Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya silah tüfek felan çok olmasa dizide, eline makineli alan zombilere saydırıyor.

Şöyle sıradan alet edevat ile zombi öldürsünler istiyorum sıradan insanlar
  • Zoeken gibi konu maşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARKRUSE

Comic-con'da görücüye çıkan ilk fragman:

Kimse izlemedi mi ya?

Çüş Rick tanka mı giriyor yoksa ben mi yanlış gördüm? Anlaşılan çizgi romana pek sadık kalınmayacak seyirci çeksin diye böyle abzürt şeyler yapılacak. Atlı sahneyi uzatmışlar da uzatmışlar adam sanki Red Kit

• The Walking Dead (2010 - 2022) The Walking Dead (2010 - 2022) The Walking Dead (2010 - 2022) The Walking Dead (2010 - 2022) The Walking Dead (2010 - 2022)

• Fragmanı sonunda izleyebildim. Beklediğimden de iyi gibi görünüyor.

Çizgi romanın konusunu tam bilmiyorum, fakat şu yalnız uyanma, uyandığında şehrin bom boş olduğunu görme olayı sanki zombi filmlerinde klasikleşmeye başladı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Fragmanı sonunda izleyebildim. Beklediğimden de iyi gibi görünüyor.

Çizgi romanın konusunu tam bilmiyorum, fakat şu yalnız uyanma, uyandığında şehrin bom boş olduğunu görme olayı sanki zombi filmlerinde klasikleşmeye başladı gibi

klasik ama etkili
  • 31 Ekim Cadılar Bayramı'nda başlıyormuş dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKRUSE -- 25 Ağustos 2010; 10:47:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Ya silah tüfek felan çok olmasa dizide, eline makineli alan zombilere saydırıyor.

Şöyle sıradan alet edevat ile zombi öldürsünler istiyorum sıradan insanlar

Jenerikten sonra elde oyuncu kalmaz anasını satayım. :)

Yoksa biz de isteriz raid alıp zombi kovalasınlar, ona buna terlik sallasınlar falan.
  • AMC'den ilginç bir yapım kesinlikle izliceğim bir dizi ve bu dizi tutar gibi geliyor... Sarah Wayne Callies (Prison Break - Sara Tancredi) için izlenir
  • Bence çok iyi bir dizi geliyor hastasıyız zombilerin
  • Dizi 2'nci sezon onayını almış. 13 bölüm olacakmış.
  • 31 ekimde dizi ilk bölümü yayınlanıcak kasım ayına çok fantastik giriş yapıcam
  • quote:

Dizi 2'nci sezon onayını almış. 13 bölüm olacakmış.

Spartacus gibi yayınlanmadan 2.sezon onayını almış.Beklentilerim bayağı yükseldi bu dizide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*

quote:

Dizi 2'nci sezon onayını almış. 13 bölüm olacakmış.

Spartacus gibi yayınlanmadan 2.sezon onayını almış.Beklentilerim bayağı yükseldi bu dizide.

adamım bu dizi süper olucak, 31 ekim pazar günü (akşamı) oluyor yani pazartesi günü biz internetten indirip izleyebilicez.
  • 6 + 13 ; toplasan 1 sezon etmiyor lan.
  • Artık 24-25 bölüm süren drama dizi çok az var. Bölüm giderleri giderek yükseliyor bu yüzden de sezondaki bölüm sayısı azaltılıyor.
  • ilk sezon 6 bölüm mü çok az ya neyse artık başlasında bir an önce en merak ettiğim diziler arasında beklentiler yüksek sevceğimi düşünüyorum sonuçta AMC yapımı bu kanalda fazla dizi olmasada yaptıkları diziler çoğunlukla kaliteli diziler dahada 1 aydan fazla var
  • The Walking Dead (2010 - 2022)

• Kaldı 1, 1.5 ay...

Haftalık takip olayını sevmesek de bu istisna olacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

The Walking Dead (2010 - 2022)

Oy oy oy. Ne afiş yapmışlar böyle. Emrah Yücel mi yapmış acaba afişi?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.