Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (812. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.922
Cevap
289
Favori
1.494.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Daha finali izlemedim çok mu kötüymüş ki

Hocam beklentin yüksekse kesinlikle hayal kırıklığı olur bölüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezondaki final bile daha güzeldi.Beklediğimi hiç bulamadım.Nedenlerini arkadaşlar yukarıda yazmış zaten.Hepsine katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

3x16 (Bir Final Nasıl Berbat Edilir?)

Yapacağınız finalin itinayla ağzına mıçayım.

1-) Doktor'un zombiye dönüşme süreci çok uzadı. Bunu sırf Andrea'nın pense muhabbetini absürdleştirmek için yaptılar. Hayatımda böyle salakça iş görmedim. Isırılması da bana göre aptalcaydı..
    2-) Vali'nin dengesizleşip herkesi katletmesi. Hayır biz bir sezon bunun için mi bekledik? Aptalca bir pusuya düşme yönetimi, valinin kafayı basit bir şekilde sıyırması vs. Nedir lan bu? Nerede çatışma? Nerede savaş? Nerede yaratmak için uğraştığınız aksiyon?!!
    3-) Gereksiz duygusallıklarla dizinin içine ettiler.
    4-) Böyle de sezon finali olmaz lan. ilk sezon hariç The Walking Dead gözümde tamamen overrated bir dizi haline gelmiştir. Emeği geçen herkese teşekkürler.
    5-) Bu finale de iyi diyenler lütfen daha fazla dizi izlesinler.

ya zaten herşeyi sen biliyorsun

doktor 3 dakika ile 8 saat arası değişiyor demişti dönüşüm süreci nasıl o kadar sürmesi saçma ?

• Lost gibi saçmalamaya başlıyor dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkaralar

quote:

1-) Doktor'un zombiye dönüşme süreci çok uzadı. Bunu sırf Andrea'nın pense muhabbetini absürdleştirmek için yaptılar. Hayatımda böyle salakça iş görmedim. Isırılması da bana göre aptalcaydı..
    2-) Vali'nin dengesizleşip herkesi katletmesi. Hayır biz bir sezon bunun için mi bekledik? Aptalca bir pusuya düşme yönetimi, valinin kafayı basit bir şekilde sıyırması vs. Nedir lan bu? Nerede çatışma? Nerede savaş? Nerede yaratmak için uğraştığınız aksiyon?!!
    4-) Böyle de sezon finali olmaz lan. ilk sezon hariç The Walking Dead gözümde tamamen overrated bir dizi haline gelmiştir. Emeği geçen herkese teşekkürler.

doktor 3 dakika ile 8 saat arası değişiyor demişti dönüşüm süreci nasıl o kadar sürmesi saçma ?

Dostum öncelikle soluklan. Ben herşeyi biliyorum diye bir iddiam yok. Don't panic.

3 dakika ile 8 saat, evet doğru. Uzadı dememde ki sebep şu; Sırf Andrea'nın pense muhabbetiyle denk getirmek uğruna o kadar uzatıldı. Ya da daha kısa hale getirildi fark etmez. Penseyi düşürmesi, shit! lafları falan geçiniz efendim bunları.. Bu dizi setinde ortalıkta hiçbir şey yokken 2 tane zombi ortaya atılıyor, hiç ses olmayan yerden zombi fışkırıyor vs.. Bilgi sahibi olmadan lütfen, fikir sahibi olmayın.

• Dizi benim için bütün etkisini yitirdi yüzlerce mantık hatası var dizide artık çerezlik bir diziden farkı yok benim açımdan
  • quote:

quote:

quote:

Dostum öncelikle soluklan. Ben herşeyi biliyorum diye bir iddiam yok. Don't panic.

3 dakika ile 8 saat, evet doğru. Uzadı dememde ki sebep şu; Sırf Andrea'nın pense muhabbetiyle denk getirmek uğruna o kadar uzatıldı. Ya da daha kısa hale getirildi fark etmez. Penseyi düşürmesi, shit! lafları falan geçiniz efendim bunları.. Bu dizi setinde ortalıkta hiçbir şey yokken 2 tane zombi ortaya atılıyor, hiç ses olmayan yerden zombi fışkırıyor vs.. Bilgi sahibi olmadan lütfen, fikir sahibi olmayın.

kardeşim adam sana cevabı itinayla vermiş. Bence yeri gelince susmasını bilmeli.

