Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dizi daha başlamadan forumda 3 sayfa oldu
  • Arkadaşlar makyajlar muazzam,resident evil serisindeki zombilerden bile daha güzel burdaki zombiler ama şöylede birşey var,bu adamlar sürekli kaçıp ya da kovalayıp zombi öldüreceklerse 1. sezon sonunda dizi sıkmaya başlayabilir.
  • Yönetmen koltuğuna George Romero otursa daha da güzel olurdu bence
  • afiş tek kelimeyle harika inş tutar da dizi bitmez hemen.
  • Bu dizi başladı mı başlamadı mı şimdi?
  • Offf afişe gel, on numara olmuş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bu dizi başladı mı başlamadı mı şimdi?

31 ekimde başlıcak
  • The Walking Dead (2010 - 2022)

The Walking Dead (2010 - 2022) The Walking Dead (2010 - 2022) The Walking Dead (2010 - 2022) The Walking Dead (2010 - 2022) The Walking Dead (2010 - 2022)

• Fan yapımı jeneriği.Daha dizi başlamadı fanları jenerik yapıyor.

http://www.dizidizi.net/fan-yapimi-the-walking-dead-jenerigi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 27 Eylül 2010; 10:54:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bu dizi başladı mı başlamadı mı şimdi?

31 ekimde başlıcak

Tamam, teşekkürler.

Konu burada şimdiden coşmuş kesin trde tutacak bu dizi.
  • zombi sever olarak merakla bekliyorum ama konusu zombili olduğu için pek fazla uzun sürmeyeceğini düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.gamer -- 28 Eylül 2010; 1:42:49 >
  • Zombi yapımlarının hastası biri olarak beni deli eden bir dizi, büyük bir merakla bekliyorum. Yayımlanan görüntülere bakıyorumda makyaj falan mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.gamer

zombi sever olarak merakla bekliyorum ama konusu zombili olduğu için pek fazla uzun sürmeyeceğini düşünüyorum

Ben umutluyum çünkü AMC yapımı zaten 2. sezon onaylı almış daha başlamadan ve bu kanalın diğer yapımlarına bakıcak olursak mad men breaking bad gibi aman aman reyting alan diziler değil ama her sene emmy ödüllerini götürüyor o dizileri fox nbc abc gibi bir kanal yayınlansa ilk sezondan sonra iptal olurdu
  • formasyon turu olarak dead set i izliyecem. Bakam nasil bir seymis..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emofelix

formasyon turu olarak dead set i izliyecem. Bakam nasil bir seymis..

Dead Set' i 1 yıl önce izlemiştim. Ben koşan zombileri sevmiyorum, zaten ölü nasıl öle depar atıyor anlamış değilim. Dizi daha heyecanlı olsun diye zombi özelliklerini değiştiriyorlar
  • Zombi dediğin ağır abidir.
  • Hep zombili dizi istemişimdir zaten.Sonunda onunda dizisini yapıyorlar.Kesin izleirm bu diziyi.
  • merakla beklediğim yapımlardan biri amc tabiki bu merağımda etkili. şu dead set i gözden kaçırmışım bi indirim de nasılmış ona da bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainCharisma

Yönetmen koltuğuna George Romero otursa daha da güzel olurdu bence

Adam çoğunluğun "tırışka ekşın" olarak gördüğü filmlerinde zombiler -daha doğrusu yaşayan ölüler- üzerinden topluma giydiriyor. Direkt işin felsefesinde yahu, var mı ötesi?..
    E şimdi burada görmek isterdik bunları. Ha tabi bu demek değil burada yok; dizi gelsin önce, şöyle 3-5 bölüm geçsin zaman verelim. Sonra ne dönüyor çıkar ortaya.

Lakin şu var; sektörde -Dead Set'i kenara koyarsak- yeni bir ekşın sayılır bu. Konusuyla, kurgusuyla, zombileriyle farklı bir dizi. Ve bu farklılığa aşina olmayan kitle oldukça fazla. Dizinin ömrünü uzatmak için de bu hususlar göz önünde bulundurulur, işin felsefesinden önce reyting oranlarına oynanır muhtemelen. Zaten sadece şu polisiye dizi çılgınlarını -ki ulaşılması en zor kitledir- ekran başına çekerlerse, kafadan reyting rekoru kırarlar.

Ayrıca dizi reyting dalgasına takılmadan yoluna devam eder ve sağlam izleyici kitlesi yaparsa şahane. Zira bu başarı hem getiriyi sağlar hem de diğer projelere referansı. Bu da zombi kardeşlerimizin geleceğini kurtarır, onların uzun soluklu projelerde yer almasını sağlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

quote:

Orijinalden alıntı: DARKRUSE

The Walking Dead (2010 - 2022)

Bu nasıl bir makyajdır, tek kelimeyle mükemmel.
    AMC'yi ilk defa duyuyorum, umarım fotoğraflardaki gibi hakkını verir dizi.

breaking bad?madmen?
    yazık..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.