Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bikaç sayfa yorum okudum hem begenmeyip hem tüm sezonları izleyen bide 14ekimi bekleyen var insan işte buldumu bulandıryo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChadGray.

bikaç sayfa yorum okudum hem begenmeyip hem tüm sezonları izleyen bide 14ekimi bekleyen var insan işte buldumu bulandıryo

Ben öyleyim hocam. Diziyi seviyorum, konusunu seviyorum, kaliteyi, efektleri, makyajları seviyorum. Ama anlatılan olayları sevmiyorum ve diziyi beğenmiyorum bu yüzden. Lakin her sezon için umudum olduğundan dolayı heyecanla 14 Ekim'i bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

bikaç sayfa yorum okudum hem begenmeyip hem tüm sezonları izleyen bide 14ekimi bekleyen var insan işte buldumu bulandıryo

Ben öyleyim hocam. Diziyi seviyorum, konusunu seviyorum, kaliteyi, efektleri, makyajları seviyorum. Ama anlatılan olayları sevmiyorum ve diziyi beğenmiyorum bu yüzden. Lakin her sezon için umudum olduğundan dolayı heyecanla 14 Ekim'i bekliyorum

dizi hep böle gitcek bundan sonra çizgi romandan uyarlıyorlar ve ağırlık olarak zombilerin değil insanların nekadar tehlikeli olduğunu anlatıyorlar.Beklentilerin çok yüksek olmasın bu sezondanda keyif alamassın yoksa

• quote:

quote:

quote:

dizi hep böle gitcek bundan sonra çizgi romandan uyarlıyorlar ve ağırlık olarak zombilerin değil insanların nekadar tehlikeli olduğunu anlatıyorlar.Beklentilerin çok yüksek olmasın bu sezondanda keyif alamassın yoksa

Ben aksiyon aramıyorum ki Zombilere karşı bir beklentim de yok İnsanlara odaklanması çok çok daha iyi. Böyle bir felaket anında insanların hayata karşı tepkilerinin anlatılması çok iyi. Ama aynı davayı bütün sezon sürdürüp, dönüm noktası olayı dediğimiz şeyler olmadan geçiriyorlar. Diziye olan negatif düşüncelerim bu yüzden

• Bekliyoruz ölüleri
  • Hadi basla artik be TWD, yerini dolduramari digerleri :) her ne kadar son sezon kotu olsa da, bu sezondan umutluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S60Doctor -- 10 Ekim 2013; 22:46:34 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben aksiyon aramıyorum ki Zombilere karşı bir beklentim de yok İnsanlara odaklanması çok çok daha iyi. Böyle bir felaket anında insanların hayata karşı tepkilerinin anlatılması çok iyi. Ama aynı davayı bütün sezon sürdürüp, dönüm noktası olayı dediğimiz şeyler olmadan geçiriyorlar. Diziye olan negatif düşüncelerim bu yüzden

hmm hocam genelde zombi kan vahşet beklediği için insanlar öle sandım sendeki durumuda.çizgi romanla bazı yerlerde ayrılıyorlar konuyu fazla uzattıklarıda oluyor(o küçük kızn kaybolması gibi) dediğin gibi tam dönüm noktalarındada bitiryor dizi araya uzun bi tatil koyup unutturuyorlar millete ama herşeyiyle rakipsiz bi dizi bence fazla beklenti olmadan keyifle izlemelisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Bane

Fragmanda valiyi görmeyince acaba bu sezonda yok mu diye düşünmüştüm.İmdb'de 5 ve 8.bölümlerde oynadığı yazıyor,bakalım doğru mu.

Vali geri dönecek %99.Çizgi romana göre gitmeye başladılar yavaş yavaş fragmandan da anlaşılıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 10 Ekim 2013; 23:34:06 >
  • Yeni sezon ne zaman başlayacak yavv?
  • Dizi 3. Sezon son bolumde neler olmustu hatirlayamiyorum birisi yardimci olabilir mi ?
  • 3 gün kaldı.
  • Başlıyor sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neldoreth

Dizi 3. Sezon son bolumde neler olmustu hatirlayamiyorum birisi yardimci olabilir mi ?

Rick ve vali kapisiyorlar sonra vali kaciyor.Daha sonra valinin yaninda kalan insanlar hapishaneye getiriliyor
  • Arkadaşlar TWD ve Falling Skies gibi başka dizi var mı?
  • Beklemedeyiz...
  • Bende 4. sezonun başlamasına 1 ay kala, diğer bütün sezonları izledim yeni sezonu bekliyorum, bu diziy izlerken vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum.
  • Eskiden dizinin fanıydım ama Breaking Bad'i izledikten sonra ve Shane'in de ölümüyle direk soğudum. Overrated resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kovadogs

Eskiden dizinin fanıydım ama Breaking Bad'i izledikten sonra ve Shane'in de ölümüyle direk soğudum. Overrated resmen.

ok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kovadogs

Eskiden dizinin fanıydım ama Breaking Bad'i izledikten sonra ve Shane'in de ölümüyle direk soğudum. Overrated resmen.

Hımmm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazartesi günü sezon 4 başlıyor
  • 
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.