Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1972. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19701971197219731974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Altyazı için Nazo'yu bekleyin,online dizi sitelerinin 2 kuruşluk altyazıları ile izlemeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Altyazı için Nazo'yu bekleyin,online dizi sitelerinin 2 kuruşluk altyazıları ile izlemeyin...

Twitter adresi neydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Para vermeden izletmiyordu o kanalı ben 130 lira fatura ödüyorum birde

• yeni sezonun çıkmasına çok üzüldüm link var mıdır acaba, tr altyazı da olursa

• quote:

Orijinalden alıntı: bosunaokuma21karakter

Para vermeden izletmiyordu o kanalı ben 130 lira fatura ödüyorum birde

Hocam yine denedim, İzle'ye tıklayınca açılıyor direk bende. GNC Full Paket var bende TV+'da içinde. TV'de izlemek için aldıysanız o başka. Ben sadece cepte izliyorum.

Bunlarda SS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 23 Ekim 2017; 13:49:23 >

• Zaman kavramımım alt üst oldu. O kadar yaşanan şeyler neydi arkadaşlar? Hayal mıydı, planları mı yoksa geçmiş gelecek ile beynimizi mi ertittiler? Bağlayamadım olayları birbirine. Neganın mekanını o hale getirmeleri yaşandı mı yani?

• Nihayet ilk tepki geldi.Altyazı 1 saate hazırmış.Yumulmaya hazır olun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

Alt yazı düştü beyler sonu now ile biten dizi sitesine url bilmeyen yazsın pm atayım.

hocam banada pm den yardımcı olabilir misiniz. TV den izleyeceğim ama altyazı gömülü olması gerekiyor. TV görmüyor altyazıyı. Altyazı çevirmeninin adını bilsem yeter yada link daha iyi olur
  • Karışık başladı sanki

Rick'i flash tv yalçın çakır tekniği ile yaşlandırmışlar Bi ara yine ağlamaklı yerlerdeydi. Negan'ın mekanını dağıttılar. Veryansın mermi yağdırdılar bol keseden. Dağnık bir bölümdü.

Bu arada altyazıyı beklemek istemeyenler Turkcell TV+ dan izleyebilir (hattınız turkcell ise)
  • https://subscene.com/subtitles/the-walking-dead-eighth-season/turkish/1652414 buyrun alt yazı linkinide bırakayım indirmek isteyenlere.

• Efsane basladi dizi rick reyise sakal baston yakismis altyazili izlemek isteyen varsa pmden link atabilirim

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Sansür var mı ?
  • Yazarı olduğum ekşi sözlükte takılırken bugün başladığını öğrendim vay be zaman çabuk geçiyor

Şubata kadar kim bekleyecek dememize 8 bölüm kaldı xd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müslümanları iyi gösterseler bari diyen bir arkadaş vardı, bence ifena göstermemişler, bir görünüş olarak hoşa gitmeyebilir lakin adamların gözündeki müslüman tipi bu o nedenle pek kötü niyet görmemek lazım.

• Beyler nereden izleyebilirim anlamadım biri yardımcı olabilir mi lütfen

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Daha izlemedim hocam
  • İşte budur Rick Reis.Gözlerimizin pası gitti...Yaa arkadaş bir adama motor bu kadar mı yakışır.Valentino Rossi bile solda sıfır...
  • Link varsa yollayabilir misiniz lütfen.
  • Güzel bölümdü de tadı damağımda kaldı daha uzun olsaydı keşke.

anlaşılan olayı 3 4 bölüme yayacaklar gibi.
  • Nasıldı yav akşam 10 olsada izlesem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19701971197219731974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.