Andrea sahnesine neden bu kadar takıldınız ki? Bence harika olmuş orası . Çünkü izlerken "Ulan bu kesin ölmez" dedim. Ancak helal olsun ters köşe oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailovic

quote:

quote:

quote:

kardeşim adam sana cevabı itinayla vermiş. Bence yeri gelince susmasını bilmeli.

Andrea sahnesine neden bu kadar takıldınız ki? Bence harika olmuş orası . Çünkü izlerken "Ulan bu kesin ölmez" dedim. Ancak helal olsun ters köşe oldum.

Lafında bence varsa başkalarının yorumlarına bahane bulma lütfen. Bu benim görüşümdür. O da senin görüşündür. Senin karşında çocuk yok, sizden öğrenmeyeceğim susup susmayacağımı.

• FİNAL !!

Final mi bu şimdi sen her hafta bekle heyecan olucak aksiyon olucak diye her hafta hayal kırıklığına uğra mantık hataları olsun . O hapishaneden vazgeçemediler gitti finansal sorun yaşıyorlar sanırım 2 mekan arası gidip gelmekten başka yerleri yok. Bu gidişat kötü.
  • Valla boyle iyi oldu, gecen sezonun finali acayip merak ettirmisti ve temmuzda cikan 3. sezon trailerini 100 kere izlemistim belki Simdi o kadar merak etmeden 6 ay gecirebilirim

• Fena değildi ama kaç bölümdür beklediğimiz savaş bu muydu dedirtti.
    Vali'nin adamları o kadar sayı üstünlüğüne rağmen kaçtılar,ayrıca çatışma çok kısaydı.Rick ve Daryl'ı bile göremedik o çatışmada.
    Sonunda Woodbury'e yerleşmemeleri saçmaydı,orada her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilirlerdi.
    Tahminimce sonraki sezon 2-3 yıl sonrasını konu alacaktır,gelecek sezon da hapishane de geçerse yine vasatı aşamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 1 Nisan 2013; 20:39:55 >
  • Öncekilere nazaran gerilim vardı fakat ileride ne olacak diye içimde en ufak bir merak yok..
  • Senaristler Türk olsa eminim daha iyi bir sezon olurdu.

• Böyle bir ortamda ergen olmak budur sanırım. (carl)
  • Ya ilk sezondan sonra işler iyice sarpa sardı ya ilk sezon neydi öyle ya ama sonradan gerçekten çok bozdular neden böyle oldu bilen biri var mı

• bu finale iyi diyenler başka dizi izlemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi0411

Ya ilk sezondan sonra işler iyice sarpa sardı ya ilk sezon neydi öyle ya ama sonradan gerçekten çok bozdular neden böyle oldu bilen biri var mı

İlk sezondan sonra senaristler değişti diye biliyorum, yanlışım varsa affola.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 1 Nisan 2013; 21:03:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobo.1903

final çok kötüydü
    Valinin 27 kişiyi 2 dakikada vurması tam bir saçmalıktı o kadar adamla gidip tek bir kişiyi bile vurmadan dönmeleri senarist grubu kurtarmak için çok zorlamış.

aynen.
    sahneler oldu bittiye getirlmiş.ben valiyi bu sezon gömeriz diyordum 4 e kalmış.
    çok boş sahne vardı yine.gördüğüm en kötü dizi sezon finallerinden biriydi.bilmiyorum milelt çok güzeldi diye yorum yapıyor ama ya iyi fir sezon finali görmemişler yada tek izledikleri dizi bu.4. sezonu izleme isteği bile kalmadı insanda.
    andrea ve doktorun validen önce öleceği belliydi zaten ama vali konusu çok uzadı tahminimde 4. sezon sonunda hep birlikte ölerek diziyi bitirirler.çünkü diziyi devam ettirecek hiç bir şey yok.gereksiz yere sağlık araştırma merkezini arada kullanıp harcadılar ve diziyi kısır döngüye soktular....

• Final değil de, sıradan bir bölüm izledik. Yakışmadı.
  • İlk sezonu özlüyoruz. 4. sezonda ihtimal yok mu senaristlerin dönmesi için acaba?
  • 
Sayfa: önceki 810811812813814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.