Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1962. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19601961196219631964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

"Beyaz tenli değilseniz zombilerden korkmayın." mesajını aldım ben
    Yalnız kapak fotoğrafında ki şahıs bizim şerif , hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 28 Ağustos 2017; 7:19:54 >
  • O zaman mesajı yanlış almışım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

Spoiler butonuna almadan atıyorum , millet bakmıyo çizgi roman son sayısının kapak resmi , sizce bu resim neyi ifade ediyo ? resimden anladığımız şeymi olucak sizce hadi fikir üretinde sohbet edelim.

Rick ölürse bundan sonra carl başa geçer :D

• quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

quote:

Spoiler butonuna almadan atıyorum , millet bakmıyo çizgi roman son sayısının kapak resmi , sizce bu resim neyi ifade ediyo ? resimden anladığımız şeymi olucak sizce hadi fikir üretinde sohbet edelim.

Rick ölürse bundan sonra carl başa geçer :D

O vitamnsizden birşey olmaz hocam

sizler napıyorsunuz , nasıl gidiyor normal hayat iyisinizdir inşallah.

• GOT bitti şimdi TWD zamanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

GOT bitti şimdi TWD zamanı

Bu got bi beni sarmadı ya hocam 4 defa denedim bıraktım hep, bide sosyal medyadan takip ettiğim kadarı ile yeni başlamıştı ne ara bitti 5 bölüm verip 1 yıl aramı veriyor napıyorlar

• quote:

quote:

Bu got bi beni sarmadı ya hocam 4 defa denedim bıraktım hep, bide sosyal medyadan takip ettiğim kadarı ile yeni başlamıştı ne ara bitti 5 bölüm verip 1 yıl aramı veriyor napıyorlar

Strain izle :)
  • Nasıl bitecek bu dizi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

Bende GOT izlemiyorum hocam ejderha falan ne bileyim epey ütopik zombinin daha olabilirliği var sanki GOT Sezon arası vermiyor ve her sezon da 10 bölüm zaten o yüzden çabucak bitiyor.

• Kapak fotoğrafında göremedim ama bence Rick üstüne zombi pisliği sürmüş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Shepard

Kapak fotoğrafında göremedim ama bence Rick üstüne zombi pisliği sürmüş olabilir.

Oluru çok yüksek hocam , bağışıklık kazandığını göstermeye calışmışlar , fake atarlar senin dediğin çıkar
  • beyler hatırlıyorum da en son 4x10 da kalmıştım ve daha da izlemedim. sizce devam edeyim mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir de bu rüya teorileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7. sezonu nereden izleyebilirim. Bütün siteleri biçmişler. Uzun zamandır yoktum.
  • Ryzen Tevfik R kullanıcısına yanıt
    Bende bir baktım ama sitelerin hepsi teliften silmiş. İşin komik yanı diziyi yasal olarak izlemenin de mümkün olmaması

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğiniz çizgi romanı okudum ama uzaylılarla ilgisini çözemedim.Neden The Walking Dead: The Alien ismini vermişler çizgi romana?@Venüsdeki Limon Ağaci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-809FC2E19 -- 31 Ağustos 2017; 13:55:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Shepard

Dediğiniz çizgi romanı okudum ama uzaylılarla ilgisini çözemedim.Neden The Walking Dead: The Alien ismini vermişler çizgi romana?@Venüsdeki Limon Ağaci

Onun alakasını hiç bilmiyorum hocam .

• Torrent'den başka çare yok izleyecek arkadaşlar için dizi siteleri sahipleride haklı bir ton riske giriyor adam , sadece yayınlandığı zaman aşamasında veriyolar diziyi. Yoksa tüm bölümleri bulup izlemenizin mümkünatı yok sitelerden.

• Ben bulup izlediğim kaynağı açıklarım ancak pm de konuştuğum kişinin kaynağı hiçbiryerde açıklamaması gerekiyor.

• Elimde büyük büyük savaş , büyük savaş 2 . ve yeni başlangıcın Kitapları var istanbul içi fatih ,Haliç taraflarına yakın bi arkadaşımız varsa ücretsiz verebilirim okumak isterse.

• 
Sayfa: önceki 19601961196219631964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.