gibi.

Izlemeye devam.

Ortamlar, cekimler ve her ne kadar yavas gitsede konu guzel.

Intel i7 4790k /// Asus Z97-A /// Asus Dual GTX1070 /// Corsair Vengance Pro 16gb (@2400mhz) /// WD 1TB /// Kingston SSDnow 120GB /// Sandisk Plus 480GB /// Corsair H60 ///LG 29UM68-9 Ultra Wide /// Bloody 740A keybaord /// Evga SuperNOVA G2 750W /// Corsair 400R /// Logitech G303 /// Skullcandy PLYR1 ///
    • Yarbay
      3278 Mesaj
      13 Şubat 2012 17:23:39
      2.5 aydır bunun için mi bekledik biz ya ulen glenn dizinin en güzel en tatlı hatununu götürüyorsun anasını satiyim
      |
      |

• Yüzbaşı
      413 Mesaj
      13 Şubat 2012 17:34:35
      Bekledigim kadar güzel bir bölüm olmamasına ragmen güzel sayılabilecek bir bölümdü.

Bu bölüm çiftlikten giderler diye düşünüyordum ama gidemediler yine.Bunlar çiftlikten gidemeyecekler herhalde bu sezon.Ama Rick'in headshotu harikaydı Rick'in yerlerdeki karizmasına arttırdı.
      |
      |

Take me back to my boat on the river I need to go down, I need to come down
      Take me back to my boat on the river And I wont cry out any more
      Time stands still as I gaze in her waters
      She eases me down, touching me gently
      With the waters that flow past my boat on the river
      So I dont cry out anymore ..
    • 13 Şubat 2012 17:55:47
      40 dakikam çöpe gitti.Dizi dahada bozmuş.Ayrıca çok kısa ve 3 ay bunun için mi bekledik?Diziyi hep sonu kurtarıyor.
      Bu arada Rick neden vurdu ki durduk yere?Belki bişey yapmayacaktı adamlar?!

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yarbay
      5300 Mesaj
      13 Şubat 2012 18:03:12
      quote:

Orijinalden alıntı: ambrosia_

promo
      http://www.youtube.com/watch?v=hdNRp_XxJvo

Gerilim dolu bir bölüm olacak gibi
      |
      |

Kural Disi Konu Destroyer
      I am not a robot. That wasn't flesh maybe. It's 3:36

• Yarbay
      5300 Mesaj
      13 Şubat 2012 18:05:15
      quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

40 dakikam çöpe gitti.Dizi dahada bozmuş.Ayrıca çok kısa ve 3 ay bunun için mi bekledik?Diziyi hep sonu kurtarıyor.
      Bu arada Rick neden vurdu ki durduk yere?Belki bişey yapmayacaktı adamlar?!

Adamın bakışı değişip aniden silahına yöneldi muhtemelen Rick'i vuracaktı. Çok ani olduğu için görememişsindir belki sonra Rick bi kovboy edasıyla hızla silah çekip headshot attı

Kural Disi Konu Destroyer
      I am not a robot. That wasn't flesh maybe. It's 3:36

• Yüzbaşı
      429 Mesaj
      13 Şubat 2012 18:07:40
      quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Alıntıları Göster

Adamın bakışı değişip aniden silahına yöneldi muhtemelen Rick'i vuracaktı. Çok ani olduğu için görememişsindir belki sonra Rick bi kovboy edasıyla hızla silah çekip headshot attı

Diziyi izlerken anlamaya çalışmayıp sadece zombi sahnesi ararsa bazı arkadaşlar tabi böyle pislik atarlar diziye. Dizi gayet iyi gidiyor, Feriha, Fatmagül tarzı diziler ülkemizde reyting yaparken böyle yapımlar dizi kavramını bize tattırıyor.

La Vittoria Sara Nostra

Psn:KartalPenChesi Steam:waResurge LoL: waResurge
    • Yarbay
      2485 Mesaj
      13 Şubat 2012 18:16:27
      Boş bölümdü,artık iyice tarzı oldu dizinin son 3-4 dakikada aksiyona bağlaması
      |
      |

Psn: Galifianakiss
    • 13 Şubat 2012 18:16:36
      quote:

Orijinalden alıntı: 10.5

Alıntıları Göster

Diziyi izlerken anlamaya çalışmayıp sadece zombi sahnesi ararsa bazı arkadaşlar tabi böyle pislik atarlar diziye. Dizi gayet iyi gidiyor, Feriha, Fatmagül tarzı diziler ülkemizde reyting yaparken böyle yapımlar dizi kavramını bize tattırıyor.

