Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (840. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cypon

@Hurts

Hayırlısı bakalım. Ancak beklentimi pek yüksek tutmayacağım bu sezon gibi. Senaristlerin tutumu değişmedikçe pek kaliteli bölümler ve senaryo göremeyeceğiz gibi geliyor bana. Umarım yanılırım.

Kesinlikle yüksek tuttuğumuzda hüsrana neden olabilir. yeni dizi buldum onu izlemekteyim dha çok heyecan bilgi aksiyon var yetiyor şuanlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

@Hurts

Hayırlısı bakalım. Ancak beklentimi pek yüksek tutmayacağım bu sezon gibi. Senaristlerin tutumu değişmedikçe pek kaliteli bölümler ve senaryo göremeyeceğiz gibi geliyor bana. Umarım yanılırım.

Senaristler çok sorunlu.Herkes aksiyon istiyor da çok iyi bir hikaye akışı olsa bu akıllarına bile gelmeyecek.Çizgi romanı okuyunca ne kadar kötü bir senaryo olduğunu anlıyorsun.Senaristlere iyi bir sopa çekmişlerdir umarım.Özellikle de çizgi roman yapımcıları buna nasıl izin veriyor anlamış değilim.Şunu söylemeliyim ki 4. sezon konusunda kararsızım.Bu kadar kişi olması çizgi romandan tamamıyla ayrılacağı anlamına da yakınlaşacağı anlamına da geliyor.Bari yapamayacaksanız bu tutumu bırakın bu kadar da gerizekalı senarist olur mu?

• 3. sezon için okadar umut verdiler.Ama abarttıkları kadar yoktu bence..
  • yeni bölüm ne zaman gelecek?
    1 sezonda ne kadar az bölüm oluyor böyle onun içinbde sezon arası hiç bir dizide görmediğim kadar uzun.
    bir yılda 52 hafta var.
    bu dizide bir sezonda 10 bölüm yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

yeni bölüm ne zaman gelecek?
    1 sezonda ne kadar az bölüm oluyor böyle onun içinbde sezon arası hiç bir dizide görmediğim kadar uzun.
    bir yılda 52 hafta var.

Aralıkta birolcugum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sezonu beklemek koyuyor ya ilk sezona hasret kaldık zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

yeni bölüm ne zaman gelecek?
    bir yılda 52 hafta var.

Aralıkta birolcugum

yuhki ne yuh. 10 ay bekle 2 ay izle.

• quote:

Orijinalden alıntı: FrozenFist

Yeni sezonu beklemek koyuyor ya ilk sezona hasret kaldık zaten

Dizi kendini çok zora soktu. Artık ne yapsalar ilk sezondaki havayı veremezler bence. Yine de çıkmadık candan ümit kesilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

Dizi kendini çok zora soktu. Artık ne yapsalar ilk sezondaki havayı veremezler bence. Yine de çıkmadık candan ümit kesilmez.

Ara aslinda iyi oldu belki biraz degisiklik yaparlar da monotobluktan cikar dizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Ara aslinda iyi oldu belki biraz degisiklik yaparlar da monotobluktan cikar dizi

Şu sarı saçlı kadın(Adını hatırlamak bile istemiyorum.) öldü iyi oldu. Bu sezonda bütün can kayıplarından o sorumlu...

Yeni oyuncular gelirde toparlarlar umarım.

• quote:

quote:

quote:

Bayağı yeni bir şeyler lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BD911

quote:

quote:

quote:

Şu sarı saçlı kadın(Adını hatırlamak bile istemiyorum.) öldü iyi oldu. Bu sezonda bütün can kayıplarından o sorumlu...

Yeni oyuncular gelirde toparlarlar umarım.

Öldürecekti valiyi bitecekti iş Bakalım yeni sezonda neler olacak

• Amerikan dizi sektöründe değişiklik falan mı yapıldı acaba, eskiden dizelerin sezonları 24-25 bölüm olurdu. Şimdi 8-10 bölüm yapıp, neredeyse 1 yıl ara veriliyor.
  • @melkor23

Çekilmesi zor olan dizilerin sezonları genellikle daha az bölümlerden oluşur. Bir de bu durum kanallara da bağlı. Yani anlayacağın Amerika'nın dizi sektörüyle alakalı olan bir durum değil bu.
  • ilk sezonu bitirdim.final çokta ahım şahım gelmedi bana.bakalım 2.sezonda nolucak 2-3 güne size yetişirim
  • bu arada doktorun ilk sezon finalinde kulağına ne fısıldadığı belli oldu mu bu spoilerı yemek istiyorum kafamda binbir çeşit teoriler dönüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasheedak

bu arada doktorun ilk sezon finalinde kulağına ne fısıldadığı belli oldu mu bu spoilerı yemek istiyorum kafamda binbir çeşit teoriler dönüyor

Evet.Sadece ısırılanlar değil herkeste virüsün olduğunu söyledi.Yani Rick eceli ile ölse yine aylak olacak

• Beyler 3. sezonun başındayken dizi bana bir arkadaşım tavsiye etmişti bunu.İzlemeye başladım çok sevdim ama son zamanlarda harbiden bozdu ya.Çok ağır gidiyor hikaye birde zombiler falan azaltıldı ya.Ama yinede izleyeceğim.Son olarakta bu ne biçim bir sezon arasıdır dalga mı geçiyorlar anlamadım.
  • @5Maverick2

Sezon arası değil. 3.sezon bitti, 4.sezon başlayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 9 Mayıs 2013; 13:50:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasheedak

bu arada doktorun ilk sezon finalinde kulağına ne fısıldadığı belli oldu mu bu spoilerı yemek istiyorum kafamda binbir çeşit teoriler dönüyor

Belli oldu.Spoiler yemek istemiyorum demişsin sakın spoiler buttonlarını açma.Bir arkadaş oldu evet şunu dedi ... diye söyledi.Halbuki sen istememiştin söylenmesini.2. sezonu izle sonra anlarsın ne dediğini.
  • 
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.