Şimdi Ara

The Walking Dead (2010- ) | 10. SEZON ARASI - YENİ BÖLÜM 23/02/2020'DE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
42.014
Cevap
327
Favori
1.302.455
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> The Walking Dead (2010- ) | 10. SEZON ARASI - YENİ BÖLÜM 23/02/2020'DE
Giriş
    3338 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bobo.1903

final çok kötüydü
    Valinin 27 kişiyi 2 dakikada vurması tam bir saçmalıktı o kadar adamla gidip tek bir kişiyi bile vurmadan dönmeleri senarist grubu kurtarmak için çok zorlamış.

aynen.
    sahneler oldu bittiye getirlmiş.ben valiyi bu sezon gömeriz diyordum 4 e kalmış.
    çok boş sahne vardı yine.gördüğüm en kötü dizi sezon finallerinden biriydi.bilmiyorum milelt çok güzeldi diye yorum yapıyor ama ya iyi fir sezon finali görmemişler yada tek izledikleri dizi bu.4. sezonu izleme isteği bile kalmadı insanda.
    andrea ve doktorun validen önce öleceği belliydi zaten ama vali konusu çok uzadı tahminimde 4. sezon sonunda hep birlikte ölerek diziyi bitirirler.çünkü diziyi devam ettirecek hiç bir şey yok.gereksiz yere sağlık araştırma merkezini arada kullanıp harcadılar ve diziyi kısır döngüye soktular....
    |
    |

• Yarbay
    7617 Mesaj
    Final değil de, sıradan bir bölüm izledik. Yakışmadı.
    |
    |
    |
    |

EGE Üniversitesi Tarih
  • Binbaşı
    1379 Mesaj
    kotu giden 9 ila 15. bolumlerin sonrasinda guzel bi final oldu bence. yani bu bolumlerle karsilastirildigimizda bence gayet guzeldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: kukaraça

Öncekilere nazaran gerilim vardı fakat ileride ne olacak diye içimde en ufak bir merak yok..

Aynen, ne bekliyordum ne cikti hatta Rick'i canlandiran oyuncunun "senaryosunu gorunce sok oldum" demesi aha cizgi romana baglayacaklar dehset final olacak diye bir beklentiye soktu beni ama yine kotuydu, ozellikle bu nasil bir final ki boyle onumuzdeki sezonla ilgili hic bir beklenti birakmadi.

Bir de hadi valinin adamlari korktu kacti, sanki bizimkilerden bir kaci bir daha gelemezmis gibi ahan da kurtulduk dedikleri an bi an kapatip gidiyordum resmen, senarist degisikligi resmen cokuse goturuyor guzelim diziyi
    |
    |

• Binbaşı
    1154 Mesaj
    Sezon finali için vasat bir bölümdü.Normal bölümlerden daha ileri gidemedi bence.4.sezonda bir alanda geçicek gibi böyle olursa iyice suyu çıkar dizinin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Böylesine berbat bir sezona yakışan bir final oldu. Üstelik 4-5 bölümü de sırf bu finale harcadılar ya o da güzel.

Birini öldürmek istiyorlarsa bayağı zorlama şekilde öldürüyorlar, yaşattıkları adamı da zorlama yaşatıyorlar. Amatörler grubu. Senaristlerin aldığı tek bir kuruş bile hakedilmiş değil. Dünyanın en güzel dizisi olma potansiyeline sahip bir konuyu 4 yaşında bi çocuğa emanet etmişler heralde. Mahvettiniz güzelim yapımı. 1. sezonu hiç izlememişler galiba.

Çizgi romandan:

Andrea, Rick'le beraber en uzun süre hayatta kalan kişiydi 1. gruptan. Herkes öldü bir o ölmedi. Ama burda, zombi experti yaptıkları kadını Milton'la harcadılar. Tek eliyle bile olsa Andrea ısırılmazdı kesinlikle. Romandan kopma yani saçmalama çabaları tam gaz devam ediyor.

kesinlikle katılıyorum. 4-5 bölümde final olacak diye oyaladılar. çok kötü oldu gerçekten
    |
    |

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •
    • Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •
    || Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||
    Ford Fiesta Titanium X 2013

• Yarbay
    2974 Mesaj
    Buda mı gol değil ? fail
    |
    |
    Sabancı Üniversitesi-Computer Science
    yguney.com
  • Binbaşı
    1973 Mesaj
    Gene beklediğimiz gibi saçma sapan bir bölüm oldu.
    |
    |
    #1 Fernando Muslera #2 Şener Özbayraklı #3 Emre Taşdemir #5 Ahmet Çalık #6 Jean Michaël Seri #7 Adem Büyük #8 Selçuk İnan #9 Radamel Falcao #10 Younes Belhanda #11 Ryan Babel #14 Martin Linnes #16 Gökay Güney #17 Yunus Akgün #19 Ömer Bayram #20 Emre Akbaba #21 Jimmy Durmaz #22 Mariano Ferreira #23 Florin Andone #26 Mustafa Kapı #27 Christian Luyindama #30 Atalay Babacan #34 Okan Koçuk #36 Marcelo Saracchi #41 Erencan Yardımcı #45 Marcão Teixeira #70 Henry Onyekuru #89 Sofiane Feghouli #92 Steven Nzonzi #97 Emre Mor #99 Mario Lemina
    Fatih Terim

• Yarbay
    2293 Mesaj
    Daryl
  • Yarbay
    3880 Mesaj
    3x16

Görünüşe göre Vali - Rick savaşı 4. sezonda da devam edecek. Bir sezon daha hapishane de kalacaklar büyük ihtimal.

Milton'a üzüldüm. Hatta Andrea'ya bile.
    |
    |

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Yarbay
    7496 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MadTR

Daryl coşmuş!

Vali ne yapmaya çalışmış anlayabilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [email protected] -- 1 Nisan 2013; 22:06:49 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

benım en son fınalım valını evını yaı bolgesını basmıslardı bızmkıler patlamalr falan olmustu sezon orda ara vermıstı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    467 Mesaj

Ya bölüm sonuna doğru kendimle çelişmekten içimde ikinci bir kişilik oluştu bildiğin kendimle tartıştım
    hadi kızım hadi kızım sık parmaklarını azıcık dur dur ucunu çevir sok evet ucunu sok !! ayyyy yapamadı kesin öldü yazık oldu !!!! dur dur rick geldi şimdi kapıyı açıp sıkacak kafasına miltonun ,ölmesdi abi zaten !!! yerinde yok yaaa kesin zombi oldu rickin üstüne atlayacak !!! ohhh kafasında delik öldürmüş andrea kızım benim ya yine başarmış :) !!!! ayyy hayıırr kesin bu bir rüya veee baaam :(

Not: abi şimdi şöyle bir yokladımda milton orayı nasıl ısırmış büyük başarı et filan yok orda birde üstünde katmer katmer kıyafet var pis milton insan 5 dakika daha dayanır. :(
    |
    |

• Yarbay
    7617 Mesaj

Bu Vali olayı da sıktı zaten. 1 sezon daha şunların saçmalıklarını izlemek istemiyorum. Keşke bir neticeye bağlansaydı da önümüzdeki sezon hikayenin devamını izleseydik. Gerçi çizgiromanda nasıl bilmiyorum.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: MadTR

Hershel amca da michonne a ford yapiyo caktirmadan

|
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.