Arkadaşım ilk başta bende severek izliyordum fakat sonradan çok bozdu.40 dakika boyunca zombilerin ahırdan kaçması konu alınmış.İlk bölümler nasıldı bu nasıl.Yorum yapmam seni rahatsız ettiyse forum gibi ortamlarda takılmayın bence,forumlarda yorum yapılır çünkü.Herkes senin sevdiğin şeyi sevmek zorunda değil.Bu kadar bencil olmamalısın bence.

• Yarbay
      3072 Mesaj
      13 Şubat 2012 18:19:52
      Mamundaya yüklenmiyo mu la bu dizi? aratıyorum 1. sezon çıkıyo :S
      |
      |

• Emekli Yönetici
      4848 Mesaj
      13 Şubat 2012 18:23:09
      Sıkıcı bir bölümdü. 2. sezon dizi çizgisinden çok kaydı.
      |
      |

• Binbaşı
      1811 Mesaj
      13 Şubat 2012 18:23:23
      beyler .amunda (nasıl birşey oldu böyle neyse anladınız) ya baktım şimdi yok herkes sabah 9 gibi gelir demişti baktım yok ne yapıcam başka bir sitede hesabımda yok

• Binbaşı
      1715 Mesaj
      13 Şubat 2012 18:38:22
      Malum sitede neden yok bölüm?
      |
      |

• Yüzbaşı
      429 Mesaj
      13 Şubat 2012 18:55:37
      quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Alıntıları Göster

Arkadaşım ilk başta bende severek izliyordum fakat sonradan çok bozdu.40 dakika boyunca zombilerin ahırdan kaçması konu alınmış.İlk bölümler nasıldı bu nasıl.Yorum yapmam seni rahatsız ettiyse forum gibi ortamlarda takılmayın bence,forumlarda yorum yapılır çünkü.Herkes senin sevdiğin şeyi sevmek zorunda değil.Bu kadar bencil olmamalısın bence.

Nerden nereye geldin ben sadece diziyi farklı açılardan görmek gerektiğini söyledim, Ülkemizdeki yapımlara baktığımızda Walking Dead gibi diziler gerçekten çok iyi durumda, tabiki ilk bölümler size daha iyi gelicek çünkü daha dizi ile yeni tanışmıştık ve yeni olan herşey güzeldir.
      |
      |

La Vittoria Sara Nostra

Psn:KartalPenChesi Steam:waResurge LoL: waResurge
    • Çavuş
      92 Mesaj
      13 Şubat 2012 19:04:59
      başlangıçta frank deborantın adı yazıyo gerimi döndü acaba?
      |
      |

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_15725557/mpage_1/key_//tm.htm
    • Yüzbaşı
      895 Mesaj
      13 Şubat 2012 19:12:31
      Çok boş bir bölümdü bunun içinmi bekledik o kadar ,spartacus 1 bu 2 oldu 35 boş dizi çek ,son 5 dk merak uyandırıcı bişiyler salla kafandan haftaya gene izlet helal olsun,turk dizi senaristlerini geçtiler
      TAMAM SAKİNİM
      +TORRENT linki bulamayan arkadaşlara site ismi vereyim kickasstorrents.com bu sitede her türlü diziyi cıktıgı gibi (pazartesi sabahı saat5te)en hızlı şekilde indirebilirsiniz

|
      |

• Yarbay
      2019 Mesaj
      13 Şubat 2012 19:12:54
      Beklediğim gibi çıktı... Önce tabiki sophianın yasını tutacaklardı,dertleşme,günah çıkarma olacaktı.. Ama diğer bölüm pek bi aksiyonu bol olacak....

Shane hırslı gözükebilir ama , rick adamım çaktı headshotu .. O şişkonun konuşmasından anladım zaten bi bokluk çıkacağını....
      |
      |

PSN:Quelwitch
    • Yarbay
      4303 Mesaj
      13 Şubat 2012 19:14:57
      indiren biri varsa link atabilir mi? Torrent sitelerine düşmüyor, bir tane indirdim bozuk çıktı, hata veriyor. Iki tane daha indirdim onlar da rar dosyası ama nasıl bir zekaysa şifre istiyor ama içine şifre koymuyorlar! Yemin ediyorum indirecek WD arama sürem dizinin süresini geçti. Indiren biri varsa link atarsa iyi olur, yoksa PC'den izleyeceğim artık, zaten yine tırt bir bölümmüş galiba.

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.