Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (894. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zobaa16

webisode lar gayet güzel. zaten fx yönetmeni çekiyor onları...adam sanatını konuşturmuş...
    michone u ilk gördüğümde; bu bayan çift samuray kılıcıyla ne kafalar koparacak demiştim ama olmadı :)

webisodeslerı nasıl lzledınız.Link atarmısınız youtube ülke izni olmadıgından yayınlamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o ses nasıldır öyle
  • Beyler Kirkman korkutmaya devam ediyor

Sezon 5'te seyirciler isyan çıkarırsa şaşırmayın
  • Bir türlü yeni sezon başlamadı. Sezon aralarını çok uzun tutuyorlar, insanlar diziyi unutuyor. Ayıp
  • Hadi abi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

Bir türlü yeni sezon başlamadı. Sezon aralarını çok uzun tutuyorlar, insanlar diziyi unutuyor. Ayıp

az kaldı az..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Clicker

quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

webisode lar gayet güzel. zaten fx yönetmeni çekiyor onları...adam sanatını konuşturmuş...
    michone u ilk gördüğümde; bu bayan çift samuray kılıcıyla ne kafalar koparacak demiştim ama olmadı :)

webisodeslerı nasıl lzledınız.Link atarmısınız youtube ülke izni olmadıgından yayınlamıyor

kal chinin 4 ekimdeki mesajlinkinden.yanlız türkçe altyazı benim tablette okunmuyordu..İngilizcem idare eder beni zorlamadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Super

• Webisode'ları Türkçe altyazılı olarak buradan izleyebilirsiniz

http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=207649&pid=1063983845&st=0&#entry1063983845
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

iyimiş
  • bu pazar abd de yayınlancak ilk bölüm acaba amc bu hafta breakin badın yerine ne yayınladı..malum walking dead bb ile donusumlu pazar geceleri yayınlanıyordu (dönüşümlü derken sezononlara göre)
  • 1. Sezon 4. Bölüm bitti az önce

Ortalık fena karıştı. Doğum günü zehir oldu. Sarışın kız erken öldü yaa. O karısını döven adamın ölmesine sevindim. Bizim tayfada tam zamanında yetişti. Yanlız anlamadığım bir olay şehirden neden yürüyerek geliyorlar abicim. Kamyonet kayıpsa başka arabamı yok birader koca şehir yani.

• Ne promo ne başka birşey izledim direk dalacağım özledim diziyi ama çok umudum da yok işin aslı hadi bakalım umarım ters köşe oluruz.
  • 5 gün kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

5 gün kalmış

Hadi bakalım.
    Bu sezon düzeltecekler gibi geliyor bana
  • yine 8-8 mi yayınlayacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

yine 8-8 mi yayınlayacaklar

Öyle görünüyor
  • yabancı dizilerde bunu sevmiyom.
    2 ayda ilk kısmı bitirecez yine bekle 5-6 ay.
    O carl falanda gocaman olmuştur şimdiye
  • 3.Sezon çok kötüydü. İnşallah 4.sezonda zombi görebiliriz. İnsanlarla insanların savaşı istemiyorum artık. 1. sezon en güzeliydi , çok güzel sahneler vardı , maalesef 2 ve 3.sezonda bunları göremedim pek.
  • 
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.