Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (896. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D'Angelo Barksdale diziye katılmış, The Wire'de favori elemanlarımdan biriydi.
    Dizide halen daha komik eleman eksikliği var, o kasvetli ortamda ortaya çıkıp seyirciye biraz tebessüm ettirecek adam lazım. Yoksa çok karanlık bir atmosfer oluyor.
    Dexter'ın Vince Masuka'sı mesela. BB belki de en kaliteli dram dizisidir, ancak komediye de fazlasıyla yer veriyordu sahnelerinde.
  • Yine vasat bir sezon izlemeyiz umarım.
  • ooo twd başlıyor mısırımı stokladım bekliyorum bu sezon beklentilerin üstünde olur inşallah yoksa okadar beklemeye vasat bi sezonla gelirlerse abd ye uçar yakarım o seti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 9 Ekim 2013; 21:34:20 >
  • Benim de fazla umudum yok ama genede izletiyor kendini.
  • Sabredemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.sezon ayin 12'sinde basliyor degil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DoomKing

4.sezon ayin 12'sinde basliyor degil mi ?

13'ünde yayınlanacak biz 14 ünde izleriz artık
  • bayramda kurban kesecekler dizideeeeee
  • Güzel bir sezon bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Orijinalden alıntı: DoomKing

4.sezon ayin 12'sinde basliyor degil mi ?

13'ünde yayınlanacak biz 14 ünde izleriz artık

Anladim hocam yapilabilecek tek sey beklemek

• Ene aylar çabucak gelip geçmişte yeni sezon başlaya durmuş
  • Beyler diziye son 3 gün kaldı ancak endişelendiğim nokta biz nasıl izliyeceğiz Boyutu ne kadar olursa olsun şöyle en yüksek çözünürlükte torrentden indireceğim ayda 1 defa 1 saatlik bişey zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_123

Beyler diziye son 3 gün kaldı ancak endişelendiğim nokta biz nasıl izliyeceğiz Boyutu ne kadar olursa olsun şöyle en yüksek çözünürlükte torrentden indireceğim ayda 1 defa 1 saatlik bişey zaten :)

Ay?
  • quote:

quote:

Beyler diziye son 3 gün kaldı ancak endişelendiğim nokta biz nasıl izliyeceğiz Boyutu ne kadar olursa olsun şöyle en yüksek çözünürlükte torrentden indireceğim ayda 1 defa 1 saatlik bişey zaten :)

Ay?

Hocam bir sezonda 12 bölüm olduğuna göre 2 haftada bir oluyor tahminimce bilemiyorum yani ben diziyi yazın izlemiştimde. :)

• Bölümler her hafta, geçen sene yanlış hatırlamıyorsam 8+8 vermişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Bölümler her hafta, geçen sene yanlış hatırlamıyorsam 8+8 vermişti.

Her hafta derken eğer haftada bir olursa dizi 3 ay sürer hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Dizi 4. sezona geldi ama millet hala aksiyon bekliyor diziden Sizi Teen Wolf bölümüne alalım beyler

+sonsuz

Ben sahsen diziyi insanlarin dustugu caresiz ortam icin izliyorum o atmosfer beni baya etkiliyor. Walking Dead The game de bunu cok guzel yapmisti. O da yakinda cikar umarim
  • Fragmanda valiyi görmeyince acaba bu sezonda yok mu diye düşünmüştüm.İmdb'de 5 ve 8.bölümlerde oynadığı yazıyor,bakalım doğru mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Fragmanda valiyi görmeyince acaba bu sezonda yok mu diye düşünmüştüm.İmdb'de 5 ve 8.bölümlerde oynadığı yazıyor,bakalım doğru mu.
    4 gün kalmış şunun şurasında
  • quote:

quote:

quote:

Ay?

Hocam bir sezonda 12 bölüm olduğuna göre 2 haftada bir oluyor tahminimce bilemiyorum yani ben diziyi yazın izlemiştimde. :)

Anladım hocam.. Dizi haftada bir geliyor. Ama sezonu ikiye ayırdıkları için uzun bir ara olacak

• 
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.