Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (848. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferrotello

3. sezon iyi başlamış ama sonrasında cidden sıktı, son 5-6 bölümü çok durgundu ve final de tatmin edici değildi.

+1905
  • O degilde rick muthis oyuncu ya o lorinin malum sahnede aglarken dedim kari cidden gitti heralde. 4.sezon daha iyi olucak gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 4 Haziran 2013; 1:28:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum da bana tüm oyuncular işlerini abartıyorlarmış gibi geliyor.
  • bu dizinin senaryosunu lost'un senaristleri yapsa 10 numara 5 yıldız bir dizi olur ama maleseev. 3.sezonunda bu kadar bozdu. ucuz sevişme sahnelerinden , ağır dramlardan , validen başka birşey yok artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0SCHIN0

O degilde rick muthis oyuncu ya o lorinin malum sahnede aglarken dedim kari cidden gitti heralde. 4.sezon daha iyi olucak gibime geliyor.

lorinin öldüğünün gösterilmemesi benimde bir tuhafıma gitmişti.

1. lori ölmedi mi .

2. ölmedi ise ne zman çıkacak ortaya .

3. rickin gördükleri halisasyonmuydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Orijinalden alıntı: M0SCHIN0

O degilde rick muthis oyuncu ya o lorinin malum sahnede aglarken dedim kari cidden gitti heralde. 4.sezon daha iyi olucak gibime geliyor.

lorinin öldüğünün gösterilmemesi benimde bir tuhafıma gitmişti.

1. lori ölmedi mi .

2. ölmedi ise ne zman çıkacak ortaya .

3. rickin gördükleri halisasyonmuydu.

loriyi carl vurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ^beetlejuice -- 4 Haziran 2013; 13:58:28 >

• başlamasada olur, eski tadı kalmadı.
  • azı gitti çoğu kaldı
  • 4.bölümde gözlerim doldu arkadaşlar
    rickin aglama sahnesinde
    .

• O kadar bölümde bir o sahne etkiledi beni..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

O kadar bölümde bir o sahne etkiledi beni..

Zaten pek sanmıyorum başka ağlattıracak sahne olacağını ki güzel bölümlerde beklemiyorum:) Zaten orada kadına falan da ağlamadım rick gercekten oscarlık performans sergilemiş alkışlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: blackkedi

Dünyanın en salak dizisinin 3. sezonunun ilk bölümünü dün izledim.Yine saçmalıklar hat safhada.Rickin oglu velet mal mal dolanıyor yetmiyor kendinden 10 yaş büyük kıza yazıyor.Tamam herkesin böyle aşkı olmuştur ama asıl saçmalık kızın karşılık verebilecek potansiyelde olması.
    Zombilerin bazen at gibi hızlı ve güç gösterisi yaparak saldırması.Bazen de bir kedi gibi usul usul pısırık bir sekilde saldırmaları mı desem yoksa saldıramamaları mı.Bir de hapishane sahnesinde rick ve digerleri iceriyi temizlemeye giderken hamile kadınla birisi kalıyor ki bunlar aynı yerde ve aynı bakış açılarına sahip iken hamile kadın "ben rickleri göremiyorum sen görebiliyor musun" diye sorması saçmalığın diyaloglarada vurmasının göstergesi olmuş.Ha bu kadar elestiriyorsun da neden izliyorsun diyenler olacaktır.Saçma olmasına rağmen işin icinde bir hayatta kalma mücadelesi ve zombiler var :) buda diziyi izlettiriyor.

Madem Dünyanın en salak dizisi diye adlandırıyorsun, izlemekte salaklık değil mi ? Beğenmiyorsan izleme.

• Hacı şunlara cevap vermeyin konu kirlenmesin... Bloklayın geçin...
  • Belamısınız yürüyin gidin kirletmeyin konuyu herife bak diziyi bitirmiş
    gelmiş burda milletin eleştirisine karışıyor sen beğendiysen banane
    benim düşüncem budur ister salakça bulurum ister izlerim ister izlemem
    kimse karışamaz buna.
  • Diziyi beğenmemesine rağmen sırf sonunu görebilmek için izleyenler var. 3. sezon boyunca malesef ben de bunların arasındaydım. Umarım 4.sezon tüm bu olumsuzlukları geride bırakır. Oyunculardan ziyade senaristin kendine çeki düzen vermesinden yanayım.
  • Diziyi unutacağız artık 4.Sezon da dizi bence büyük bir patlama yapacak hiç bitmesin diyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sHepHeRd'

Diziyi unutacağız artık 4.Sezon da dizi bence büyük bir patlama yapacak hiç bitmesin diyeceğiz.

Aynı şeyi 3.sezon için söyledik ama yine birşey olmadı...

En iyi sezon 1. sezondur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C4N-LeqnD

quote:

Diziyi unutacağız artık 4.Sezon da dizi bence büyük bir patlama yapacak hiç bitmesin diyeceğiz.

Hiç bir sezon 1.sezonun yerini tutmaz zaten bir çok zombi filmi izledim ama zombi dizisini duyunca biraz tuhaf gelmişti pek beklentim yoktu ama dizi mükemmeldi.2. sezon beklentiler büyük olunca hayal kırıklığı oldu.

• quote:

quote:

Aynen. Aslında tüm dizilere bakınca ilk sezonlar farklı gibi oluyor. Beklentiler yükseldikçe, kalite azalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

quote:

quote:

Aynen. Aslında tüm dizilere bakınca ilk sezonlar farklı gibi oluyor. Beklentiler yükseldikçe, kalite azalıyor.

4.sezon yeni karakterler olabilir diye düşünüyorum ben.

• 
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.