Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1973. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19711972197319741975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya beyler 7x4 te bırakmıştım şimdi ne yapayım, devam da etmek istiyorum. Sezon finallerini mi izleyip geçeyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Nasıldı yav akşam 10 olsada izlesem

Efsaneydi kardo , adamlar 1 bölümde adamlar neleri verdiler

• Müslüman çocuğun Kuran'dan alıntı yapması bölümün sonunda Rick'in onu kullanması çok iyiydi.

"Merhametim, gazabımı yensin"

• Bölümü izleyen arkadaşlar kesin şunu düşünmüşsünüzdür 7 sezon gibi ilk bölüm iyi sonra finale kadar berbat gecicek , bu sezon öyle değil the walking dead tarihinin en iyi sezonunu izleyeceğiz hele 3 bölümden sonra filan ortalık kopuyo

birde şu aksiyon muziklerini efsane yapmışlar arkadaş ya kulağımızın pası silindi 7 sezon finalinde ne öyle saçma sapan bi muzik koymuşlardı. Şuan ki sountracklar direk vali dönemini anımsattı bana hans zimmer aksiyon soundtrakları gibi olmuş efsane böyle devam etsinler.

ha bu arada

Rickin fotoğrafı niye çektiğini bakalım doğru tahmin yürütebilecek olan varmı sizce niye çekti ? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 23 Ekim 2017; 17:28:58 >

• Çok iyi ve hızlı başladı bu sezon bu tempoda devam etsede tadına varsak dizinin ya acayip özlemişim. Ftwd de iyide Twd bir başka

• Oğlu için....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Oğlu için....

oceanside diyeyim sen anla hocam

• Bakmayın ilk bölümün iyi gittiğine, her sene böyle oluyor, sonrasında finale kadar durağan oluyor. Ha izleyecez o ayrı konu...
  • Guzel basladi saglam hazirlanmislar.. Ama flashbackler düşündürücü

• Baya baya güzel bölümdü. Ama o kadar adamın Rick 7 dedikten sonra ateş açılınca neganı vuramaması saçmalıktı.

• Anlamadığım bir konu var

Şimdi negan yaklaşık 500kişilik bir çetenin lideriydi hanı ilk ileri karakolu dağıttılar 100kişi gitti diyelim ardından bir ufak ufak yolları temizlediler ve tuzaklar kurdular 150de orada gitti desek geriye dünya kadar adam kalıyor nerede bunlar ? Negan yine kan alacak rickn bir yerinden gibi :D
  • Dizinin son sezonunu güzelce izleyin, seneye iptal edilecek dizi , buraya yaziyorum.

• Güzel başkadı cidden ama geçen seneki gibi ilk bölüm iyi olup 8e kadar durgun geçecek bence yine.
    Umarım yanılırım da güzel bir sezon izleriz bu sene

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha başlangıç olduğunu düşünürsek çok güzel başladı. Devamı biraz durağan geçecek. İlk bölüm ve sezon arası bölümle sezon arası sonrası ve 2. sezon finalini düşünürsek 4 tane güzel bölüm var. Geri kalan 12 bölüm konuşarak geçecekmiş gibi hissediyorum.

Carl'ın yeni kankasında bir şeyler çıkar umarım gizemli karakterleri seviyorum.

• Gideri var mı?
    Başlangıç nasıl 8-1'in.
    Geçen sezon Negan götürdü bu sezon izleme niyetim yok kalite çok düştü ne dersiniz?
    Şans verilecek boyutta potansiyeli var mı??
  • Drima kullanıcısına yanıt
    Hem de giderin kralı var.Rick reis döktürüyor...
  • Güzel bölümdü. Uzun bir aradan sonra Walking Dead de zombilere ve çetelere karşı ve hayatta kalma mücadelesini güzel harmanlayıp ekrana yansıttılar. Umarım bozmazlar.

• Oceanside daki kadınlarda Rick in tarafına geçecek desene.

• izleyelim o zaman, pek umudum yok ama belki..

• rahip sincapa hiç üzülmedim hatta negana koz verdiği için nefret ettim. Bu kadar mal olunmaz kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19711972197319741975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.